+421 903 725 459 ·   +421 2 6542 4300 ·   

Eastbourne

LTC – Language Teaching Centres

Vás pozýva prežiť nezabudnuteľné leto v Eastbourne! Užite si prázdniny plné zábavných aktivít a medzinárodného priateľstva a zároveň zlepšite svoju angličtinu. Zažijete angličtinu ako živý jazyk a vaše sebavedomie v rozprávaní cudzím jazykom porastie. Letný jazykový pobyt  však nie je len o štúdiu. Je to veľký krok vpred a príležitosť získať priateľov z mnohých kútov sveta.

Škola LTC sa nachádza v krásnom zámku z 18. storočia, ktorý býval domovom vojvodov z Devonshire, na ploche 10-ha parku. LTC je vzdialené len 15 minút chôdze od centra Eastbourne a od pláže. Disponuje 25 triedami, študijným a pc centrom a jedálňou. Areál ponúka tenisové, futbalové a basketbalové ihrisko.

Eastbourne

je prosperujúce prímorské rekreačné stredisko, ktoré priťahuje každý rok cez štyri milióny návštevníkov. Užijete si oddych v našom 10 ha súkromnom parku, strávite voľný čas na pláži s ďalšími medzinárodnými študentami a spoznáte prímorské mesto považované za najslnečnejšie miesto vo Veľkej Británii. Eastbourne je vzdialený iba 90 minút od Londýna a 40 minút od Brightonu.

Študenti absolvujú 20 lekcií angličtiny týždenne s kvalifikovanými profesionálnymi lektormi pre výučbu cudzieho jazyka mladých študentov. Lektori sa usilujú prostredníctvom vyspelého prístupu, zábavy a hier vytvoriť priateľské prostredie, v ktorom sú študenti na rôznej úrovni jazyka schopní bez zábran komunikovať. Dôraz je teda hlavne na rozvíjaní komunikačných schopností, slovnej zásoby, porozumení hovoreného a čítaného textu. Študenti sú do skupín rozdelený v prvý deň jazykového kurzu po absolvovaní vstupného testu.

Letný jazykový pobyt nie je vhodný pre úplných začiatočníkov.

LTC ponúka medzinárodným študentom ubytovanie v hostiteľskej rodine – alebo v rezidencii. Počet zahraničných študentov v rodine je maximálne 4. Vzdialenosť rodiny od školy 15 – 25 min, pešo alebo krátkou cestou autobusom. V cene pobytu je zahrnutá celodenná strava – plná penzia (cez víkendy obedy v balíčku), aktivity a výlety, 24-hodinová asistencia zamestnancov školy.

 

Hostiteľská rodina (13 – 17 rokov)

Ubytovanie v rodine je ideálnou možnosťou pre spestrenie konverzácie v hovorovom, reálnom jazyku hostiteľskej krajiny. Ponúka študentom možnosť spoznať miestnu kultúru, zvyky a tradície. LTC sa stará o spokojnosť študentov a rodiny nielen pred umiestnením, ale aj počas celého pobytu.

Rezidencia (10 – 16 rokov)

Rezidenčné ubytovanie pre mladých študentov počas letného jazykového pobytu je súčasťou budovy školy.

Pre pohodlie študentov je tu samozrejme aj podpora našej agentúry, v prípade akýchkoľvek problémov sa študenti môžu obrátiť na 24-hodinovú D&D Team linku a pokúsime sa vyriešiť všetky problémy.

Na študentov čaká počas letného jazykového pobytu v Eastbourne kompletný program aktivít – športových, kultúrnych aj spoločenských. Budete mať popoludňajšie aktivity každý deň okrem nedele, poldenný výlet každú stredu a celodenné exkurzie každú sobotu.

 

Vzorový program:

http://www.ltc-english.com/wp-content/uploads/2014/10/2016-Summer-Social-Programme-Example-for-Young-Learners.pdf

 

Typ ubytovania

Termíny

Vek

2 týždne

 3 týždne

4 týždne

Hosťovská rodina

14.06. – 23.08.

13 – 17 1 600,-/ 1 830,- 2 260,-/ 2 585,- 2 920,-/ 3 345,-

Rezidencia

10 – 16

1 540,-/ 1 760,-

2 170,-/ 2 485,- 2 800,-/ 3 205,-

Cena v GBP / EUR

Aktuálnu cenovú kalkuláciu vrátane všetkých poplatkov Vám zašleme na vyžiadanie.

Ceny v GBP sú nemenné.

Ceny v EUR sú len orientačné. Presné ceny v EUR budú prepočítané na základe aktuálneho kurzu v deň vyhotovenia konečnej faktúry.

 

V cene je zahrnuté:

 • výučba 20 lekcií týždenne, max. 15 študentov v skupine,
 • registračný poplatok
 • ubytovanie, plná penzia,
 • učebné materiály, certifikát o absolvovaní programu,
 • transfer z / na letisko Londýn Heathrow vo vybraných časoch,
 • lokálne MHD,
 • 24-hodinový dozor.

V cene nie je zahrnuté:

 • extra voliteľné aktivity a vstupy na exkurzie,
 • vratný depozit za ubytovanie,
 • transfer z / na iné letisko alebo mimo vybraných časov,
 • doprava, letenka,
 • cestovné poistenie,
 • vreckové.

 

Termíny:

Kurzy začínajú v pondelok.

Príchod: nedeľa     Odchod: nedeľa

ZÍSKAJTE BEZPLATNÚ PONUKU  Fotogaléria

  Ďalšie pobyty v ponuke

  D&D Team

  D&D Team, s.r.o
  Pod Rovnicami 37
  841 04 Bratislava
  +421 2 6542 4300

          

  NAPÍŠTE NÁM