+421 903 725 458 ·   +421 2 6542 4300 ·   

O NÁS

O nás

O spoločnosti D&D team

Spoločnosť D&D Team, s.r.o. tento rok oslávi 22. výročie svojho vzniku. Od začiatku svojej činnosti sa špecializuje na organizovanie jazykových a poznávacích pobytov v zahraničí.

Na začiatku svojej činnosti sme sa zameriavali výhradne na jazykovo-poznávacie a poznávacie pobyty pre školské kolektívy vo Veľkej Británii, ktoré sú veľmi obľúbené aj v súčasnosti.

Postupne sa naša činnosť rozvinula a pozornosť sme upriamili na jazykové pobyty do všetkých krajín sveta a pre všetky vekové kategórie. Dnes teda môžete v našej ponuke nájsť okrem Veľkej Británie aj Kanadu, USA, Maltu, Austráliu, Nemecko, Rakúsko, Španielsko, Francúzsko. Vieme uspokojiť aj tie najnáročnejšie požiadavky klientov, nakoľko máte možnosť vybrať si z pestrej škály rôznych typov kurzov – od základných až po najintenzívnejšie. Účastníci bývajú v hosťovských rodinách, kde majú možnosť zažiť a spoznať spôsob života danej krajiny, jej kultúru a hlavne komunikovať s danou rodinou, a tak sa zdokonaliť v komunikácii. Samozrejme, na požiadanie zabezpečíme aj ubytovanie v hoteloch, rezidenciách, apartmánoch, či hosťovských domoch.

Veľkej popularite sa posledné roky tešia prázdninové pobyty pre deti a mládež od 8 rokov, ktoré v sebe spájajú okrem výučby jazyka danej krajiny aj možnosť jeho praktického precvičenia pri poobedňajších aktivitách v medzinárodných kolektívoch. Naši mladí klienti na nich oceňujú predovšetkým bohatý celodenný program, ktorí zahŕňa aj návštevu najznámejších miest a pamiatok danej krajiny.

Veľmi žiadaným produktom sú ročné a polročné štúdia na stredných školách v zahraničí pre študentov od 15-18 rokov, ktorí majú možnosť získať okrem množstva priateľov aj nezabudnuteľné zážitky a spomienky na celý život a hlavne zdokonaliť sa v danom jazyku, nabrať odvahu ,sebavedomie a samostatnosť.
Neoddeliteľnou súčasťou našich služieb je vybavovanie víz, leteniek, transferu, a poistenia pre každého účastníka.
Dôležitým znakom našej spoločnosti je individuálny prístup ku klientovi, malý priateľský kolektív a samozrejme kvalitne ponúkané služby.
Budeme veľmi radi, keď sa dáte presvedčiť a využijete naše služby. S maximálnym úsilím sa postaráme o Vašu spokojnosť.

Tešíme sa na návštevu u nás.

S úctou
Ing. Iveta Betušová a kolektív D&D Team

KONTAKTUJTE NÁS

PORADÍME VÁM PRI VÝBERE KURZU

ING. IVETA BETUŠOVÁ

RIADITEĽKA

Spoločnosť D&D Team, s.r.o. tento rok oslávi 22. výročie svojho vzniku. Od začiatku svojej činnosti sa špecializuje na organizovanie jazykových a poznávacích pobytov v zahraničí.

Dôležitým znakom našej spoločnosti je individuálny prístup ku klientovi, malý priateľský kolektív a samozrejme kvalitne ponúkané služby. Budeme veľmi radi, keď sa dáte presvedčiť a využijete naše služby. S maximálnym úsilím sa postaráme o Vašu spokojnosť.

S úctou

Ing. Iveta Betušová a kolektív D&D Team

Mgr. SLÁVKA BARLÍKOVÁ

Jazykové pobyty pre dospelých, Stredné školy v USA

Mgr. LINDA OPREMČÁKOVÁ

Stredné školy v Európe, Kanade, Ázii, Austrálii a na Novom Zélande

VIKI MRZENOVÁ

Ekonomické oddelenie a fakturácia

Mgr. MÁRIA ŠPRTOVÁ

Jazykové pobyty pre juniorov

CODY

Náš ochotný recepčný :-)

D&D Team

D&D Team, s.r.o
Pod Rovnicami 37
841 04 Bratislava
+421 2 6542 4300

        

NAPÍŠTE NÁM

captcha