+421 903 725 459 ·   +421 2 6542 4300 ·   

Edinburgh pre náročných

Edinburgh School of English bola založená v roku 1969 a odvtedy si získala reputáciu jednej z popredných britských jazykových škôl. Postupne vytvorila širokú ponuku intenzívnych kurzov anglického jazyka, prispôsobených potrebám ako dospelých, tak aj mládeže.

Letné jazykové kurzy sú určené pre deti a mládež vo veku od 7 do 17 rokov. Tieto intenzívne kurzy spájajú filozofiu výučby angličtiny hravou formou s kultúrnym a aktívnym programom, ktorý zaručuje, že študenti budú hovoriť po anglicky v čo najväčšej miere počas ich trvania pobytu.

Škola tatiež ponúk aj programy pre 17 a viac ročných. Sú k dispozícii počas celého roka a boli vyvinuté pre všeobecné, profesijné aj akademické účely angličtiny, s prípravou na testy Cambridge a IELTS.

Škola je členom English UK a je akreditovaná British Councilom.

Edinburgh

Hlavné mesto Škótska je živým, pôvabným centrom histórie, kultúry a umenia, zároveň vstupnou bránou do nádherného prostredia škótskych vysočín. Vyniká starobylým centrom s hradom, katedrálou a presláveným bulvárom Kráľovská míľa. Mestu vládne hrad, v ktorom sú ukryté korunovačné klenoty. V hradnom komplexe umiestnenom na vysokej skale nájdete kostol sv. Markéty či tzv. kameň osudu a múzeum vojen. Pri hrade bola na rozhľadni zriadená pozoruhodná Camera Obscura. Sídlia tu mnohé kultúrne a umelecké inštitúcie ako aj Edinburghská univerzita, a preto je mesto stále živé a plné mladých ľudí. Pre bohatý kultúrny život ho nazývajú aj Atény severu. Ide o druhé najväčšie škótske mesto po Glasgowe. Medzi júlom a septembrom sa v ňom koná množstvo festivalov. Najznámejším z nich je Fringe –najväčší umelecký festival na svete, ktorý trvá 25 dní.

Počas tohto jazykového pobytu študenti absolvujú 15 lekcií týždenne. Vyučovanie je zamerané práve na zlepšenie každodennej komunikácie v anglickom jazyku.  Študenti sú v bezpečnom a podpornom prostredí, kde získavajú vedomosti o rôznych témach, ktoré sú pre nich relevantné a zaujímavé. Počas kurzu si rozšíria slovnú zásobu a rozvinú svoje komunikačné schopnosti.  Taktiež sa naučia porozumieť rôznym kultúram a spriatelia sa s ľuďmi z celého sveta.

Študenti sú ubytovaní v univerzitnej rezidencii v jedno a viacposteľových izbách. K dispozícii majú aj priestrannú jedáleň, fitnes a športové centrum či triedy s moderným vybavením. Personál sa stará o ich bezpečnosť a pohodlie. K dispozícii je samozrejme aj podpora našej agentúry, v prípade akýchkoľvek problémov sa študenti môžu obrátiť na 24-hodinovú D&D Team linku.

Študenti majú možnosť zúčastniť sa rôznych kultúrnych a športových aktivít, kde využijú svoje schopnosti anglickej komunikácie. Čakajú ich outdooreové športy ako futbal, volejbal a iné loptové hry. Vyskúšajú si typické škótske tancovanie ceilidh dancing a tematické škótske oslavy.

Výlety a exkurzie

V cene kurzu sú 3 celodenné exkurzie každú nedeľu. Študenti navštívia miesta ako Edinburgh Castle, Dynamic Earth a Camera obscura. Poznávať budú aj centrum mesta Edinburg so zastávkami v múzeách, galériách, záhradách a na najvyšší vrch v Edinburghu s názvom Arthur´s Seat.

Typ kurzu

Termíny

Vek

Ubytovanie

2 týždne

3 týždne

Young Octorial programme
Edinburgh

28.06. – 01.08.

13 – 17 Hostiteľská rodina 2 270,-/ 2 600,- 3 405,-/ 3 900,-
Rezidencia 3 020,-/ 3 460,- 4 530,-/ 5 190,-

Cena v GBP / EUR

Ceny v GBP sú nemenné.

Ceny v EUR sú iba orientačné. Presné ceny sú prepočítané na základe aktuálneho kurzu v deň vyhotovenia konečnej faktúry.

 

V cene je zahrnuté:

 • výučba 20 lekcií týždenne,
 • ubytovanie podľa typu programu,
 • plná penzia,
 • učebné materiály,
 • certifikát o absolvovaní kurzu,
 • aktivity a exkurzie podľa programu
 • registračný poplatok,
 • transfer z / na letisko v Edinburghu vo vybraných časoch – prílet od 10:00 – 19:00, odlet od 9:00 – 17:00.

 

V cene nie je zahrnuté:

 • transfer z / na letisko v Edinburghu mimo vybraných časov,
 • vratný depozit za ubytovanie,
 • letenka,
 • cestovné poistenie,
 • vreckové.

 

Termíny:

28.06. – 01.08.2020

 

Príchod: nedeľa       Odchod: sobota

ZÍSKAJTE BEZPLATNÚ PONUKU


  Fotogaléria

  Ďalšie pobyty v ponuke

  Oxford Royale Academy – St Andrews

  16 - 18 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Edinburgh – Queen Margaret

  10 - 17 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Edinburgh pre náročných

  13 - 17 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  D&D Team

  D&D Team, s.r.o
  Pod Rovnicami 37
  841 04 Bratislava
  +421 2 6542 4300

          

  NAPÍŠTE NÁM