+421 903 725 459 ·   +421 2 6542 4300 ·   

Peking - Letný kemp

Jazyková škola Mandarin House ponúka kurzy mandarínskej čínštiny v Šanghaji a Pekingu. Škola sa nachádza v centre mesta a  je vhodná pre študentov vo veku 15+ *. Ponúkame vám širokú škálu kvalitných kurzov vedených vysoko kvalifikovanými učiteľmi. Škola prijíma študentov rôznych národností, od roku 2004 ponúkli štúdium 20 000 študentom od viac než 200 partnerov po celom svete. Letný kemp ponúka nezabudnuteľné dobrodružstvá a vďaka nemu zažijete tradičnú čínsku kultúru na vlastnej koži.

*V prípade Day Camp je možnosť štúdia od 7 rokov.

Čína je hospodársky a ekonomický gigant, multikultúrne centrum plné nových možností pre každého. Prepojenie dávnej histórie so súčasnou architektúrou je niečo, čo zoberie slová z úst každému, kto toto mesto niekedy navštívil. Jednoducho povedané, Čínou budete zaručene fascinovaný.

Peking ako hlavné mesto Číny sa môže pýšiť úžasnou históriou a vzácnymi pamiatkami. Palácový komplex nazývaný „Zakázané mesto“ je situovaný priamo v centre tohto metropolitného mesta. Peking má vyše 13 miliónov obyvateľov a je centrom politického, kultúrneho a hospodárskeho diania.  V roku 2008 sa tu konali aj Olympijské hry.

Študenti absolvujú 20 lekcií za týždeň. Vyučujú ich kvalifikovaní učitelia, a sú v neustálom kontakte s mandarínskym jazykom.

Mandarin House ponúka skvelé, moderné a spoľahlivé možnosti ubytovania. Bývanie v celkom novej kultúre je veľkým dobrodružstvom a prináša nespočetné množstvo krásnych spomienok a zážitkov iných rozmerov a určite to stojí za to.

Hostiteľská rodina – ubytovanie v rodine má veľmi veľa výhod. Jednou z najväčších je určite dokonalé spoznanie tradičnej čínskej kultúry, spoločné aktivity, komunikácia o rôznych problémoch. Rodiny sa nachádzajú približne v 30-45 minútovej vzdialenosti od školy.

*Day Camp– jednou z možností je aj si vybrať program bez ubytovania, kde sa študent zúčastňuje priebehu vyučovania aj mimoškolských aktivít. Tento program prijíma aj mladšie deti od 7 rokov.

Letný kemp ponúka nezabudnuteľné dobrodružstvá. Vďaka nemu zažijete tradičnú čínsku kultúru na vlastnej koži.

Mimoškolské aktivity zahŕňajú rôzne výlety a exkurzie na známe čínske dominanty, 5 kultúrnych aktivít cez týždeň a 1 celodennú exkurziu  každú sobotu. Aktivity sa sústreďujú na oblasť čínskeho umenia, kultúry, kuchyne a športu, napríklad workshop čínskej kaligrafie, výlet do Zakázaného mesta, kurz varenia alebo hodina bojových umení a v sobotu sa študenti zúčastnia exkurzie na Veľký čínsky múr.

Typ ubytovania

Termíny

Vek

2 týždne

3 týždne

4 týždne

hostiteľská rodina

21.06. – 08.08.

15 – 19

2 282,- 3 423,- 4 452,-

Cena v EUR

V cene je zahrnuté:

 • výučba 20 lekcií týždenne,
 • vstupný test, učebné materiály, certifikát po absolvovaní kurzu,
 • ubytovanie v hostiteľskej rodine,
 • plná penzia,
 • poobedňajšie aktivity a exkurzie,
 • prístup k internetu v škole,
 • registračný poplatok,
 • transfer z / na letisko.

V cene nie je zahrnuté :

 • víza,
 • Pozývací list do krajiny,
 • letenka, doprava,
 • cestovné poistenie,
 • vreckové.

 

Termíny:

Pobyty začínajú:       28.06.2020

Pobyty končia:          22.08.2020

 

Príchod: nedeľa        Odchod: sobota

ZÍSKAJTE BEZPLATNÚ PONUKU


  Fotogaléria

  Ďalšie pobyty v ponuke

  Šanghaj – Letný kemp

  15 - 19 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Peking – Letný kemp

  15 - 19 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  D&D Team

  D&D Team, s.r.o
  Pod Rovnicami 37
  841 04 Bratislava
  +421 2 6542 4300

          

  NAPÍŠTE NÁM