+421 903 725 459 ·   +421 2 6542 4300 ·   

English plus Golf

Jazyková škola Elite Sports Academy sa nachádza na Epsom College, iba 15 km od centra Londýna s ľahkým prístupom k obom letiskám – Heathrow a Gatwick. Škola sa môže pochváliť prvotriednym zariadením vo všetkých oblastiach, najmä pre šport. Epsom College bola postavená okolo roku 1850 a jej krásne gotické  budovy sa nachádzajú na 8 akroch veľmi nádherného areálu na okraji Epsom Downs. Futbalové ihrisko tej najvyššej kvality,  početné tenisové kurty, všetko v špičkovej kondícii. K dispozícii sú dve športové haly, krytý bazén, dve tanečné štúdiá a niekoľko squashových kurtov. Epsom College je 5 minút chôdze od centra mesta.

 

Elite Sport Academy navštevujú chlapci a dievčatá vo veku 10 až 16 rokov z celého sveta, vrátane Veľkej Británie. Radi privítajú jednotlivcov aj organizované skupiny a tímy. Elite Academy nie je vhodná pre športovcov na základnej úrovni, alebo pre študentov, ktorí trénujú futbal, golf, tanec, basketbal, tenis len príležitostne, neprofesionálne.
Medzinárodná futbalová akadémia je určená študentom, ktorí pravidelne hrajú futbal na štandardnej úrovni. Epsom College má 19 rokov skúseností s programom, ktorý prebieha formou intenzívneho kurzu v trvaní 1 – 4 týždne. Akadémia ponúka tento vysoko kvalitný program pod top trénerským vedením Watford akadémie. Výučba prebieha tak aktívne, ako aj pasívne, pri DVD prezentáciách, v prostredí priateľov futbalu z celého sveta.

Jazyková škola Elite Sports Academy sa nachádza na Epsom College, iba 15 km od centra Londýna s ľahkým prístupom k obom letiskám – Heathrow a Gatwick. Škola sa môže pochváliť prvotriednym zariadením vo všetkých oblastiach, najmä pre šport. Epsom College bola postavená okolo roku 1850 a jej krásne gotické  budovy sa nachádzajú na 8 akroch docela nádherného areálu na okraji Epsom Downs. Futbalové ihrisko tej najvyššej kvality,  početné tenisové kurty, všetko v špičkovej kondícii. K dispozícii sú dve športové haly, krytý bazén, dve tanečné štúdiá a niekoľko squashových kurtov. Epsom College je 5 minút chôdze od centra mesta.

Škola ponúka voliteľný kurzu anglického jazyka (musí byť vopred rezervované). 12 hodín výučby týždenne v medzinárodnej skupine študentov – študenti sú rozdelení podľa úrovne jazyka  a  dôrazom sa kladie na konverzáciu a komunikáciu. Všetky učebné materiály sú k dispozícii a certifikáty sú udeľované na konci každého pobytu.
Ak sa študent rozhodne absolvovať len športovú časť, miesto výučby ho čakajú rozmanité športové aktivity – plávanie, tenis, badminton, stolný tenis, vodné pólo, squash a oveľa viac).
Tréning
Tréneri sú školení profesionáli vo svojom športe a tréningy sú vysoko štrukturované. Škola usporadúva priateľské zápasy medzi študentmi a miestnymi anglickými klubmi.
Študenti sú ubytovaní v Epsom v rezidencii  Fayrer House. Nedávno rekonštruované izby sú na vysokej úrovni a sú jednolôžkové, dvojlôžkové a niekoľko trojlôžkových. Izby sú priestranné, vzdušné, pekne zariadené, pohodlné a všetky majú v dosahu niekoľko kúpeľní a sociálnych zariadení.
Epsom má výnimočnú povesť čo sa týka prípravy jedál. Dôraz je kladený na kvalitnú zdravú stravu, ale  rovnako ako aj na populárne jedlá. Tri hlavné jedlá obsahujú raňajky – tradičné anglické aj kontinentálne; obedy a večere – teplou / studenou možnosťou, vegetariánske jedlo a tiež šalátový bar
Program zahŕňa jednu celodennú exkurziu za týždeň – tematicky podľa vybraného športového programu. Večerné aktivity od osmej hodiny môžu zahŕňať disco, barbecue, filmové predstavenia, športy a hry.
Vzorový program
9:30 – 12:15 14:30 – 15:30 16:00 – 18:30 20:00 – 22:00
streda transfer do Epsom

príchod a orientačné stretnutie

stretnutie s trénermi

športové aktivity
štvrtok úvodný tréning špecializový tréning lekcie AJ / multišport. aktivity večerné aktivity
piatok tréning techniky turnaj lekcie AJ / multišport. aktivity DVD prezentácie
sobota celodenná exkurzia večerné aktivity
nedeľa zápas špecializový tréning lekcie AJ / multišport. aktivity DVD prezentácie
pondelok výlet na tréning s profi tímom špecializový tréning lekcie AJ / multišport. aktivity večerné aktivity
utorok tréning techniky

turnaj

vyhodnotenie týždňa

lekcie AJ / multišport. aktivity večerné aktivity
streda odchod / športové aktivity odchod / návšteva kina večerné aktivity

Vek: 10 – 16 rokov

Pobyt

Vek

Tréningy

Lekcie

2 týždne

Elite Sport Academy

10 – 16

4/denne 12/týždenne 2 060,- / 2 380,-

Cena v GBP/EUR

*   Ceny v GBP sú nemenné

Presné ceny budú prepočítané na základe aktuálneho kurzu v deň vyhotovenia konečnej faktúry

 

V cene je zahrnuté:

 • ubytovanie a plná penzia
 • transfer z/na letisko
 • štrukturovaný tréningový program
 • zápasy a záverečný turnaj
 • 1 celodenná exkurzia týždenne (vrátane vstupu)
 • 1 poldenná exkurzia týždenne (futbal, basketbal)
 • denný program multi – aktivít (nie v kombinácii s EFL)
 • večerné spoločenské aktivity
 • 24-hodiný dozor
 • pranie

 

V cene nie je zahrnuté:

 • komplexné cestovné poistenie
 • kurz angličtiny EFL (max. 15 študentov v skupine) – 12 hodín týždenne 50GBP / 68 EUR
 • letenka
 • vreckové

 

Nástupný termín:

03.07. –  31.07.2019

ZÍSKAJTE BEZPLATNÚ PONUKU  Fotogaléria

  Ďalšie pobyty v ponuke

  Kelowna – Ice Hockey

  8 - 17 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  English plus Soccer

  10 - 16 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  English plus Tennis

  10 - 16 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  English plus Golf

  10 - 16 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  English plus Basketball

  10 - 16 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  PRO Dance – Akademický kemp Bede’s

  12 - 17 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  English plus Dance

  10 - 16 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  D&D Team

  D&D Team, s.r.o
  Pod Rovnicami 37
  841 04 Bratislava
  +421 2 6542 4300

          

  NAPÍŠTE NÁM