+421 903 725 458 ·   +421 2 6542 4300 ·   

TITLE

DESCRIPTION

Terezka, Francúzsko – stredná škola

Dobrý deň Linda,

 

V prvom rade sa ospravedlňujem za oneskorenie mojej správy!😌 Už istý čas som si vravela, že by bolo fajn ozvať sa, keďže sme akosi stratili kontakt,​​ no práve zisťujem, že môj prvý mail ostal v konceptoch, takže sa niet prečo čudovať, že som sa naň nedočkala odozvy.

Ale aby som opätovne stručne odpovedala na Vaše otázky, môžem konštatovať iba jedno, a to, že moje Francúzsko je skutočne úžasné! Nešla som sem s takmer žiadnymi očakávaniami, pretože som bála možného sklamania, no ak by som aj nejaké očakávania mala, moja hosťovská rodina, krajina i škola by ich určite predčili! Navštívila som už toľko miest, spoznala i ochutnala toľko nových vecí! Cítim sa tu veľmi príjemne, pohodlne a hlavne vítane! Skutočne ako doma! Ešte aj ich hrdá mačka ma má rada!🙃

Píšem však z iného dôvodu. Mamina mi vravela, že ste jej volali ohľadom mojich zdravotných problémov. Chcela by som Vás len uistiť, že bolesti už prešli a aj keď som ešte stále v štádiu liečby, s antibiotikami, ktoré mám, by som mala byť čoskoro zdravá ako rybička!

Ak ale máte otázky akéhokoľvek druhu, neváhajte mi napísať.

S pozdravom,

Tereza

 

D&D Team

D&D Team, s.r.o
Pod Rovnicami 37
841 04 Bratislava
+421 2 6542 4300

        

NAPÍŠTE NÁM