+421 903 725 459 ·   +421 2 6542 4300 ·   

Moskva, Petrohrad

Liden & Denz

je jednou z mála škôl zameriavajúcich sa na výučbu ruštiny v novodobej histórii Ruska. Založená bola v roku 1995 a veľmi rýchlo sa stala členom organizácií IALC a ROPRYAL. Medzi jej klady patrí otvorenosť, medzinárodná atmosféra a profesionálny prístup vyučujúcich.

Voliť môžete medzi skupinovou a individuálnou výučbou, špecializovanou na oblasť obchodu či modernej vedy a literatúru. Po dosiahnutí určitej úrovne tu môžete zložiť medzinárodne uznávanú skúšku TRKI. Škola Liden & Denz má výbornú reputáciu v zahraničí. Mnoho medzinárodných firiem a vládnych úradov sem posiela svojich zamestnancov, ktorí túžia po zdokonalení sa v ruskom jazyku.

Moskva

je najväčšie európske mesto, zároveň hlavné mesto Ruska a jeho politické a ekonomické centrum. Zatiaľ čo vplyv sociálnej reformy nie je v ostatných oblastiach krajiny príliš poznať, Moskva je jej dôkazom. Dá sa povedať, že Moskva je New Yorkom Ruska, mestom, ktoré nikdy nespí a v ktorom nič nie je nemožné.

Škola v Moskve je situovaná v centre mesta v blízkosti železničnej stanice Beloruskaya. Jazykové centrum sa nachádza na prízemí budovy Ruského ministerstva pre zahraničné záležitosti. K najbližšej stanici metra sa dostanete pešou chôdzou, za menej ako 5 minút. Škola má 6 tried, ktoré sú dobre vybavené modernou technológiou (niekoľko miestností s bezdrôtovým pripojením na internet, LCD televízor a DVD). V škole sa podávajú teplé a studené nápoje. Stravovať sa môžete v okolitých reštauráciach za dostupné ceny.

Petrohrad

je nepopierateľne nielen jedným z najkrajších miest Ruska a zároveň v rebríčku jedným z najviac navštevovaných miest sveta. Prístavné mesto ležiace na rieke Neve pri jej ústí do Baltského mora, je kultúrnym a obchodným centrom tejto veľkej krajiny. Nájdete tu nádherné paláce a výstavné domy. Každý pozná Zimný palác; múzeá a galérie v čele s Ermitážou. Nepriehliadnete jednu z najstarších ruských univerzít – Petrohradskú štátnu univerzitu, založenú cárom Petrom Veľkým. Atmosféra mesta inšpirovala k majstrovským dielam ruského spisovateľa a mysliteľa Dostojevského.

Štandardný kurz 20

4 skupinové hodiny denne dávajú študentom viac voľného času, ktorý sa dá využiť na samoštúdium alebo na skúmanie čínskej kultúry

 

Intenzívny kurz 25

Tento kurz ruštiny pozostáva z 5 skupinových lekcií denne. Je zameraný na rozvoj počúvania, komunikácie, písania – základy, na ktorých si študent buduje kvalitnú podstatu cudzieho jazyka.

Hosťovská rodina

Hosťovskými rodinami nebývajú vždy len tradičné manželské dvojice s deťmi. Predovšetkým sú to spoločenské osoby, ktoré radi spoznávajú nových ľudí a vedia študentov srdečne privítať. Takéto hosťovské rodiny majú dostatok času na rozprávanie sa so študentami, sú trpezlivé, chápajúce a starostlivé, pripravené poskytnúť pomoc pri akomkoľvek probléme, ktorý by mal študent počas jeho pobytu v Rusku. Ubytovanie je v jednoposteľovej izbe s polpenziou a plnou penziou počas víkendov. Všetky rodiny sú pravidelne kontrolované poverenými zamestnancami školy a monitorované podľa dotazníkov, ktoré študenti vypĺňajú pri ich príchode a odchode.

Vek: od 16 rokov

Typ kurzu

2 týždne

3 týždne

4 týždne

Extra týždeň 4+

Standard 20L

560,-

840,-

1 120,-

 280,-

Intensive 25L

720,-

1 080,-

1 440,-

 360,-

Individuálny kurz 15L

1 200,-

1 800,-

2 140,-

 535,-

Individuálny kurz 20L

1 560,-

2 340,-

2 740,-

 685,-

Cena v EUR

Typ ubytovania Petrohrad Moskva Extra deň
1-posteľová izba+raňajky 210,- 210,- 44,-
1-posteľová izba+polpenzia 280,- 280,- 54,-

                                                                                Cena v EUR / týždeň

V cene je zahrnuté

 • výučba podľa typu, 1 lekcia = 50 min.,
 • vstupný test, učebné materiály, certifikát,
 • bezplatný prístup na internet,
 • prehliadka mesta so sprievodcom,
 • transfer z letiska (pri rezervovaní ubytovania).

 V cene nie je zahrnuté

 • registračný poplatok 90,- EUR (pobyty do 4 týždňov) / 120,- EUR (pobyty nad 4 týždne),
 • transfer na letisko pri odchode 30,-EUR ,
 • poplatok za ruské víza 40,- EUR,
 • poplatok za kuriéra 45,- EUR,
 • sezónny príplatok (25.05. – 20.09.2020): Standard, Intensive kurz: 60,- EUR / týždeň / Individuálny kurz: 120,- EUR / týždeň.

 

Nástupné termíny:

 • každý pondelok

Začiatočníci môžu nastúpiť na jazykový pobyt v letnej sezóne 2-3 krát do mesiaca. Celoročne len 1 raz do mesiaca, základom je poznať azbuku.

 

príchod: nedeľa / odchod: nedeľa

 

ONLINE PRIHLÁŠKA

ZÍSKAJTE BEZPLATNÚ PONUKU  Fotogaléria

  D&D Team

  D&D Team, s.r.o
  Pod Rovnicami 37
  841 04 Bratislava
  +421 2 6542 4300

          

  NAPÍŠTE NÁM