Poznávacie a jazykové pobyty pre školy

Poznávacie a jazykové pobyty pre školy

NAŠA PONUKA

Poznávacie a jazykové pobyty pre školy

Poznávacie a jazykovo-poznávacie pobyty pre školské kolektívy sú určené pre skupiny študentov spolu so svojimi učiteľmi z jednej alebo viacerých škôl, ktorí majú záujem počas školského roka stráviť niekoľko dní v zahraničí (Veľká Británia, Nemecko, Francúzsko …), navštíviť najznámejšie pamiatky, prípadne absolvovať výučbu v jednej z našich partnerských jazykových škôl. Tieto pobyty sú ideálnou formou, ako spoznať krásy danej krajiny, jej históriu, kultúru a spôsob života a v neposlednom rade si precvičiť jazyk priamo medzi ľuďmi, v každodenných situáciách. Študenti majú možnosť na vlastné oči vidieť miesta, o ktorých sa učia, a ktoré sú súčasťou maturitných otázok.

Poznávacie pobyty sú síce cenovo dostupnejšie, no vzhľadom na bohatý program výletov a exkurzií sú fyzicky náročnejšie, preto ich odporúčame najmä starším študentom. Návšteva jednotlivých miest a pamiatok závisí od konkrétneho programu, ktorý vieme pružne prispôsobiť vašim požiadavkám.

Jazykovo-poznávacie pobyty v sebe okrem poobedňajších exkurzií zahŕňajú aj 12, 15, prípadne 16 lekcií cudzieho jazyka (anglického, nemeckého, francúzskeho alebo španielskeho) v malých skupinách vedených kvalifikovanými lektormi /native speakers/. Tieto skupiny nie sú medzinárodné, ale tvoria ich len študenti vášho zájazdu, ktorí v prvý deň výučby absolvujú vstupný jazykový test, na základe ktorého sú zaradení do skupiny príslušnej jazykovej úrovne. Celá výučba prebieha v danom jazyku, pričom sa precvičuje hlavne konverzácia a slovná zásoba. Používajú sa cudzojazyčné materiály, písacie potreby a slovník má každý vlastný. Na konci pobytu študenti obdržia certifikát o absolvovaní, prípadne stručné hodnotenie jazykových schopností študenta a jeho pokrok v priebehu výučby.

PONUKA KRAJÍN

Zoznam vzorových ponúk

PREZRIEŤ

Aktuálna ponuka

Najpopulárnjšia krajina v našej ponuke. Široká ponuka kurzov v Anglicku, v Škotsku a Walese.

PREZRIEŤ

KONTAKTUJTE NÁS, RADI VÁM PORADÍME PRI VÝBERE KURZU

ING. IVETA BETUŠOVÁ

RIADITEĽKA / MAJITEĽKA

+421 903 725 459

Spoločnosť D&D Team, s.r.o. tento rok oslávi 29. výročie svojho vzniku. Od začiatku svojej činnosti sa špecializuje na organizovanie stredoškolských, jazykových a poznávacích pobytov v zahraničí.

Dôležitou prioritou našej spoločnosti je individuálny prístup ku klientovi, malý priateľský kolektív a samozrejme kvalitne ponúkané služby. Budeme veľmi radi, keď sa dáte presvedčiť a využijete naše služby. S maximálnym úsilím sa postaráme o Vašu spokojnosť.

S úctou

Ing. Iveta Betušová a kolektív D&D Team

Mgr. Slávka Barlíková

Stredné školy / Jazykové pobyty

+421 907 725 459

Mgr. Vanda Hudáková

Stredné školy

+421 911 725 459

Mgr. Veronika Lehotská

Skupinové pobyty pre školy

+421 940 604 599

Ing. Janka Krnáčová

Ekonomické oddelenie

+421 2 6542 4300

Mgr. Linda Opremčáková

Stredné školy v Kanade / aktuálne na MD

Bailey

Recepčný / Zvonček

D&D Team

D&D Team, s.r.o
Pod Rovnicami 37
841 04 Bratislava
+421 2 6542 4300

        

NAPÍŠTE NÁM