+421 903 725 458 ·   +421 2 6542 4300 ·   

TITLE

DESCRIPTION

RAKÚSKO - Salzburg

Už samotné motto tejto školy- Prekračujeme hranice jazykov, evokuje neobmedzené kvantum možností.  Efektívna metóda vyučovania spočíva na základe komunikácie, flexibilných hodín, prispôsobenie sa každému študentovi a v neposlednom rade prepájanie nadobudnutých zručností v praxi. Škola má vyše 44 ročnú históriu so skúsenosťami z celého sveta, pričom v Salzburgu pôsobia viac než 20. Taktiež sa môže popýšiť vysoko kvalifikovanými učiteľmi a modernými fakultatívnymi strediskami. Škola je plne k dispozícii všetkým požiadavkám jednotlivých študentov, či už sa chcú zdokonaliť v ústnom, písomnom alebo profesionálnom prejave.

Salzburg, v preklade „Soľnohrad “ sa spája s masívnym bielo zlatým pohorím na juhu mesta. Historická časť mesta je zapísaná v svetovom kultúrnom dedičstve UNESCO a okrem nádherných dych-berúcich pamiatok sa pýši historickým pozadím. Salzburg je viac ako Mozartove rodisko a mesto slávneho hudobného festivalu. Pri prechádzkach historickým centrom a tajomnými uličkami sa môžeme stretnúť s rôznymi inými pamätihodnosťami. Pevnosť Hohensalznurg, Mozartove múzeum, Obilná ulička alebo Hellbrunn zámok so ZOO patria medzi najobľúbenejšie navštevované ciele turistov. Kultúrny program začína už v samotnom januári festivalom – Mozartov týždeň. Mesto je rozmanité a každý jeden mesiac prekvapí turistov iný program, napríklad –Salzburský festival.

Večerný nemecký kurz

Kurzy sú určené pre študentov od 16 rokov vyššie. Kurzy sú zamerané najmä na upevňovanie gramatiky, skladby vety a rozširovanie slovníka. Čítanie, rôzne cvičenia na písanie či počúvanie sú taktiež dôležitou súčasťou výučby. Jedným zo základných princípov je taktiež čo najefektívnejšie využiť daný čas na zdokonalenie komunikačných schopností. Študenti sú nabádaní precvičovať konverzáciu tak so svojimi učiteľmi ako aj so spolužiakmi či mimo triedy. Večerné vyučovacie hodiny pozostávajú z menších skupiniek, približne 3-6 študentov. Za jeden týždeň študent absolvuje 15 vyučovacích hodín, pričom jedna vyučovacia hodina trvá 45 minút. Každý študent má právo na tri hodiny mimoškolskej aktivity (nie zahrnuté v cene).

Večerný nemecký kurz

Študenti intenzívneho kurzu nemčiny absolvujú 15 vyučovacích hodín + navyše majú 10 hodín intenzívnych hodín, kde sa v jednej skupine nachádzajú maximálne štyria študenti. Každý študent má právo na tri hodiny mimoškolskej aktivity (nie zahrnuté v cene). Vyučovanie prebieha taktiež v normálnom intervale od pondelka do piatku, buď ráno alebo večer.

„Plus“ kurz 

Študenti intenzívneho kurzu nemčiny absolvujú 15 vyučovacích hodín + navyše majú 10 hodín intenzívnych súkromných vyučovacích hodín s profesionálnym, vysokokvalifikovaným učiteľom nemeckej národnosti. Každý študent má právo na tri hodiny mimoškolskej aktivity (nie zahrnuté v cene). Vyučovanie prebieha taktiež v normálnom intervale od pondelka do piatku, buď ráno alebo večer.

Hosťovská rodina– Ubytovanie v hosťovských rodinách ponúka ten najlepší spôsob ako si precvičiť novonadobudnuté vedomosti mimo triedy, ale aj skvelá možnosť spoznať spôsob života miestnych ľudí. Hosťovskou rodinou môžu byt bezdetné rodiny, mladé rodiny s deťmi ale aj staršie páry s odrastenými deťmi mimo domova. Kúpeľňa aj kuchyňa je spoločná pre študenta a hosťovskú rodinu. Strava je zabezpečená formou raňajok alebo polpenzie podľa požiadaviek študenta.

Hotely sú vzdialené približne 15 min peši od školy. Študent si môže vybrať podľa osobnej preferencie – 3* alebo 4* hotel, v cene sú zahrnuté raňajky

Internáty sú vzdialenejšie ako hotely , ceny sa môžu meniť v závislosti od ročnej sezóne, v cene sú zahrnuté raňajky

Hostel– lacnejší variant hotela, v približne 30 minútovej vzdialenosti autobusom od školy, v cene sú zahrnuté raňajky

Typ kurzu

2 týždne

3 týždne

4 týždne

Extra týždeň

Štandartný kurz

750,-

1 125,-

1 500,-

375,-
Intenzívny kurz

1 152,-

1 728,-

2 304,-

576,-
Plus kurz

1 970,-

2 955,-

3 940,-

985,-

 

Ubytovanie

1 deň

1 týždeň

2 týždne

Hosťovská rodina

27€,-

162€,-

351€,-

Internát

42€,-

 294,-  588,-
Hotel

61€,-

 427,-  854,-

Fotogaléria

Viedeň

ZOBRAZIŤ KURZY

Salzburg

ZOBRAZIŤ KURZY

D&D Team

D&D Team, s.r.o
Pod Rovnicami 37
841 04 Bratislava
+421 2 6542 4300

        

NAPÍŠTE NÁM