+421 903 725 459 ·   +421 2 6542 4300 ·   

Auckland

LSI má vyše 40-ročnú skúsenosť úspešnej výučby jazykov. Škola LSI poskytuje perfektné prostredie pre výučbu, všetci učitelia sú trénovaní a kvalifikovaní s overenými vyučovacími schopnosťami, čo znamená, že každá lekcia bude mať pre vás zmysel a prinesie ďalší pokrok v štúdiu jazyka, ktorý ste si zvolili. Team LSI je pyšný na kvalitu svojich služieb – jeho snahou je čo najlepšie sa prispôsobiť vašim potrebám. Tento individuálny prístup je zreteľným prvkom starostlivosti o klientov.

Budova školy sa nachádza priamo pri Myers Parku, v blízkosti mestskej dopravy. Škola je moderne vybavená s knižnicou, počítačovou miestnosťou s prístupom na internet a všetkými potrebnými pomôckami pre výučbu jazykov.

Auckland

Auckland, nazývané pre svoje dva prístavy “City of Sails” je najväčšia metropolitná oblasť na Novom Zélande na severnom novozélandskom ostrove a najväčšia urbanizovaná oblasť v krajine. Žije tu vyše 1,2 milióna obyvateľov, čo je takmer tretina populácie Nového Zélandu.
Vytvára súmestie zložené z mesta Auckland City, North Shore City, a zastavanými oblasťami miest Waitakere a Manukau, s distriktom Papakura a urbanizovanými časťami distriktov Rodney a Franklin.
Medzi pozitíva Aucklandu patrí mierne podnebie, solídne možnosti zamestnania a vzdelania, ako aj možnosti na trávenie voľného času. V kvalite života patrí medzi popredné a najbohatšie mestá na svete..

Program Club 40+

V cene jazykového pobytu je zahrnutých 20 lekcií/ týždenne v spojenom kolektíve rôznych vekových kategórií. V poobedňajších hodinách sú naplánované 3 aktivity alebo exkurzie týždenne.

Hosťovská rodina

Účastníci jazykového pobytu sú ubytovaní vo vybraných hosťovských rodinách. Každá sa nachádza v pešej vzdialenosti od areálu školy (do 25 minút). V rodinách majú účastníci zabezpečenú stravu v polpenzii.  Zväčša sú ubytovaní v samostatných jednoposteľových izbách. Hosťovské rodiny umožňujú zdokonalovanie jazyka aj po vyučovacích hodinách a zároveň ponúkajú kultúrny zážitok autentickej anglickej rodiny.

*V prípade záujmu škola sprostredkováva ubytovanie aj v blízkych hoteloch alebo rezidenciách.

V cene jazykového pobytu sú zahrnuté rôzne aktivity a exkurzie na miesta ako sú múzeá, galérie, divadlá, záhrady, návšteva pivovarov a vinární, výlety a exkurzie do okolitých miest a mnohé ďalšie.

Vek: 40+

Program

Ubytovanie

týždeň

Auckland 40+ Hosťovská rodina

jednoposteľová

polpenzia

1 060,-/628,-

Cena v NZD/ EUR

 

** Ceny v NZD sú nemenné a ceny v EUR sú iba orientačné, presná suma bude prepočítaná na základe aktuálneho kurzu v deň vyhotovenia konečnej faktúry

* Cena bývania v rezidencii na vyžiadanie

 

V cene je zahrnuté:

 • 20 lekcií anglického jazyka / týždeň
 • učebné materiály
 • ubytovanie v hostiteľskej rodine
 • 3 exkurzie alebo výlety týždenne

V cene je zahrnuté:

 • letenka, asistencia
 • komplexné poistenie
 • vreckové
 • extra exkurzie a platené aktivity
 • registračný poplatok 190,- NZD
 • administratívny poplatok za ubytovanie 250,- NZD

Začiatok kurzov:

Prvý pondelok,  každý mesiac.

ONLINE PRIHLÁŠKA

ZÍSKAJTE BEZPLATNÚ PONUKU  Fotogaléria

  Auckland

  40 +

  ZOBRAZIŤ KURZ

  KONTAKTUJTE NÁS, RADI VÁM PORADÍME PRI VÝBERE KURZU

  ING. IVETA BETUŠOVÁ

  RIADITEĽKA

  +421 903 725 459

  Spoločnosť D&D Team, s.r.o. tento rok oslávi 25. výročie svojho vzniku. Od začiatku svojej činnosti sa špecializuje na organizovanie stredoškolských, jazykových a poznávacích pobytov v zahraničí.

  Dôležitou prioritou našej spoločnosti je individuálny prístup ku klientovi, malý priateľský kolektív a samozrejme kvalitne ponúkané služby. Budeme veľmi radi, keď sa dáte presvedčiť a využijete naše služby. S maximálnym úsilím sa postaráme o Vašu spokojnosť.

  S úctou

  Ing. Iveta Betušová a kolektív D&D Team

  Mgr. Slávka Barlíková

  Stredné školy v USA, UK a Írsku

  +421 907 725 459

  Mgr. Mária Šprtová

  Jazykové pobyty pre deti, mládež a dospelých

  Mgr. Linda Opremčáková

  Aktuálne na MD 🙂

  Ing. Blanka Šipkovská

  Ekonomické oddelenie a fakturácia

  D&D Team

  D&D Team, s.r.o
  Pod Rovnicami 37
  841 04 Bratislava
  +421 2 6542 4300

          

  NAPÍŠTE NÁM