+421 903 725 459 ·   +421 2 6542 4300 ·   

Santa Cruz

Village Camps

Škola má viac ako 45 ročné skúsenosti v oblasti práce so študentmi a výučbou cudzieho jazyka, poskytuje špičkové vzdelávanie rôznych svetových jazykov. Jazyková škola ponúka študentom mnohé mimoškolské aktivity popri ich štúdiu. Každý študent si môže vybrať spomedzi širokej škály najrôznejších činností. Heslom školy je: „Vzdelávanie pomocou rekreácie“. Skúsení vedúci si stoja za tvrdením, že študenti sa naučia najviac, keď sa pri učení zabávajú.

 

Ponúkané kurzy škola vyvinula tak, aby sa prispôsobili potrebám študentov, a preto si môžu vyberať zo širokej škály programov. Študenti zažijú mnohé životné zážitky, spoznajú ľudí pochádzajúcich z rozličných kútov sveta, dosiahnu mnohé pokroky, či už v ich osobnostnom rozvoji alebo jazykovom. Študenti nie sú vyučovaní typickým školským spôsobom, ale zaujímavou hravou formou, pri ktorej si osvoja mnohé nové princípy vzdelávania.

Cieľom jazykového pobytu je poskytnúť príležitosť spoznať ľudí z rôznych kultúr, naučiť sa vidieť svet z iného pohľadu. Kľúčové je medzi-kultúrne porozumenie, tolerancia a mier. Študenti pri absolvovaní jazykových pobytov získavajú mnoho skúseností, budujú si sebavedomie a samostatnosť.

Santa Cruz

Malé mestečko na západnom pobreží v Portugalsku  v blízkosti hlavného mesta Lisabonu. Západné pobrežie je jedna z najlepších surférskych destinácií na svete. Toto prostredie ponúka ideálne podnebie, úžasné scenérie a nádhernú prírodu. Budete oddychovať a športovať na krásnych piesočnatých plážach a kúpať sa v Atlantickom oceáne. V blízkosti sa nachádzajú pohoria, kopce a jaskyne, ktoré počas kurzu navštívite.

Program je bez výučby jazykového kurzu. Program prebieha formou dobrodružných a zábavných aktivít počas celého dňa a študenti praktikujú anglický jazyk práve formou komunikácie s učiteľmi, svojimi rovesníkmi a priateľmi, s ktorými sa počas kurzu zoznámia. Študenti nemajú inú možnosť ako komunikovať v cudzom jazyku. Takto sa najjednoduchšie naučia daný jazyk. Výučba prebieha prostredníctvom rozličných hier, športov, diskusií a tematických projektov. Práve tu prichádza do praxe heslo školy.

Na výber sú 2 druhy kempov:

Adventure Camp (10-17 rokov)

Tento program je zameraný na športové outdoorové a plážové aktivity. Každý deň je nabitý programom nielen na pláži, ale taktiež aj dobrodružnými aktivitami  v horách a lesoch.

 

Surf Camp (10-17 rokov)

Základom tohto kempu je práve surfovanie, ktoré študenti vykonávajú v priemere 3 hodiny za deň s profesionálnymi inštruktormi. V okolí sa nachádza 20 perfektných pláží v Santa Cruz, ale budova školy je označovaná ako „Blue Star“ medzi týmto plážami a práve aj preto je tento kurz vhodný pre začiatočníkov až po pokročilých. Každý deň škola zabezpečuje bezpečnosť a vyberá vždy pláž, ktorá ponúka najlepšie počasie a kde nehrozí žiadne nebezpečenstvo. Bezpečnosť je prvoradá v správnom pomere so zábavou a vzrušením.

 

Príklad denného programu:

08:00 – 08:45 raňajky

09:00 – 12:00 ranné športové / dobrodružné aktivity

12:30 – 13:30 obed

13:30 – 13:50 kemp meeting

14:00 – 15:15 poobedné aktivity

15:30 – 16:45 ďalšie poobedné aktivity

16:45 – 18:00 voľný čas

18:30 – 19:30 večera

20:00 – 22:00 večerný program

Medzi každodenné aktivity patrí: surfovanie, paddle boarding, kayaking, plážový futbal a volejbal, vodný volejbal, horolezectvo (outdoor aj indoor), zlaňovanie, kurz uzlovania, návšteva jaskýň a paintball.

Jednou z celodenných exkurzií je návšteva hlavného mesta Portugalska – Lisabonu. Študenti tu navštívia všetky historické pamiatky a spoznajú históriu a všetky zaujímavosti tohto mesta, ktoré mnohí považujú za jedno z najkrajších miest Európy. Ďalší výlet je do stredovekého mesta Obidos, ktoré sa radí medzi „7 divov Portugalska“, kde spoznáte jeho históriu a pamiatky. Taktiež je v programe plachtenie či pozorovanie delfínov v Sado Estuary.

Večerné zábavné aktivity zahŕňajú: diskotéky, indoorovú olympiádu, Instagram Scavenger Hunt, talentový večer, karneval, karaoke, stolové hry, táborák a mnoho ďalších.

Rezidencia

Rezidencia sa nachádza len 15 min. chôdzou od surferských pláží a mesta Santa Cruz. Izby sú prerobené a priestranné. Študenti budú bývať v 4-6-posteľových ensuite izbách. V rezidencii sa nachádza veľký súkromný bazén a 2 spoločenské miestnosti, kde je možnosť oddýchnuť si alebo sa zabaviť počas večerných programov.

 

Typ ubytovania

Termíny

Vek

Cena

rezidencia

05.07. – 18.07.2020

19.07. – 01.08.2020

02.08. – 15.08.2020

10 – 17 2 700,-

Cena v EUR

V cene je zahrnuté:

 • ubytovanie v rezidencii vo viacposteľových izbách, plná penzia,
 • poobedňajší a večerný program aktivít s kvalifikovaným dozorom,
 • denný program aktivít, exkurzie,
 • vstupy na všetky aktivity a exkurzie,
 • registračný poplatok,
 • 24-hodinový dozor,
 • 24 hodinová telefonická podpora zo strany D&D Team.

 

V cene nie je zahrnuté:

 • výučba,
 • transfer z / na letisko v Lisabone 75,- EUR / jednosmerne,
 • letenka,
 • cestovné poistenie,
 • vreckové.

ZÍSKAJTE BEZPLATNÚ PONUKU  Fotogaléria

  Santa Cruz

  10 - 17 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  D&D Team

  D&D Team, s.r.o
  Pod Rovnicami 37
  841 04 Bratislava
  +421 2 6542 4300

          

  NAPÍŠTE NÁM