+421 903 725 458 ·   +421 2 6542 4300 ·   

Program 40+ a 50+

Program 40+ a 50+

Tento program je určený pre ľudí starších ako 40 alebo 50 rokov, ktorí si uvedomujú svoj jazykový handicap a rozhodli sa ho odstrániť. Zároveň by sa však necítili komfortne  medzi mladými ľudmi a uprednostňujú štúdium s rovesníkmi. Kurzy ponúkajú výučbu kombinovanú s poznávaním príslušnej krajiny, jej kultúrneho dedičstva a poznávaním nových ľudí z celého sveta.

Miesta pobytu
Malta, Veľká Británia, USA a iné

Typ kurzu
Všeobecná angličtina je zameraná na zdokonaľovanie komunikačných schopností v každodenných situáciách.

Trvanie kurzu: závisí od konkrétnej školy (2 týždne a viac)
Intenzita kurzu: 20 lekcií týždenne

Ubytovanie
Ubytovanie je zvyčajne zabezpečené v hosťovských rodinách. Budete mať jedinečnú možnosť spoznať zvyky bežnej rodiny, jej kultúru, kuchyňu, môžete si precvičovať a rozširovať svoju slovnú zásobu každodennými rozhovormi na bežné témy. Všetky hosťovské rodiny sú dôkladne preverované a poskytujú študentom bezpečie a primeraný komfort. Kontakt s hosťovskou rodinou pokračuje často i po návrate domov.

Niektoré programy sú bez ubytovania a klient si ho môže zabezpečiť sám alebo s našou pomocou. Pokiaľ uprednostníte súkromie a ubytovanie v hoteli, prípadne v apartmáne, záleží už iba na Vás, my Vám ho môžeme zabezpečiť podľa Vašich nárokov v blízkosti školy.

Voľný čas

Program zväčša zahŕňa aj špeciálny kultúrny program aktivít. Mimoškolské aktivity sú zamerané na poznávanie kultúry a pamätihodností v danej krajine. Na Malte Vás čaká stredomorská klíma, krištálovo čisté more, krásne mestečká s bohatou históriou, množstvo reštaurácií a obchodov.Vo Veľkej Británii Vás čaká v danej lokalite návšteva radu historických miest, hradov, galérií a múzeí.
Termíny

Závisí od konkrétnej školy a destinácie.

 

Poznámka:
Napíšte nám však svoje požiadavky a my Vám pripravíme pobyt na mieru.

D&D Team

D&D Team, s.r.o
Pod Rovnicami 37
841 04 Bratislava
+421 2 6542 4300

        

NAPÍŠTE NÁM

captcha