+421 903 725 459 ·   +421 2 6542 4300 ·   

Liberty program

Clubclass Language School

Clubclass English Language School ponúka kvalitné kurzy anglického jazyka na jednom z najlepších miest na Malte. Mesto Swieqi je v blízkosti centra turistického ruchu ale zároveň za rohom od atrakcií, čo umožňuje kľudnejšie prostredie na výučbu. Všetci vyučujúci sú akreditovaní, priateľskí a vytvárajú študentom príjemnú atmosféru na výučbu anglického jazyka.

Liberty Program ponúka mladým nezávislým ľuďom úžasnú príležitosť zažiť niečo vzrušujúce a nezabudnuteľné. Nová skúsenosť a stretnutie s ľuďmi podobných názorov a životného štýlu, to je len časť z dôvodov, prečo sa zúčastniť tohto jedinečného programu. Malta je slnečnou krajinou s obrovským kultúrnym dedičstvom a ponúka veľa možností na trávenie voľného času. Výlet do starobylej Valletty, plavba loďou či beach party, to všetko a ešte oveľa viac ponúka program počas pobytu na životom pulzujúcej Malte. Popri štúdiu jazyka a pripravenom programe však ostáva čas aj na vlastné záujmy a relax. Ubytovanie v hoteli taktiež prispieva k vytvoreniu tej správnej letnej nálady.

Malta

je prekrásny ostrov situovaný uprostred Stredozemného mora, 80 km juhovýchodne od Sicílie a asi 300 km od brehu Severnej Afriky, je vynikajúcim miestom pre štúdium angličtiny. Má v sebe niečo z rozpustilosti a bezstarostnosti talianskej riviéry a zároveň obrovské kultúrne bohatstvo vytvorené počas dlhých storočí. V roku 1814 sa Malta stala britskou kolóniou, nezávislosť získala v roku 1964.

Vďaka svojej výnimočnej polohe tu teplota vody a vzduchu nepoklesne pod 15 °C. Ponúka absolútne všetko: starobylú históriu a kultúru, krásne pláže, čisté more, útesy, kaviarne, vzrušujúci nočný život a trendové obchody. Angličtina je popri maltčine druhým úradným jazykom.

Každoročne sem prichádzajú študenti z celého sveta, aby si vychutnali príjemné podnebie a fantastickú atmosféru v skutočne bezpečnom prostredí.

Mesto Swieqi je v blízkosti centra turistického ruchu ale zároveň za rohom od atrakcií, čo umožňuje kľudnejšie prostredie na výučbu.

Program zahŕňa kurz všeobecnej angličtiny v rozsahu 20 lekcií týždenne na všetkých úrovniach jazyka. Kurz pomáha zlepšovať znalosti v kľúčových oblastiach ako čítanie, písanie, komunikácia a odposluch. Študenti sa naučia rozprávať v angličtine plynule a s patričným sebavedomím. Lekcie sú zábavné a prispôsobené potrebám a záujmom mladých ľudí. Kombinácia aktivít a výučby angličtiny je skvelý spôsob ako sa naučiť rýchlo a efektívne anglický jazyk a zároveň si užiť leto naplno.

Program je určený študentom, ktorí sa chcú na Malte zdokonaliť v angličtine a uprednostňujú viac voľnosti, ako ponúkajú tradičné jazykové programy. Kombinuje zábavné poobedňajšie aktivity s priestorom na trávenie voľného času podľa predstáv tínedžerov v kolektíve ich rovesníkov.

Rezidencia

Študenti budú umiestnení v rezidencii v 3-posteľových izbách s klimatizáciou a polpenziou. Rezidencia sa nachádza v blízkosti školy. Študenti budú mať zabezpečený organizovaný transfer do / z školy.

Hostiteľská rodina

Študenti majú možnosť si vybrať medzi ubytovaním v rezidencii a ubytovaním v hostiteľskej rodine, kde budú taktiež na 3 posteľových izbách s polpenziou. Všetky rodiny sú v tesnej blízkosti školy.

V rámci programu sú organizované 2 poldenné a 1 celodenná aktivita a 2 večerné aktivity. Počas jedného týždňa sú pre študentov pripravené poobedňajšie a večerné aktivity ako Bowling Night, Movie Night, Welcome Party, Karaoke, Talentová show, Treasure Hunt, nakupovanie, návšteva zálivov a pláží a mnohé iné.  Raz do týždňa absolvujú študenti celodenný výlet do Popeye Village, na sever, stred alebo juh ostrova, výlet loďou alebo pôjdu do akvária.

Typ ubytovania

Termíny

Vek

2 týždne

3 týždne

4 týždne

Extra týždeň

hostiteľská rodina

22.06. – 14.08. 17 – 20 1 150,- 1 725,- 2 300,- 575,-

rezidencia

1 400,- 2 100,- 2 800,- 700,-

Cena v EUR

V cene je zahrnuté:

 • výučba 20 lekcií / týždeň (1 lekcia = 45 minút),
 • maximálne 15 študentov v skupine,
 • vstupný test,
 • certifikát o absolvovaní kurzu,
 • učebné materiály,
 • ubytovanie v rezidencii / hostiteľskej rodine,
 • polpenzia,
 • uvítací balíček,
 • registračný poplatok,
 • aktivity a exkurzie podľa programu,
 • transfer z / na letisko vo vybraných časoch,
 • asistencia počas celého pobytu,
 • 24-hodinová linka pomoci.

 

V cene nie je zahrnuté:

 • letenka, asistencia,
 • komplexné poistenie,
 • vreckové.

 

Termíny:

22.06. – 14.08.2020

ZÍSKAJTE BEZPLATNÚ PONUKU  Fotogaléria

  Ďalšie pobyty v ponuke

  Letný kemp

  8 - 13 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Junior program

  13 - 17 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Malta – Liberty program

  17 - 20 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  D&D Team

  D&D Team, s.r.o
  Pod Rovnicami 37
  841 04 Bratislava
  +421 2 6542 4300

          

  NAPÍŠTE NÁM