+421 903 725 459 ·   +421 2 6542 4300 ·   

Cork

Apollo Language Centre

je anglická jazyková škola v Írsku s vynikajúcimi centrami pre deti a mládež. Manažérsky tím Apollo má bezkonkurenčné skúsenosti a odborné znalosti v oblasti výučby anglického jazyka, predaja a riadenia prevádzky v rámci tohto odvetvia. Táto kombinácia vedomostí a skúseností zaručuje, že Apollo poskytuje svojim študentom vysoko kvalitné letné programy v pre študentov vo veku 9-17,

Program prebieha v historických priestoroch University College Cork, ktorá bola postavená v roku 1845. Univerzita a kampus sa rozprestierajú na 44 akroch nádhernej scenérie s originálnymi historickými budovami, premiešanými modernou architektúrou. V kampuse sa nachádza aj rezidenčné ubytovanie pre študentov a priestory pre voľnočasové aktivity a športovým komplexom (vnútorný bazén, tenisové kurty, stena na lezenie, vnútorné aj vonkajšie bežecké dráhy, tanečné a spin štúdio, hokejové a futbalové ihrisko). Univerzita je len 10 minút pešej vzdialenosti od centra mesta Cork.

Program je určený pre 2 vekové kategórie:

a) Juniori vo veku od 11-13 rokov

b) Teens vo veku od 14-17 rokov.

Študenti sú rozdelení do týchto 2 kategórii počas trvania celého programu – počas vyučovacích hodín, na ubytovaní a pri aktivitách.

Cork

Cork je druhým najväčším mestom Írska a lokálne sa nazýva „skutočné hlavné mesto Írska“. Cork je vzdialený len 2,5 hodiny od Dublinu, hlavného mesta. Je umiestnený na severnom pobreží ostrova. Centrum mesta je kompaktné a bezpečné. Mesto má liberálny a mládežnícky nádych, je plné priateľských Írov, ktorí milujú konverzovať a posúvať ďalej svoje „írske vtípky“.

Program sa skladá z 15 vyučovacích hodín za týždeň (1 hodina = 60 minút), vyučovanie prebieha v doobedňajších hodinách. V jednej triede je max. 15 študentov zmiešaných z rôznych krajín. Študenti majú možnosť   pridať si 5 extra hodín do týždňa, ktoré nie sú povinné, môžu ich však využiť ako konzultácie k vypracovaniu projektov alebo doučovanie pred testom. Tieto extra hodiny sa dajú využiť dvakrát do týždňa v poobedných hodinách.

Každý študent obdrží svoju učebnicu, ktorú na hodinách používa a po programe si ju môže zobrať so sebou domov. Týmto spôsobom sa študenti môžu vrátiť k preberanému učivu a zopakovať si, čo sa počas programu naučili, prípadne ukázať to rodičom.

Rezidencia

Študenti majú možnosť ubytovania priamo v kampuse University College Cork. Vyčlenené sú pre nich samostatné 1-posteľové izby s vlastnou kúpeľňou v moderných apartmánoch zdieľaných s ďalšími 4-6 študentmi. Ubytovaní študenti majú možnosť každodenného stravovania v univerzitnej reštaurácii.

Hostiteľská rodina

Študenti, ktorí si vyberú ubytovanie v hostiteľských rodinách, budú vystavení vychýrenej srdečnosti a komunikatívnosti domácich  Írov. Domovy sú v blízkej vzdialenosti od univerzitného kampusu (s MHD). Zväčša ide o izby zdieľané 2 alebo viac študentmi, ak sa dá inej národnosti. Raňajky a večere v rodine a cez víkend aj obedy. Počas týždňa študenti obedujú v univerzitnej reštaurácii.

Aktivity a exkurzie

V poobedných hodinách neprebieha výučba a študenti majú na výber množstvo zábavných aj športových aktivít. Môžu využívať ihriská a priestory v kampuse, športový komplex, ktorý zahŕňa vnútorný bazén, tenisové kurty, stenu na lezenie, vnútorné aj vonkajšie bežecké dráhy, tanečné a spin štúdio, hokejové a futbalové ihrisko.

Každý týždeň sa organizujú 2 výlety do mesta Cork, 1 celodenná exkurzia a 2 večerné aktivity. Na spestrenie výučby experti z praxe organizujú semináre o bezpečnom používaní sociálnych medií.

Typ ubytovania

Termíny

Vek

2 týždne

3 týždne

4 týždne

hostiteľská rodina

22.06. – 14.08.

11 – 17

1 610,- 2 335,- 3 060,-

rezidencia

1 810,- 2 635,- 3 460,-

Cena v EUR

V cene je zahrnuté:

 • výučba 15 lekcií týždenne (1 lekcia = 60 minút), max. 15 študentov v skupine,
 • vstupné testy a interview,
 • učebné materiály,
 • certifikát o absolvovaní kurzu,
 • ubytovanie v hostiteľskej rodine alebo v rezidencii,
 • plná penzia,
 • program a aktivity s kvalifikovaným dozorom,
 • študijné výlety a exkurzie,
 • pranie,
 • transfer z / na letisko Dublin vo vybraných časoch,
 • 24-hodinový dozor,
 • registračný poplatok.

V cene nie je zahrnuté:

 • transfer z / na iné letisko alebo mimo vybraných časov,
 • letenka, doprava,
 • cestovné poistenie,
 • vratný depozit za ubytovanie,
 • vreckové.

 

Termíny:

Pobyty začínajú:    22.06.2020

Pobyty končia:       14.08.2020

 

Príchod: nedeľa     Odchod: nedeľa

ZÍSKAJTE BEZPLATNÚ PONUKU


  Fotogaléria

  Ďalšie pobyty v ponuke

  Dublin

  11 - 17 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Galway

  12 - 16 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Galway – Freestyle Program

  16 - 19 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Dublin – Emerald Culture Institute

  11 - 18 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Blackrock

  11 - 17 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Cork

  11 - 17 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  D&D Team

  D&D Team, s.r.o
  Pod Rovnicami 37
  841 04 Bratislava
  +421 2 6542 4300

          

  NAPÍŠTE NÁM