+421 903 725 459 ·   +421 2 6542 4300 ·   

Vancouver

ILAC – International Language Academy of Canada

Kampus leží v najlepšej časti mesta, v centre Vancouveru – kanadskom druhom najväčšom anglicky hovoriacom meste. Je moderne zariadený, študenti majú k dispozícii počítače s bezplatným prístupom na vysoko rýchlostný internet, tí ktorí cestujú s vlastným laptopom môžu využívať Wi-Fi pripojenie. Jazyková akadémia poskytuje kvalitné služby v oblasti vzdelávania vyše 10 rokov, má tak bohaté skúsenosti s prácou s mladými ľuďmi. Poskytuje kvalitnú jazykovú výučbu a vhodný program pre aktívnych tínedžerov. Škola bola ocenená mnohými prestížnymi cenami. Je aj víťazom hlasovania o najlepšiu jazykovú školu v severnej Amerike, ktoré organizuje svetovo známy Language Travel Magazine zaoberajúci sa poskytovaním jazykových služieb.

Vancouver

Žiť v tomto meste je snom mnohých ľudí, nie len Kanaďanov. Tretia najväčšia metropola Kanady býva pravidelne na popredných miestach v štatistikách, kde by ľudia radi žili. Vancouver sa nachádza v krásnom prostredí hôr a oceánu.

Je ideálnym miestom na získavanie nových vedomostí v anglickom jazyku a nekonečnú zábavu, ktorú toto mesto ponúka. Nachádza sa v provincii Britská Columbia a má približne 600 tisíc obyvateľov. Vancouver nepôsobí dojmom obrovského megamesta, skôr príjemného mesta s množstvom zelene, ktorú tvorí až 180 verejných parkov. V lete sa teploty pohybujú okolo 22 stupňov. Príjemná klíma, parky a pláže poskytujú ideálne miesto pre športy a ostatné vonkajšie aktivity.

Mesto má vysoký životný štandard a rekreačné možnosti ako lyžovanie a horolezectvo. Je obkolesené pohorím Rocky Mountains, a leží len dve minúty od lyžiarskeho centra. Vancouver je známy svojou kultúrnou rôznorodosťou, v strede mesta nájdete čínske mestečko a množstvo kaviarní ovplyvnených hollywoodskym filmovým umením.

Prázdninové pobyty vo Vancouveri ponúkajú študentom skvelú možnosť zdokonaliť sa v jazyku v medzinárodnom prostredí a spoznať ľudí z viac ako 40 krajín sveta.

Na začiatku kurzu vypracuje každý študent vstupný test, na základe ktorého bude zaradený do skupiny príslušnej jazykovej úrovne. Výučba prebieha každé popoludie a zahŕňa 20 lekcií po 45 minút týždenne. Jednotlivé lekcie sú zamerané na čítanie, písanie ale najmä konverzáciu, spojenú s každodennými situáciami. Všetci učitelia majú kvalifikáciu a predchádzajúce skúsenosti v obore vyučovania cudzích jazykov. Sú priateľskí, študentom nápomocní, dbajú na správnosť výučby a zdokonaľovanie jazykovej úrovne svojich študentov. Súčasťou pobytu je balík skvelých aktivít a výletov.

Hostiteľská rodina

Ubytovanie v hostiteľskej rodine poskytuje možnosť stať sa súčasťou novej rodiny a spoznať jej zvyky a kultúru. Z jazykovej stránky je pobyt v rodine nepochybne prospešný, keďže pri kontakte s hostiteľskou rodinou je študent nútený komunikovať v anglickom jazyku. Študenti môžu bývať v izbách so samostatnou alebo spoločnou kúpeľňou a to buď sami alebo s ďalším študentom inej národnosti. Rodiny sú vyberané na základe stanovených kritérií našimi zahraničnými partnermi, ktorí ich pravidelne kontrolujú.

V prvý deň letného jazykového pobytu ILAC organizuje orientačný míting, na ktorom sa študenti dozvedia podrobné informácie ohľadom výučby, aktivít a ubytovania. Taktiež sa môžu pýtať otázky, ktoré ich zaujímajú.

Platinový balíček

zahŕňa mnoho pestrých aktivít vrátane rôznych športových hier, výletov za najzaujímavejšími turistickými atrakciami a sociálnych aktivít ako večer talentov, či diskotéka pre účastníkov kempu. Mládež je pod dohľadom hosťovských rodín alebo pracovníkov školy, ktorí s nimi absolvujú všetky aktivity.

Pre študentov je jednou z najpríťažlivejších častí pobytu trávenie voľného času iným spôsobom, než na aký sú zvyknutí doma. Nielen škola dáva možnosť zdokonaliť sa v jazyku, ale práve skúsenosti, ktoré sa nadobúdajú vo voľnom čase a spájajú sa s reálnymi situáciami, ponúkajú možnosť využiť vedomosti získané počas vyučovania.

Typ ubytovania

Termíny

Vek

2 týždne

3 týždne

4 týždne

hostiteľská rodina

08.06. – 17.08.

14 – 18 3 050,-/ 2 110,- 3 900,-/ 2 700,- 4 800,-/ 3 320,-

 Cena v CAD / EUR

Ceny v CAD sú nemenné.

Ceny v EUR sú orientačné. Presné ceny v EUR budú prepočítané na základe aktuálneho kurzu v deň vyhotovenia konečnej faktúry.

 

V cene je zahrnuté:

 • výučba podľa typu programu, 1 lekcia = 45min,
 • ubytovanie podľa typu programu,
 • plná penzia,
 • učebné materiály, vstupný test,
 • certifikát o absolvovaní kurzu,
 • bohatý program aktivít s kvalifikovaným dozorom,
 • výlety a exkurzie,
 • obojsmerný transfer z / na letisko,
 • registračný poplatok,
 • 24-hodinová asistencia.

 

V cene nie je zahrnuté:

 • cestovná autorizácia eTA 7,- CAD,
 • voliteľné extra aktivity,
 • MHD,
 • poručnícky list 100,- CAD,
 • letenka,
 • cestovné poistenie,
 • vreckové.

 

Termíny:

08.06. – 17.08.2020

 

Príchod: nedeľa    Odchod: sobota

ZÍSKAJTE BEZPLATNÚ PONUKU  Fotogaléria

  Ďalšie pobyty v ponuke

  Toronto – hostiteľská rodina

  14 - 18 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Calgary – Teen Activity

  14 - 17 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Victoria – Teen Activity

  12 - 17 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Lakefield

  9 - 16 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Swallowdale

  7 - 15 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Toronto – Trinity College

  14 - 18 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Toronto – St. Michael´s

  13 - 17 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Vancouver – Teen Activity

  12 - 16 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  St. Giles -Toronto

  9 - 17 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  St. Giles -Vancouver

  10 - 18 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Kelowna – Ice Hockey

  8 - 17 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Vancouver – hostiteľská rodina

  14 - 18 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Vancouver – Bodwell rezidencia

  9 - 17 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Vancouver & Victoria – Bodwell

  9 - 17 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Vancouver & Whistler/Squamish – Bodwell

  9 - 17 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Tri Mestá – Vancouver & Victoria & Whistler/Squamish – Bodwell

  9 - 17 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  New Brunswick – Rothesay Netherwood

  11 - 17 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Britská Kolumbia – Brentwood College

  11 - 17 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Montreal – Bilingual Experience – hostiteľská rodina

  13 - 17 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  D&D Team

  D&D Team, s.r.o
  Pod Rovnicami 37
  841 04 Bratislava
  +421 2 6542 4300

          

  NAPÍŠTE NÁM