+421 903 725 459 ·   +421 2 6542 4300 ·   

Edinburgh - Queen Margaret

Anglo poskytuje letné jazykové programy pre študentov vo veku od 10 do 17 rokov a je akreditované British Councilom. Letné kurzy ponúka na starostlivo vybraných univerzitách v Spojenom kráľovstve, USA a v Írsku.

Queen Margaret University sa nachádza iba 10 minút cesty vlakom od centra, ktoré ponúka množstvo historických a kultúrnych atrakcií či miesta na nakupovanie. Škola bola založená v roku 1875. Poskytuje priateľské prostredie a kladie dôraz na správnu rovnováhu medzi teoretickým a praktickým vzdelaním. Je uznávaná najmä v oblastiach zdravia a rehabilitácie, podnikania, kultúry a kreativity.

Edinburgh

Hlavné mesto Škótska je živým, pôvabným centrom histórie, kultúry a umenia, zároveň vstupnou bránou do nádherného prostredia škótskych vysočín. Vyniká starobylým centrom s hradom, katedrálou a presláveným bulvárom Kráľovská míľa. Mestu vládne hrad, v ktorom sú ukryté korunovačné klenoty. V hradnom komplexe umiestnenom na vysokej skale nájdete kostol sv. Markéty či tzv. kameň osudu a múzeum vojen. Pri hrade bola na rozhľadni zriadená pozoruhodná Camera Obscura. Sídlia tu mnohé kultúrne a umelecké inštitúcie ako aj Edinburghská univerzita, a preto je mesto stále živé a plné mladých ľudí. Pre bohatý kultúrny život ho nazývajú aj Atény severu. Ide o druhé najväčšie škótske mesto po Glasgowe. Medzi júlom a septembrom sa v ňom koná množstvo festivalov. Najznámejším z nich je Fringe –najväčší umelecký festival na svete, ktorý trvá 25 dní.

Počas tohto jazykového pobytu študenti absolvujú 20 lekcií týždenne, 2 z nich mimo triedy, aby si precvičili svoju angličtinu, zatiaľ čo budú navštevovať zaujímavé miesta a komunikovať s miestnymi ľuďmi. Vyučovanie je zamerané práve na zlepšenie každodennej komunikácie v anglickom jazyku.  Študenti sú v bezpečnom a podpornom prostredí, kde získavajú vedomosti o rôznych témach, ktoré sú pre nich relevantné a zaujímavé. Počas kurzu si rozšíria slovnú zásobu a rozvinú svoje komunikačné schopnosti.  Taktiež sa naučia porozumieť rôznym kultúram a spriatelia sa s ľuďmi z celého sveta.

Študenti sú ubytovaní v univerzitnej rezidencii v jedno a viacposteľových izbách. K dispozícii majú aj priestrannú jedáleň, fitnes a športové centrum či triedy s moderným vybavením. Personál sa stará o ich bezpečnosť a pohodlie. K dispozícii je samozrejme aj podpora našej agentúry, v prípade akýchkoľvek problémov sa študenti môžu obrátiť na 24-hodinovú D&D Team linku.

Prázdninový pobyt ponúka aj rôzne druhy športov, ako napríklad futbal, basketbal, volejbal či bedminton. Štúdium v zahraničí si môžete spestriť celodennými exkurziami, ktoré zabezpečuje škola, a to do miest Edinburgh, Glasgow a St. Andrews. Počas výletov je v Edinburghu možné navštíviť: Royal Mile, Princes’s Street Shopping, Calton Hill, Arthur’s Seat, Princes’s Street Gardens, Royal  Botanic Gardens, Scottish National Gallery, Scottish National Modern Gallery, National Museum of Scotland.

Typ ubytovania

Termíny

Vek

2 týždne

3 týždne

4 týždne

rezidencia

jún – aug 2019

10 – 17 1 878,-/2 170,- 2 697,-/3 115,- 3 515,-/4 060,-

Cena v GBP / EUR

Ceny v GBP sú nemenné.

Ceny v EUR sú iba orientačné. Presné ceny sú prepočítané na základe aktuálneho kurzu v deň vyhotovenia konečnej faktúry.

 

V cene je zahrnuté:

 • výučba 20 lekcií týždenne,
 • ubytovanie podľa typu programu,
 • plná penzia,
 • učebné materiály,
 • certifikát o absolvovaní kurzu,
 • aktivity a exkurzie podľa programu
 • registračný poplatok,
 • transfer z / na najbližšie letisko.

 

V cene nie je zahrnuté:

 • vratný depozit za ubytovanie,
 • letenka,
 • cestovné poistenie,
 • vreckové.

 

Nástupné termíny 2019:

15.06.2019 – 31.08.2019

 

Príchod: nedeľa       Odchod: sobota

ZÍSKAJTE BEZPLATNÚ PONUKU


  Fotogaléria

  Ďalšie pobyty v ponuke

  Oxford Royale Academy – St Andrews

  16 - 18 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Edinburgh – Queen Margaret

  10 - 17 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Edinburgh pre náročných

  13 - 17 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  D&D Team

  D&D Team, s.r.o
  Pod Rovnicami 37
  841 04 Bratislava
  +421 2 6542 4300

          

  NAPÍŠTE NÁM