+421 903 725 459 ·   +421 2 6542 4300 ·   

NOVINKY

!

Vianočné darčekové poukazy

 

Na adventných vencoch nám horí ďalšia sviečka. Vianoce sú za rohom! Namiesto obiehania preplnených nákupných centier darujte niečo originálne, niečo, čo si Vaši blízki zapamätajú navždy… Darujte im vzdelanie a zážitok v jednom. Môžete tak urobiť prostredníctvom našich Vianočných darčekových poukazov na jazykové pobyty.

 

Jazykový pobyt sa môže konať v rámci celého roka 2020, či už v lete alebo mimo sezóny. Poukaz môžete darovať aj bez výberu konkrétneho programu. Detaily preberieme s budúcim študentom neskôr osobne.

Predĺžte si leto!

 

Ak ste nestihli dovolenku alebo sa ešte nemienite rozlúčiť s letom, spojte príjemné s užitočným a vyberte si jazykový pobyt v našich slnečných destináciách.

 

Výhodou týchto pobytov sú – žiadne letné sezónne príplatky, žiadne davy turistov, slnkom vyhriate more, jazykové kurzy šité na mieru.

Na jeseň padajú listy, v D&D Teame padajú ceny!

Zľava 10% na všetky jazykové kurzy pre dospelých.

Zľava 100 EUR na prázdninové pobyty pre deti a mládež objednané do 13.12.2019.

Leto v zime

 

Nebaví ťa v zime chodiť do jazykovky?

Máš chuť na leto v zime?

Vyskúšaj s nami jazykový pobyt v exotike!

ITF SLOVAKIATOUR 2018 JE TU!

Ako každý rok, ani tento nebude výnimkou a ako jednu z mála jazykových agentúr nás nájdete na veľtrhu ITF SLOVAKIATOUR 2018. 

Veľtrh ITF Slovakiatour je najväčším veľtrhom cestovného ruchu na Slovensku a patrí medzi najvýznamnejšie podujatia v regióne strednej Európy.

 

Radi Vám predstavíme naše programy, poradíme, pomôžeme s výberom štúdia v zahraničí. Či už chcete poslať deti na letný jazykový pobyt, študenta strednej školy študovať na zahraničnú strednú školu, alebo sa len máte chuť zdokonaliť v jazyku, radi sa Vám budeme venovať.

 

Ak nemáte veľa času poprechádzať sa po veľtrhu, ale máte záujem o individuálnu konzultáciu, máte možnosť vopred si dohodnúť termín.

 

Aj tento rok máme v čase veľtrhu zaujímavého zahraničného hosťa – tento rok ním bude Volodia MAURY-LARIBIERE z francúzskej organizácie SILC. Pokiaľ máte záujem o štúdium na strednej škole vo Francúzsku kontaktujte nás a my Vám radi dohodneme stretnutie.

 

Info k veľtrhu:

Otváracie hodiny: odborná verejnosť široká verejnosť  
  25. 1. 2018 26. – 28. 1. 2018  
  štvrtok 9.00 – 18.00 piatok 13.00 – 18.00  
  26. 1. 2018 sobota 9.00 – 18.00  
  piatok 9.00 – 13.00 nedeľa 9.00 – 17.00  

Vstupné: základné vstupné 7 Eur
 
  zľavnené vstupné  
   – žiaci a študenti, ktorí sa preukážu dokladom o dennom štúdiu 5 Eur
   – ZŤP a ZŤP so sprievodom
(zľavnené vstupné platí držiteľ preukazu aj sprevádzajúca osoba)
5 Eur
 
  odborná verejnosť   15 Eur
 
  deti do 6 rokov v sprievode platiacej dospelej osoby vstup bezplatne
  novinári, ktorí sa preukážu platným press preukazom  (vizitka neumožňuje voľný vstup) vstup bezplatne

 

 

 

 

10. 09. 2017  POSLEDNÉ LASTOVIČKY

Počas uplynulého týždňa nám odcestovali už aj poslední študenti, ktorých destináciami bola Kanada, Spojené kráľovstvo Veľkej Británie a Severného Írska a Nemecko.

Sme veľmi radi, že všetci ste šťastne dorazili a až na pár malých nezrovnalostí s batožinou, sa všetci pomaličky usádzate.

Školský rok nám začal už aj na Slovensku, takže už i iba popriať veľa zdaru:)

D&Dteam

 

 

 

1. – 3. 09. 2017  RUŠNÝ PREDĹŽENÝ VÍKEND

Hoci sa mnohí na prvý predĺžený víkend v septembri tešili, pomerne veľká skupina našich študentov mala ešte väčší dôvod na radosť. Rozlúčili sa so svojimi najbližšími a pustili sa do životného dobrodružstva. V týchto dňoch svoju stredoškolskú púť začali študenti, ktorých domov sa stal nádherný kúsok zeme v Kanade, Nova Scotia. Postupne prichádzajú aj jednotliví študenti do Toronta. Ďalšia skupinka smerovala na orientačný víkend do Berlína, odkiaľ sa následne dopravia do ich konečných destinácii v rámci celého Nemecka. Už  sa tešíme na Vaše veselé emaily a krásne fotografie.

Všetkým Vám prajeme krásny pobyt:)

D&Dteam

 

 

 

30. 08. 2017  KOLÓNY NA HRANICIACH

Vodiči by sa mali pripraviť na dopravné obmedzenia v blízkosti hraničných priechodov s Rakúskou republikou. Súvisí to s prácou rakúskych štátnych orgánov na hraničných priechodoch Jarovce – diaľnica a Jarovce – Kittsee.

Kolóny sa môžu tvoriť najmä v ranných a dopoludňajších hodinách.

Preto odporúčame vodičom, aby na prechod využili aj hraničné priechody Bratislava – Berg resp. takzvaný starý hraničný prechod.

D&Dteam

 

 

 

29. 08. 2017  ŠTUDENTI V PARÍŽI

Dnes sa s rodinami, kamarátmi aj  s nami „domácou agentúrou“ rozlúčili Ninka, Naďka, Mery, Miška, Emka a Riško. Konečnou destináciu našich študentov je krajina „žabožrútov“, turistická metropola, Francúzsko.

Veríme, že sa im ako v Paríži na orientačnom meetingu, tak aj v ich konečných destináciach bude páčiť a užijú si svoju zahraničnú skúsenosť:)

Tešíme sa na správy a fotografie:)

D&Dteam

 

 

 

27. 08. 2017   SMER VIEDEŇ – BRITSKÁ KOLUMBIA

 

Opäť sme mali rušný odletový víkend:) Na svoju „kanadskú púť“ nastupovali Kika, Marie a Gregor, ktorých konečnou destináciou je romantická Victoria. Nádherný kúsok zeme plný kvetov a vône oceánu ich privítal v neskorých večerných hodinách.

Početná skupina našich klientov sa lúčila so svojimi rodinnými príslušníkmi a našou pani riaditeľkou aj v poobedných hodinách na letisku kúsok od Viedne. Konečnou destináciou je pre nich pokojná oblasť Britskej Kolumbie Delta, kúsok od známeho a navštevovaného Vancouveru.

Pridajú sa tak k Nikolke, ktorá už dnes píše vstupné testy v škole kúsok od Toronta a Barborke, ktorú čakal vo Vancouveri orientačný meeting.

Držíme vám palce:)

D&Dteam

 

 

 

25. 08. 2017 ODLETY NA DENNOM PORIADKU

August, pomenovaný po rímskom cisárovi,  je mesiacom počas ktorého mnohí z nás dovolenkujú, zúčastňujú sa jazykových pobytov a užívajú si čas bez školy a práce. Pre našich klientov je však august, najmä koniec toho posledného letného mesiaca, obdobím odletov.

Už včera sa k skupinke študentov, ktorí sa už udomácňujú v hostiteľských rodinách pridal Riško, ktorý vo večerných hodinách zavítal do Kolína nad Rýnom, Nemecko.

Dnes, v skorých ranných hodinách Karin, Kristy a Erik odleteli do hlavného mesta Kanady, Ottawy, kde začnú svoju polročnú zahraničnú skúsenosť.

Myslíme na Vás 🙂

D&Dteam

 

 

 

22.08.2017  POSLEDNÁ SKUPINA ŠTUDENTOV NA MEETING CIEE

 

Dnes, opäť kde inde ako na viedenskom letisku, sa opäť lúčila skupinka našich študentov so svojimi najbližšími a našou pani riaidteľkou, ktorých čaká dlhý let ponad oceán na orientačný meeting CIEE v New Yorku. Práve tu ich čaká bohatý program predtým ako sa usadia v hostiteľských rodinách po celých Spojených štátoch a začnú navštevovať typickú strednú školu.

Na odlet sa už pripravujú aj študenti, ktorí si ako krajinu svojej zahraničnej skúsenosti vybrali Kanadu.

Všetkým Vám držíme palce 🙂

D&Dteam

 

 

 

15. 08. 2017  LETISKO  SMER VIEDEŇ – NEW YORK

Do New Yorku, najľudnatejšieho mesto USA, ktoré bolo založené Holanďanmi v roku 1624 ako obchodné stredisko New Amsterdam, smeruje naša ďalšia skupinka študentov. Tešia sa na orientačný meeting CIEE, ktorý predchádza ich putovaniu do hostiteľských rodín.

Bezpečný let a príjemný pobyt:)

D&Dteam

 

 

 

14. 08. 2017  ŠVAJČIARSKO ODCESTOVANÉ

 

V tomto roku sa medzi obľúbené krajiny dostalo aj Švajčiarsko, vnútrozemský štát spolkový štát v strednej Európe. Dnes sa k dvojici dievčat Emke a Lucke pridá Laura.  Dievčatá, prajeme Vám krásny a nezabudnuteľný pobyt v krajine horských masívov a hlbokých údolí:)

D&Dteam

 

 

 

08. 08. 2017  LET DO NEW YORKU

Na viedenskom letisku dnes ráno Slávka za D&D team vyprevádzala ďalšiu skupinku študentov.  Opäť sa lúčilo s rodinami, príbuznými, kamarátmi našich študentov, ktorí začali svoju ročnú zahraničnú skúsenosť v USA. Už dnes im začína orientačný meeting CIEE v New Yorku, kde spoznajú študentov z celého sveta. Tiež na nich čaká bohatý program.

Veľa šťastia:)

D&Dteam

 

 

 

07. 08. 2017 ĎALŠÍ ŠTUDENT V NEMECKU

V tomto školskom roku 2017/2018 nám vycestovala už niekoľko študentov a to do USA, na Nový Zéland či do Nemecka. Dnes, vo večerných hodinách sa k nim pripojí ďalší študent Oskar, ktorému sa na celý polrok stane Norimberg dočasným domovom.

Šťastnú cestu a prekrásny pobyt:)

D&Dteam

 

 

 

01. 08. 2017 AMERICKÁ SKUPINA V LIETADLE

Dnes, v skorých ranných hodinách bolo na Viedenskom letisku opäť veselo. Ďalšia naša skupina študentov opúšťala Slovensko a letela na orientačný meeting do USA. Posledné chvíle si užívali študenti v spoločnosti svojich blízkych a našej pani riaditeľky Betušovej.

Šťastnú cestu:)

D&Dteam

 

 

 

28. 07. 2017 PRVÝ ŠTUDENT V NEMECKU

Toho roku máme opäť mnoho študentov, ktorí sa rozhodli zlepšiť svoju nemčinu a vycestovať do neďalekého Nemecka. Prvým študentom, ktorý si už veselo užíva orientačný meeting v Berlíne je Dominik.  Jeho konečnou destináciou bude Koblenz, nemecké mesto ležiace na sútoku Rýna a Mosely. 

Tešíme sa na nové správy:)

D&Dteam

 

 

 

26. 07. 2017 PRVÉ ODLETY

Chceli by sme Vás informovať, že naši klienti – študenti šťastne doleteli na orientačný meeting  CIEE do New Yorku, USA.  Dúfame, že si krásne veľkomesto vychutnajú a spoznajú množstvo zaujímavých ľudí a vyskúšajú si svoju angličtinu.

Po Tomáškovi, ktorí šťastne doletel už v nedeľu  do Aucklandu,  je to ďalšia skvelá správa.

Decká, užite si BIG APPLE:)

D&Dteam

 

 

17. 07. 2017 PRVÁ LASTOVIČKA

Ani sme sa nenazdali a už je to tu opäť. Naši klienti – študenti pomaličky balia kufre. Prvá lastovička, ako by sme Tomáška nazvali:), nám odieta už o niekoľko dní a konečnou doletovou destináciou je nádherný zelený ostrov Nový Zéland, presnejšie Auckland.

Šťastnú cestu:)

D&Dteam

 

 

03. 07. 2017 ORIENTAČNÉ MEETINGY

Vážení rodičia, milí študenti,

s radosťou Vám oznamujeme, že sme úspešne aj vďaka Vašej presnosti a ochote veľmi úspešne absolvovali meetingy pre študentov cestujúcich do USA, Kanady, Veľkej Británie, Nemecka aj Francúzska.

Pomaličky sa blížia dni odchodov:) Takže, pomaly začnite baliť…nech si nič nezabudnete:)

D&Dteam

 

 

03. 06. 2017 TERORISTICKÝ ÚTOK V LONDÝNE

Vážení rodičia, milí študenti,

s úľavou Vám oznamujeme, že sú všetci naši klienti v poriadku a bezpečí. V písomnej komunikácii s našimi partnermi sme vyjadrili našu úprimnú sústrasť a podporu.

D&Dteam

 

 

01. 06. 2017 MEDZINÁRODNÝ DEŇ DETÍ

Medzinárodný deň detí (MDD) je sviatok detí, ktorý sa oslavuje v mnohých krajinách sveta. Medzinárodný deň detí sa zvyčajne (ale nie všade) oslavuje 1. júna. Na Slovensku (a v niektorých ďalších krajinách bývalého sovietskeho bloku) sa slávi od roku 1952.
 
A keďže väčšina našich klientov je deťúreniec, dovoľte nám v mene celého tímu popriať Vám krásny deň:) užite si ho presne tak ako len chcete (bez písomiek, skúšania a s kopou sladkostí:)

D&Dteam

 

 

22. 05. 2017 SEBEVRAŽEDNÝ ÚTOK V MANCHESTER ARÉNE

Vážení rodičia, milí študenti,

s úľavou Vám oznamujeme, že sú všetci naši klienti v poriadku a bezpečí. V telefonickom rozhovore s našimi partnermi sme vyjadrili našu úprimnú sústrasť a podporu.

D&Dteam

 

 

23. – 30. 04. 2017  WORKSHOP V KANADE

Radi by sme Vás informovali o pracovnej návšteve našej pani riaditeľky v severnej časti kontinentu, takmer na pobreží Tichého oceánu, v krásnej krajine zvanej Kanada.

Pani Betušová strávila celý týždeň v metropole Britskej Kolumbie v meste Vancouver a opäť nás prekvapila množstvom nových kontaktov a informácii.

Tiež sa pani riaditeľka stretla s našimi študentami  a okrem veselých fotiek si spoločne pochutili na milom obede v tradičnej kanadskej školskej jedálni:)

Kanada nám priniesla veselé spomienky a množstvo nových podnetov na ktoré bude spomínať nielen pani riaditeľka, ale aj my, keďže ich pretvoríme do novej opäť väčšej a zaujímavejšej ponuky na štúdium v Kanade.

7. 04. 2017  TERORISTICKÝ ÚROK v ŠTOKHOLME

Vážení rodičia, milí študenti

Dovoľte nám informovať Vás, že naši klienti, ktorí sú momentálne vo Švédsku, sú v poriadku.

Našim partnerom vo Švédsku sme vyjadrili našu ľútosť a podporu.

D&Dteam

 

 

28. 03. 2017  NÁVŠTEVA Z VICTORIE

Vážení rodičia, milí študenti

Veľmi sa tešíme dnešnej príjemnej návšteve zo vzdialeného kúta Britskej Kolumbie, nášho skvelého partnera Roba.

Rob strávil príjemné chvíle u nás v kancelárii a zoznámil sa s budúcimi študentami:)

Nabudúce neváhajte a pripojte sa k nám:)

 

 

20. 03. 2017  NEŠŤASTNÉ UDALOSTI V LONDÝNE

Vážení rodičia, milí študenti

Chceli by sme Vás informovať, že sme dostali informácie od partnerov z Londýna. Všetci naši študenti sú v poriadku.

V tejto chvíli je uzavretá stanica metra Westmister pri parlamente, prerušená bola tiež plavba lodí po Temži a uzavreté London Eye.

Je nám úprimne ľúto, čo sa stalo a hlboko cítime s britskými partnermi.

 

 

 

02. – 03.02. 2017  WORKSHOP V LONDÝNE

V uplynulých dňoch pani riaditeľka strávila dva náročné, ale veľmi prospešné dni v stredoeurópskej metropole Veľkej Británie. Okrem skvelých nových kontaktov pre Vás opäť rozšírime lákavú ponuku štúdia na stredných školách vo Veľkej Británii, ako aj lákavé prázdninové pobyty.

Nestrácajte čas a dohodnite si individuálne stretnutie:)

02. 02. 2017  PARTNER Z FRANCÚZSKA

Chceli by sme Vás informovať, že dňa 2. Februára 2017 k nám do kancelárie zavíta náš dlhoročný partner z Francúzka.

V prípade záujmu o štúdium v tejto prekrásnej krajine Vám dohodneme individuálne stretnutie, na ktorom sa dozviete viac o programe i možnostiach, ktorý program si vybrať.

Využite jedinečnú príležitosť, spojte príjemné s užitočným:)

 

26.01. 2017 POZVÁNKA NA VEĽTRH SLOVAKIATOUR

Srdečne Vás pozývame na  medzinárodný veľtrh SLOVAKIATOUR
ktorý sa uskutoční v dňoch 26. až 29.januára 20167 v INCHEBE.

Využite jedinečnú príležitosť, spojte príjemné s užitočným a navštívte náš stánok č. 209, radi Vám osobne zodpovieme všetky Vaše otázky.

Tešíme sa na Vás:)

25.10 2016 POZVÁNKA NA VEĽTRH BIBLIOTÉKA PEDAGOGIKA

Srdečne Vás pozývame na 24. medzinárodný knižný veľtrh BIBLIOTÉKA
a 21. výstavu vzdelávania a didaktickej PEDAGOGIKA, ktorý sa uskutoční v dňoch 10. až 13. novembra 2016 v INCHEBE.

Využite jedinečnú príležitosť, spojte príjemné s užitočným a navštívte náš stánok č. 411, radi Vám osobne zodpovieme všetky Vaše otázky.

Tešíme sa na Vás:)

24.09.2016 POSLEDNÉ VOĽNÉ MIESTA ZA VYNIKAJÚCU CENU – USA

Nepremeškajte jedinečnú šancu a prihláste sa na polročné štúdium na strednej škole v USA. Neváhajte a prihláste sa do 30 .10. 2016. Zaplňte posledné voľné miesta a využite bezkonkurenčnú cenu 6 500,- USD.

Tešíme sa na spoluprácu:)

04.10.-13.10.2016 MESIAC OKTÓBER V ZNAMENÍ KANADY

V októbri 2016 sme v našej agentúre privítali hneď dvoch našich skvelých partnerov z Kanady. Obaja absolvovali osobné stretnutia s uchádzačmi u nás v kancelárii či na večernej recepcii. Podelili sa s nami o informácie o živote v Kanade, o školskom systéme a jeho výhodách.

Naše slová vďaky nepatria len im, ale aj pani riaditeľkám a učiteľkám gymnázií za pomoc a ochotu pri organizovaní prezentácii.

ĎAKUJEME:)

28.09.2016 PONUKA, KTORÚ NEPREHLIADNETE – USA

Nepremeškajte jedinečnú šancu a prihláste sa na polročné štúdium na strednej škole v USA. Neváhajte a prihláste sa do 30 .10. 2016. Zaplňte posledné voľné miesta a využite bezkonkurenčnú cenu 6 500,- USD.

Tešíme sa na spoluprácu:)

23.09.2016 ŠPECIÁLNA JESENNÁ PONUKA – UBYTOVANIE ZDARMA

Ponúkame skvelé ceny na rôzne jazykové kurzy na Malte, na ostrove Gozo. Pre kurzy prebiehajúce počas októbra a novembra 2016 je ubytovanie v rezidencii zadarmo. Možete tak ušetriť až 140,- EUR týždenne! Pre viac informácií nás kontaktujte priamo.

23.08.2016  SPRÁVY Z LETISKA

Posledná skupinka študentov dnes ráno odletela na meeting CIEE do New Yorku, USA, ktorý sa bude konať dňa 24.08.2016. Veríme, že tak ako tí predošlí študenti si vychutnajú svoju zastávku v jednom z najľudnatejších miest sveta a spokojne sa presunú do svojich hosťovských rodín.

Šťastnú cestu do veľkého jablka, držíme Vám palce:)

22.08.2016 ADAM JE UŽ VO ŠVÉDSKU

Ďalší študent v nedeľu opustil našu rodnú hrudu a vydal sa na cestu za dobrodružstvom. Jeho vyvolenou krajinou sa stalo Švédske kráľovstvo.

S radosťou Vám oznamujeme, že Adam do Stockholmu doletel v poriadku a zajtra ho čaká prvý školský deň:)

Adam, myslíme na Teba:)

19.08.2016  ČERSTVÉ NOVINKY Z NÓRSKA

Nórsko je krajina, ktorá sa pýši množstvom prírodných krás a to nádhernými fjordami, útesmi, divokými horami a zalesnenými údoliami. Je to pravdepodobne najkrajšia krajina Európy. Lenka, naša študentka v Nórsku poslala nielen prvé úžasné fotografie krajiny, ktoré nájdete v našej fotogalérii, ale aj milý email, ktorý si môžete prečítať v referenciách:)

Ďakujeme Leni, držíme Ti palce:)

16.08.2016 ĎALŠÍ NAŠI ŠTUDENTI V USA UŽ ŠŤASTNE ODLETELI

Ďalšia z našich skupiniek študenti dnes ráno odletela na meeting CIEE do New Yorku, USA,  ktorý sa bude konať dňa 17.8. 2016. Dúfame, že ich romantický let nad Atlantikom neunavý a vychutnajú si príchod do jedného z najznámejších miest sveta.

Prajeme im šťastnú cestu a nezabudnuteľný pobyt:)

 

12.08.2016 NAŠI ŠTUDENTI V USA SÚ UŽ ŠŤASTNE V HOSŤOVSKÝCH RODINÁCH

Študenti, ktorý odleteli na prvé tri meetingy CIEE do New Yorku, USA,  ktoré sa konali v dňoch 19.6. 2016, 26. 07. 2016, 02.08.2016 a 9.08. 2016 sú už vo svojich hosťovských rodinách.

Už nám prichádzajú prvé fotografie, ktoré nájdete v našej fotogalérii. Tešíme sa s nimi 🙂

22.07.2016 UDALOSTI V MNÍCHOVE

S radosťou oznamujeme, že všetci naši študenti v Mníchove sú v poriadku a ani sa nenachádzali v blízkosti obchodného centra. Veľmi si prajeme, aby sa už podobné udalosti neopakovali…:(

14.07.2016 UDALOSTI V NICE

Tragické udalosti na dav oslavujúci štátny sviatok v Nice sa našťastie priamo nedotkol žiadneho nášho klienta – študenta. Rovnako Ministerstvo zahraničia SR informuje, že všetci zaregistrovaní Slováci v Nice sú v poriadku.

27.06.2016 INFORMÁCIE O BREXITE

Vzhľadom na množiace sa otázky ohľadom Brexitu uverejňujeme jedno z vyjadrení od našich britských partnerov (všetky ostatné sú v obdobnom znení):

„We would like to reassure you that the recent decision for Britain to leave the EU does not affect the ability of your students to travel and study in the UK. The process to leave the EU will take two years from the time it is formally enacted by Britain, which means that there will be absolutely no change to visa regulations and the right to study in the UK until at least October 2018.

Brexit will not necessarily change the rights of students to study and work in the UK. We will wait to see over the next two years exactly what changes will come into affect after October 2018. Of course, as we get more information in the coming months, we will let you know immediately.“

27.05.2016 SPRÁVY Z AMERICKEJ AMBASÁDY

Vízové pohovory úspešne za nami!
Taaaakto šikovných študentov mámeJ Aj na TA3 budú v najbližších dňochJ

16.05. -17. 05. 2016 2016 NOVA SCOTIA

Nič nás nemôže potešiť viac ako naši spokojní študenti – Paľko a Matej študujú na strednej škole  na kanadskom ostrove Nova Scotia. Podelili sa s pani riaditeľkou Betušovou o zážitky a skúsenosti, počas jej pracovnej cesty do Novej Scotie.  Kanadský školský systém si nevedia vynachváliť 🙂

10.05. – 13.05. 2016 ICEF NORTH AMERICA WORKSHOP IN CANADA

ICEF  Workshop  sa konal v Toronte, a na  akcii sa zúčastnilo 70% agentov z Kanady a 30% z USA
O svoje skúsenosti sa podelila aj naša pani riaditeľka, ktorá sa na workshope zúčastnila množstva stretnutí s partnermi a priniesla nám nielen milé darčeky, ale aj množstvo informácii  a kontaktov na partnerov, ktorými chceme rozšíriť naše obzory  v Kanade

29.04.2016 GLOUCESTERSHIRE COLLEGE

Akademicky vysoko hodnotenú školu v Cheltenhame, so zameraním na biológiu a chémie, vhodnú pre budúcich študentov medicíny, farmakológie či veteriny dnes navštívila pani riaditeľka Betušová, aby si spoločne s Tracey Pountney, Senior International Officer, vymenili dlhoročné skúsenosti. Milé bolo najmä so študentmi zo Slovenska a to Petrou, Milanom a Šimonom, ktorých pobyt sa pomaličky chýli ku koncu.

28.04.2016 ITCHEN COLLEGE

Pani riaditeľka Iveta Betušová koncom apríla zavítala na Itchen College, jednu zo skvelých škôl, ktoré ponúkame v programe B1. 2 College Select Programme. Prehliadka školy, stretnutie s koordinátormi a hosťovskými rodinami bolo veľmi príjemným spestrením pracovného workshopu.

25.01.2016 RECEPCIA NA AMERICKEJ AMBASÁDE

Naša kolegyňka Slávka sa zúčastnila recepcie na americkej ambasáde v Bratislave, networkingového stretnutia absolventov rôznych programov, agentúr, zástupcov ambasády s pani Robin Lerner, ktorá ma tieto programy v rámci úradu na starosti.  Získala cenné vedomosti a skúsenosti súvisiace s uchádzaním sa o americké víza.

AKCIA, KTORÚ NEMOŽNO PREHLIADNUŤ

Neváhajte a prihláste sa na polročné štúdium na strednej škole v USA od januára 2017. Nepremeškajte jedinečnú šancu a výhodnú cenu 6 500,- USD. Prihlášky sa uzatvárajú 30. 10. 2016. Neváhajte a napíšte nám:)

 

 

D&D Team

D&D Team, s.r.o
Pod Rovnicami 37
841 04 Bratislava
+421 2 6542 4300

        

NAPÍŠTE NÁM