+421 903 725 459 ·   +421 2 6542 4300 ·   

Bangkok

International House

International House bola založená v roku 1953 a je sieťou 150 jazykových škôl po celom svete, ktoré sa zaviazali dodržiavať najvyššie štandardy v oblasti vzdelávania a podnikania.

Kľúčovým cieľom je zvýšiť úroveň výučby jazykov na celom svete. Jedným z dôležitých spôsobov, ako to urobiť, je prostredníctvom vzdelávania učiteľov, pre ktoré má International House celosvetovú reputáciu. Vyučuje vlastných učiteľov, aby umožnili študentom jednoducho, rýchlo a efektívne sa učiť v jazyku podľa vlastného výberu v bohatom jazykovom a kultúrnom prostredí. Škola je akreditovaná Cambridge English certifikátom a zamestnáva rodených anglicky hovoriacich certifikovaných lektorov.

Bangkok

Bangkok je hlavným mestom Thajska a svojou veľkoleposťou sa zaraďuje medzi najväčšie mestá v tejto krajine. Počet obyvateľov dosahuje vyše 10 miliónov. Hlavnou menou je Thajský baht. V thajčine nesie mesto Bangkok takisto pomenovanie Krung Thep, čiže “Mesto anjelov“. Oblasť je turisticky vyhľadávanou destináciou, ktorá umožňuje naozaj príjemné strávenie dovolenky a voľného času. Škola sa premiestnila do novej lokality, kde je postavená nová budova na mieru pre školu.

Vyučuje sa 15 hodín týždenne s max. 12 študentmi v skupine. Kombinujú sa dynamické a komunikačné lekcie anglického jazyka so širokou škálou outdoorových a kultúrnych aktivít v jednom z najzaujímavejších miest Thajska. Jazykový kurz je zameraný na všetky základné oblasti anglického jazyka, čiže čítanie, písanie, počúvanie a komunikácia.

Ak sa chcete angličtine venovať viac, máte možnosť absolvovať intenzívny kurz, v ktorom sa vyučuje 25 hodín týždenne, pričom v poobedných hodinách sú lekcie v menších skupinách. Národnostný mix študentov je veľmi pestrý – max 10-15% zastúpenie za každú krajinu. Lekcie dávajú možnosť študentom preberať rôzne množstvo tém, ktoré zlepšia ich slovnú zásobu a gramatiku. S intenzívnym programom budete komunikovať v angličtine plynulo za veľmi krátku dobu.

Takisto máte možnosť pobytu aj pre rodiny s deťmi.

Ponúkané kurzy: General English 15/25L, Business English, Prípravné kurzy na medzinárodné certifikáty – SAT, IELTS, IGCSE, TOEFL, ACT, GED, TOEIC; Individuálne hodiny, tréning pre učiteľov.

 

Aktivity a Exkurzie

Počas večerov a víkendov sa o nudu báť nemusíte. Jazyková škola ponúka veľké množstvo aktivít a zaujímavý program pre študentov. Počas týždňa absolvujete aktivity ako návšteva Chinatown, múzeum Siam, hadiu farmu, Sky bar a všetky ostatné známe pamiatky a svätyne v Bangkoku. Takisto v programe sú aj filmové večery, nočná návšteva trhov, korčuľovanie na ľade a množstvo ďalšieho.

Počas víkendov vás čakajú celodenné exkurzie ako Chatuchack Market, ktorý je najväčší vonkajší trh na svete alebo Bicyklová túra v Bangkoku. Návšteva starovekého hlavného mesta Thajska Ayutthaya, návšteva národného parku Khao Yai, kde môžete jazdiť na slonoch a obdivovať exotickú prírodu alebo výlet na nádhernú pláž Hua Hin či Kanchanaburi.

Hotel Furama Asok

Tento 4* hotel je len 10 min pešo od školy a ponúka priestranné moderné izby s manželskou posteľou, každodenným upratovaním a výhľadom na mesto. V hoteli sa nachádzajú jacuzzi bazény na streche, posilňovňa, sauna a reštaurácia.

Rezidencia Mona Suite

Ďalšia možnosť krásneho ubytovania asi 15 min hromadnou dopravou od školy. V rezidencii sa nachádza bazén so slanou vodou a posilňovňa. Izby majú manželskú posteľ, sú priestranné. V celej budove je WiFi a klimatizácia.

Rezidencia V.P. Tower

Najlacnejšia možnosť ubytovania. Rezidencia sa nachádza asi 20 min mestskou hromadnou dopravou od školy pri populárnom Victory Monument, kde môžete tráviť čas po výučbe. Rezidencia má vlastný bazén, záhradu a reštauráciu. Izby sú plne zariadené s manželskou posteľou.

Vek: od 16 rokov

Typ kurzu

Počet lekcií

2 týždne

3 týždne

Extra týždeň

General English

15 lekcií / týždenne

14 400,- THB / 430,- EUR 20 100,- THB / 600,- EUR 5 900,- THB / 180,- EUR
Intensive English

25 lekcií / týždenne

22 000,- THB / 660,- EUR 31 500,- THB / 940,- EUR  9 500,- THB / 280,- EUR
Business English

25 lekcií / týždenne

22 000,- THB / 660,- EUR 31 500,- THB / 940,- EUR  9 500,- THB / 280,- EUR

Ceny v THB / EUR

Typ ubytovania

Typ izby Cena / týždeň

Hotel – Furama Asok

1-posteľová

od 15 500,- THB / 460,- EUR

Rezidencia – Mona Suite

1-posteľová

od 9 100,- THB / 270,- EUR

Rezidencia – V.P. Tower

1-posteľová

od 8 000,- THB / 240,- EUR

Cena v THB / EUR

Aktuálnu cenovú kalkuláciu vrátane všetkých poplatkov Vám zašleme na vyžiadanie.

Ceny v THB sú nemenné.
Ceny v EUR sú iba orientačné. Presné ceny budú prepočítané na základe aktuálneho kurzu v deň vyhotovenia konečnej faktúry.

 

V cene je zahrnuté:

 • výučba 15 / 25 lekcií týždenne s max. 12 študentmi v skupine,
 • vstupný test, učebné materiály, certifikát,
 • registračný poplatok,
 • bohatý program aktivít s kvalifikovaným sprievodcom, výlety, exkurzie,
 • prístup na internet v škole.

V cene nie je zahrnuté:

 • víza,
 • transfer z / na letisko,
 • doprava, letenka.

Termíny:

Nástup na pobyt je možný každý pondelok.

Príchod: pondelok     Odchod: pondelok

ZÍSKAJTE BEZPLATNÚ PONUKU  Fotogaléria

  D&D Team

  D&D Team, s.r.o
  Pod Rovnicami 37
  841 04 Bratislava
  +421 2 6542 4300

          

  NAPÍŠTE NÁM