Programy pre 40+

KANADA

Kanada

Kanada je druhou najväčšou krajinou na svete, pokrýva väčšinu severnej časti severoamerického kontinentu, s rozlohou väčšou než USA. Je to prekrásna krajina, kde úrodné zelené nížiny popretkávané nitkami riek prechádzajú v lesnaté kopce, kde sa skalnaté hory týčia až k samej oblohe. Okrem veľkých jazier nájdete možno aj miesta, kam ešte nevstúpila ľudská noha. Kanada ako všetky veľké krajiny je veľmi rozmanitá. Jej brehy obmývajú tri oceány: Tichý na západe, Atlantický na východe a Severný ľadový na severe. Ku Kanade patria aj mnohé ostrovy na severe a v Tichom oceáne. Kanada vás očarí svojou nedotknutou prírodou, ktorá tvorí prevažnú časť územia. Známym pohorím sú Kordillery a Rocky Mountains. Úradným jazykom je angličtina a francúzština. Asi 60 % obyvateľov rozpráva anglicky, 25 % francúzsky, zvyšok taliansky, nemecky a viacerými ázijskými jazykmi.

Z Kanady sa podarilo vytvoriť demokratický, mierumilovný, bohatý a kvitnúci štát. Kanada je krajina s viacerými druhmi podnebia. Arktická klíma a tuhé zimy sú na severe krajiny, kde je značný vplyv Severného ľadového oceána. Ostatná časť krajiny má prevažne mierne podnebie. Na juhu Kanady sú mierne letá a studené zimy. Na východe sú teplejšie letá a mierne zimy. Najteplejším mesiacom je júl.
Kanadské provincie:

Alberte, British Columbia, Manitoba, NewBrunswick, Newfoundland, Nové Škótsko, Ontario, Prince Edward Island, Quebec, Sasketchwan, Northwest Territories, Yukon Territory

Toronto, Vancouver

40 +

ZOBRAZIŤ KURZ

KONTAKTUJTE NÁS, RADI VÁM PORADÍME PRI VÝBERE KURZU

ING. IVETA BETUŠOVÁ

RIADITEĽKA / MAJITEĽKA

+421 903 725 459

Spoločnosť D&D Team, s.r.o. tento rok oslávi 29. výročie svojho vzniku. Od začiatku svojej činnosti sa špecializuje na organizovanie stredoškolských, jazykových a poznávacích pobytov v zahraničí.

Dôležitou prioritou našej spoločnosti je individuálny prístup ku klientovi, malý priateľský kolektív a samozrejme kvalitne ponúkané služby. Budeme veľmi radi, keď sa dáte presvedčiť a využijete naše služby. S maximálnym úsilím sa postaráme o Vašu spokojnosť.

S úctou

Ing. Iveta Betušová a kolektív D&D Team

Mgr. Slávka Barlíková

Stredné školy / Jazykové pobyty

+421 907 725 459

Mgr. Vanda Hudáková

Stredné školy

+421 911 725 459

Mgr. Veronika Lehotská

Skupinové pobyty pre školy

+421 940 604 599

Ing. Janka Krnáčová

Ekonomické oddelenie

+421 2 6542 4300

Mgr. Linda Opremčáková

Stredné školy v Kanade / aktuálne na MD

Bailey

Recepčný / Zvonček

D&D Team

D&D Team, s.r.o
Pod Rovnicami 37
841 04 Bratislava
+421 2 6542 4300

        

NAPÍŠTE NÁM