O spoločnosti D&D team

Spoločnosť D&D Team, s.r.o. vznikla v roku 1994 a tento rok oslávi 29. výročie svojho vzniku. Od začiatku svojej činnosti sa špecializuje na organizovanie jazykových a poznávacích pobytov v zahraničí.

Na začiatku svojej činnosti sme sa zameriavali výhradne na jazykovo-poznávacie a poznávacie pobyty pre školské kolektívy vo Veľkej Británii, ktoré sú veľmi obľúbené aj v súčasnosti.

Postupne sa naša činnosť rozvinula a pozornosť sme upriamili na jazykové pobyty do všetkých krajín sveta a pre všetky vekové kategórie. Dnes teda môžete v našej ponuke nájsť okrem Veľkej Británie aj Kanadu, USA, Maltu, Austráliu, Nemecko, Rakúsko, Španielsko, Francúzsko. Vieme uspokojiť aj tie najnáročnejšie požiadavky klientov, nakoľko máte možnosť vybrať si z pestrej škály rôznych typov kurzov – od základných až po najintenzívnejšie. Účastníci bývajú v hostiteľských rodinách, kde majú možnosť zažiť a spoznať spôsob života danej krajiny, jej kultúru a hlavne komunikovať s danou rodinou, a tak sa zdokonaliť v komunikácii. Samozrejme, na požiadanie zabezpečíme aj ubytovanie v hoteloch, rezidenciách, apartmánoch, či hostiteľských domoch.

Veľkej popularite sa posledné roky tešia prázdninové pobyty pre deti a mládež od 8 rokov, ktoré v sebe spájajú okrem výučby jazyka danej krajiny aj možnosť jeho praktického precvičenia pri poobedňajších aktivitách v medzinárodných kolektívoch. Naši mladí klienti na nich oceňujú predovšetkým bohatý celodenný program, ktorý zahŕňa aj návštevu najznámejších miest a pamiatok danej krajiny.

Veľmi žiadaným produktom sú štúdia na stredných školách v zahraničí pre študentov od 14-19 rokov v trvaní celého školského roka, polroka alebo štvrť roka, ktorí majú možnosť získať okrem množstva priateľov aj nezabudnuteľné zážitky a spomienky na celý život a hlavne zdokonaliť sa v danom jazyku, nabrať odvahu, sebavedomie a samostatnosť.
Neoddeliteľnou súčasťou našich služieb je vybavovanie víz, leteniek, transferu a poistenia pre každého účastníka.
Dôležitým znakom našej spoločnosti je individuálny prístup ku klientovi, malý priateľský kolektív a samozrejme, kvalitne ponúkané služby.
Budeme veľmi radi, ak sa dáte presvedčiť a využijete naše služby. S maximálnym úsilím sa postaráme o Vašu spokojnosť.

Tešíme sa na návštevu u nás.

S úctou
Ing. Iveta Betušová a kolektív D&D Team

KONTAKTUJTE NÁS, RADI VÁM PORADÍME PRI VÝBERE KURZU

ING. IVETA BETUŠOVÁ

RIADITEĽKA / MAJITEĽKA

+421 903 725 459

Spoločnosť D&D Team, s.r.o. tento rok oslávi 29. výročie svojho vzniku. Od začiatku svojej činnosti sa špecializuje na organizovanie stredoškolských, jazykových a poznávacích pobytov v zahraničí.

Dôležitou prioritou našej spoločnosti je individuálny prístup ku klientovi, malý priateľský kolektív a samozrejme kvalitne ponúkané služby. Budeme veľmi radi, keď sa dáte presvedčiť a využijete naše služby. S maximálnym úsilím sa postaráme o Vašu spokojnosť.

S úctou

Ing. Iveta Betušová a kolektív D&D Team

Mgr. Slávka Barlíková

Stredné školy / Jazykové pobyty

+421 907 725 459

Mgr. Vanda Hudáková

Stredné školy

+421 911 725 459

Mgr. Veronika Lehotská

Skupinové pobyty pre školy

+421 940 604 599

Ing. Janka Krnáčová

Ekonomické oddelenie

+421 2 6542 4300

Mgr. Linda Opremčáková

Stredné školy v Kanade / aktuálne na MD

Bailey

Recepčný / Zvonček

D&D Team

D&D Team, s.r.o
Pod Rovnicami 37
841 04 Bratislava
+421 2 6542 4300

        

NAPÍŠTE NÁM