Program 40+ a 50+

NAŠA PONUKA

Program 40+

Tento program je určený pre ľudí starších ako 40 alebo 50 rokov, ktorí si uvedomujú svoj jazykový handicap a rozhodli sa ho odstrániť. Zároveň by sa však necítili komfortne  medzi mladými ľudmi a uprednostňujú štúdium s rovesníkmi. Kurzy ponúkajú výučbu kombinovanú s poznávaním príslušnej krajiny, jej kultúrneho dedičstva a poznávaním nových ľudí z celého sveta.
Poznámka:
Napíšte nám však svoje požiadavky a my Vám pripravíme pobyt na mieru.

Miesta pobytu
Veľká Británia, USA, Austrália a iné

Typ kurzu
Všeobecná angličtina je zameraná na zdokonaľovanie komunikačných schopností v každodenných situáciách.

Trvanie kurzu: závisí od konkrétnej školy (2 týždne a viac)
Intenzita kurzu: 20 lekcií týždenne


Voľný čas

Program zväčša zahŕňa aj špeciálny kultúrny program aktivít. Mimoškolské aktivity sú zamerané na poznávanie kultúry a pamätihodností v danej krajine. Na Malte Vás čaká stredomorská klíma, krištálovo čisté more, krásne mestečká s bohatou históriou, množstvo reštaurácií a obchodov.Vo Veľkej Británii Vás čaká v danej lokalite návšteva radu historických miest, hradov, galérií a múzeí.

Ubytovanie
Ubytovanie je zvyčajne zabezpečené v hosťovských rodinách. Budete mať jedinečnú možnosť spoznať zvyky bežnej rodiny, jej kultúru, kuchyňu, môžete si precvičovať a rozširovať svoju slovnú zásobu každodennými rozhovormi na bežné témy. Všetky hosťovské rodiny sú dôkladne preverované a poskytujú študentom bezpečie a primeraný komfort. Kontakt s hosťovskou rodinou pokračuje často i po návrate domov.

Niektoré programy sú bez ubytovania a klient si ho môže zabezpečiť sám alebo s našou pomocou. Pokiaľ uprednostníte súkromie a ubytovanie v hoteli, prípadne v apartmáne, záleží už iba na Vás, my Vám ho môžeme zabezpečiť podľa Vašich nárokov v blízkosti školy.

PONUKA KRAJÍN

Veľká Británia

PREZRIEŤ

Austrália

PREZRIEŤ

Nový Zéland

PREZRIEŤ

Švajčiarsko

PREZRIEŤ

KONTAKTUJTE NÁS, RADI VÁM PORADÍME PRI VÝBERE KURZU

ING. IVETA BETUŠOVÁ

RIADITEĽKA / MAJITEĽKA

+421 903 725 459

Spoločnosť D&D Team, s.r.o. tento rok oslávi 29. výročie svojho vzniku. Od začiatku svojej činnosti sa špecializuje na organizovanie stredoškolských, jazykových a poznávacích pobytov v zahraničí.

Dôležitou prioritou našej spoločnosti je individuálny prístup ku klientovi, malý priateľský kolektív a samozrejme kvalitne ponúkané služby. Budeme veľmi radi, keď sa dáte presvedčiť a využijete naše služby. S maximálnym úsilím sa postaráme o Vašu spokojnosť.

S úctou

Ing. Iveta Betušová a kolektív D&D Team

Mgr. Slávka Barlíková

Stredné školy / Jazykové pobyty

+421 907 725 459

Mgr. Vanda Hudáková

Stredné školy

+421 911 725 459

Mgr. Veronika Lehotská

Skupinové pobyty pre školy

+421 940 604 599

Ing. Janka Krnáčová

Ekonomické oddelenie

+421 2 6542 4300

Mgr. Linda Opremčáková

Stredné školy v Kanade / aktuálne na MD

Bailey

Recepčný / Zvonček

D&D Team

D&D Team, s.r.o
Pod Rovnicami 37
841 04 Bratislava
+421 2 6542 4300

        

NAPÍŠTE NÁM