+421 903 725 458 ·   +421 2 6542 4300 ·   

Program pre rodičov a deti

 

PROGRAM PRE RODIČOV A DETI

 

Plánujete spojiť príjemné s užitočným?

Radi by ste skombinovali rodinnú dovolenku s výučbou cudzieho jazyka?

Program pre rodičov s deťmi umožňuje absolvovať v dopoludňajších hodinách jazykový kurz, poobede a večer stráviť spoločné chvíle.

 

VÝUČBA

Rodičia si môžu vybrať z celého radu kurzov – od štandardného, cez intenzívny kurz, mini-group alebo business program, v kombinácii s individuálnymi lekciami, záleží od aktuálnej ponuky školy. Kurz pre deti a mládež má zvyčajne 15 – 20 hodín a výučba je štandardne zameraná na každodenný život a situácie, s využitím moderných interaktívnych metód v skupine rovesníkov z celého sveta.

 

UBYTOVANIE

  • Hosťovské rodinyposkytujú skvelú možnosť aktívneho precvičovania jazyka nielen v škole. Ponúkajú možnosť dozvedieť sa viac o živote v danej krajine, jej zvykoch a kultúre. Rodiny sú dôkladne preverované a poskytujú štandardný komfort.
  • Apartmán s jednou či viacerými spálňami a sociálnym zariadením má k dispozícii vlastnú kuchynku, kde si rodina môže pripravovať raňajky a jednoduché jedlá,
  • Hotelové ubytovanie vám zabezpečíme podľa vašich požiadaviek v blízkosti školy.

 

VOĽNÝ ČAS

Voľný čas po skončení výučby a cez víkendy je možné tráviť individuálne, alebo sa môžete zúčastniť aktivít, ktoré jazyková škola pripravuje pre svojich študentov. Program aktivít pre deti zahŕňa šport, spoločenské aktivity, zaujímavé výlety a exkurzie.

 

MIESTO POBYTU

V ponuke máme kvalitné rodinné programy v obľúbených európskych aj zámorských destináciách.

Vhodné lokality pre program rodičia a deti sú: Veľká Británia, Španielsko, Francúzsko,  Malta, USA alebo Kanada.

 

TYP POBYTU

Pobyt je možné nakombinovať podľa vašich predstáv:

  • RODIČ – jazykový kurz / DIEŤA – jazykový kurz
  • RODIČ – dovolenka / DIEŤA – jazykový program s aktivitami

 

CENA

V cene pobytu býva štandardne zahrnutá výučba podľa typu kurzu, vstupný test, učebné materiály a certifikát, popoludňajšie a večerné aktivity, ubytovanie v apartmáne alebo hosťovskej rodine, strava ( polpenzia / plná penzia ). Extra príplatky k cene pobytu – administratívne poplatky za ubytovanie, registračné a sezónne poplatky, transfer z/na letisko, komplexné cestovné poistenie a doprava (v prípade záujmu).


TRVANIE KURZU

Dĺžka pobytu a programu závisí od konkrétnej školy (2 týždne a viac)

 

TERMÍNY

Počas leta alebo podľa ponuky školy

 

POZNÁMKA
Informácie o jednotlivých školách a destináciách  na sezónu 2016 spracovávame. Napíšte nám svoje požiadavky a my Vám radi pripravíme pobyt na mieru.

 

Veríme, že dokážeme splniť vaše očakávania!

Veľká Británia

PREZRIEŤ

D&D Team

D&D Team, s.r.o
Pod Rovnicami 37
841 04 Bratislava
+421 2 6542 4300

        

NAPÍŠTE NÁM

captcha