+421 903 725 458 ·   +421 2 6542 4300 ·   

PRÁZDNINOVÉ POBYTY PRE DETI A MLÁDEŽ

TALIANSKO

TALIANSKO

Taliansko je známou a veľmi obľúbenou, nielen letnou dovolenkovou destináciou. Ďalším z cieľov prečo ísť do Talianska je naučiť sa jazyk, a zároveň aj niečo viac o talianskej kultúre, spôsobe života v talianskej rodine a prostredí. Spoznať turistami najviac navštevovanú krajinu Európy, ktorá láka nielen svojimi prírodnými krásami, ale aj historickými pamiatkami a tiež modernou súčasnosťou. Taliansky dizajn a umenie už dávno patria medzi svetovú špičku. Nezabúdame na svetoznámu taliansku kuchyňu, pre ktorú je typická rozmanitosť a originalita. Kto by si nepochutnal na talianskej pizze, cestovinách všetkých možných tvarov, veľkostí a farieb, zmrzline alebo skvelo pripravených morských príšerkách. Všetko toto je úžasné zažiť v spoločnosti veselých a temperamentných Talianov a popritom sa prirodzene zdokonaľoval v cudzom jazyku. Je to viac ako len študijný pobyt.

Taliansko SC Florencia

Florencia

14 - 21 rokov

ZOBRAZIŤ KURZY
Taliansko Scuola LdaVinci Marina di Ascea

Marina di Ascea

11 - 16 rokov

ZOBRAZIŤ KURZY

KONTAKTUJTE NÁS

PORADÍME VÁM PRI VÝBERE KURZU

ING. IVETA BETUŠOVÁ

RIADITEĽKA

Spoločnosť D&D Team, s.r.o. tento rok oslávi 22. výročie svojho vzniku. Od začiatku svojej činnosti sa špecializuje na organizovanie jazykových a poznávacích pobytov v zahraničí.

Dôležitým znakom našej spoločnosti je individuálny prístup ku klientovi, malý priateľský kolektív a samozrejme kvalitne ponúkané služby. Budeme veľmi radi, keď sa dáte presvedčiť a využijete naše služby. S maximálnym úsilím sa postaráme o Vašu spokojnosť.

S úctou

Ing. Iveta Betušová a kolektív D&D Team

Mgr. SLÁVKA BARLÍKOVÁ

Jazykové pobyty pre dospelých, Stredné školy v USA

Mgr. LINDA OPREMČÁKOVÁ

Stredné školy v Európe, Kanade, Ázii, Austrálii a na Novom Zélande

VIKI MRZENOVÁ

Ekonomické oddelenie a fakturácia

Mgr. MÁRIA ŠPRTOVÁ

Jazykové pobyty pre juniorov

CODY

Náš ochotný recepčný :-)

D&D Team

D&D Team, s.r.o
Pod Rovnicami 37
841 04 Bratislava
+421 2 6542 4300

        

NAPÍŠTE NÁM

captcha