+421 903 725 459 ·   +421 2 6542 4300 ·   

Šanghaj - Letný kemp

Jazyková škola Mandarin House ponúka kurzy mandarínskej čínštiny v Šanghaji a Pekingu. Škola sa nachádza v centre mesta a  je vhodná pre študentov vo veku 15+ *. Ponúkame vám širokú škálu kvalitných kurzov vedených vysoko kvalifikovanými učiteľmi. Škola prijíma študentov rôznych národností, od roku 2004 ponúkli štúdium 20 000 študentom od viac než 200 partnerov po celom svete. Letný kemp ponúka nezabudnuteľné dobrodružstvá a vďaka nemu zažijete tradičnú čínsku kultúru na vlastnej koži.

*V prípade Day Camp je možnosť štúdia od 7 rokov.

Šanghaj (上海) je najľudnatejšie mesto Číny a významné hospodárske centrum krajiny. Rozprestiera sa okolo ústia rieky Jang-c´-ťiang do Východočínskeho mora. Od roku 2004 Šanghaj vystriedal Rotterdam v pozícii najväčšieho prístavného mesta sveta s obratom nákladov 380 miliónov ton. Mesto patrí medzi štvoricu miest so zvláštnym statusom, ktoré sú v rámci ČĽR na úrovni provincií. Šanghaj je mesto neustáleho pohybu, multikultúrne centrum s viacerými možnosťami pre život a štúdium. Klíma je v celku príjemná, priemerná ročná teplota sa pohybuje okolo 15 °C.

Škola sa nachádza hneď vedľa pešej zóny Nanjing. V jej blízkom okolí je množstvo reštaurácií, obchodov a kaviarní. Ku škole vedú až tri linky šanghajského metra. Budova je vybavená oddychovou miestnosťou, kaviarňou, Wi-Fi pripojením a 20 svetlými a priestrannými triedami.

Študenti absolvujú 20 lekcií za týždeň. Vyučujú ich kvalifikovaní učitelia, a sú v neustálom kontakte s mandarínskym jazykom.

Mandarin House ponúka skvelé, moderné a spoľahlivé možnosti ubytovania. Bývanie v celkom novej kultúre je veľkým dobrodružstvom a prináša nespočetné množstvo krásnych spomienok a zážitkov iných rozmerov a určite to stojí za to.

Hostiteľská rodina – ubytovanie v rodine má veľmi veľa výhod. Jednou z najväčších je určite dokonalé spoznanie tradičnej čínskej kultúry, spoločné aktivity, komunikácia o rôznych problémoch. Rodiny sa nachádzajú približne v 30-45 minútovej vzdialenosti od školy.

*Day Camp– jednou z možností je aj si vybrať program bez ubytovania, kde sa študent zúčastňuje priebehu vyučovania aj mimoškolských aktivít. Tento program prijíma aj mladšie deti od 7 rokov.

Letný kemp ponúka nezabudnuteľné dobrodružstvá. Vďaka nemu zažijete tradičnú čínsku kultúru na vlastnej koži.

Mimoškolské aktivity zahŕňajú rôzne výlety a exkurzie na známe čínske dominanty, 5 kultúrnych aktivít cez týždeň a 1 celodennú exkurziu  každú sobotu. Aktivity sa sústreďujú na oblasť čínskeho umenia, kultúry, kuchyne a športu.

Typ ubytovania

Termíny

Vek

2 týždne

3 týždne

4 týždne

hostiteľská rodina

21.06. – 08.08.

15 – 19

2 282,- 3 423,- 4 452,-

Cena v EUR

V cene je zahrnuté:

 • výučba 20 lekcií týždenne,
 • vstupný test, učebné materiály, certifikát po absolvovaní kurzu,
 • ubytovanie v hostiteľskej rodine,
 • plná penzia,
 • poobedňajšie aktivity a exkurzie,
 • prístup k internetu v škole,
 • transfer z / na letisko,
 • registračný poplatok.

V cene nie je zahrnuté :

 • víza,
 • Pozývací list do krajiny,
 • letenka, doprava,
 • cestovné poistenie,
 • vreckové.

 

Termíny:

Pobyty začínajú:       21.06.2020

Pobyty končia:          08.08.2020

 

Príchod: nedeľa        Odchod: sobota

ZÍSKAJTE BEZPLATNÚ PONUKU  Fotogaléria

  Ďalšie pobyty v ponuke

  Šanghaj – Letný kemp

  15 - 19 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Peking – Letný kemp

  15 - 19 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  D&D Team

  D&D Team, s.r.o
  Pod Rovnicami 37
  841 04 Bratislava
  +421 2 6542 4300

          

  NAPÍŠTE NÁM