+421 903 725 458 ·   +421 2 6542 4300 ·   

Toronto, Vancouver

LSI má vyše 40-ročnú skúsenosť úspešnej výučby jazykov. Škola LSI poskytuje perfektné prostredie pre výučbu, všetci učitelia sú trénovaní a kvalifikovaní s overenými vyučovacími schopnosťami, čo znamená, že každá lekcia bude mať pre vás zmysel a prinesie ďalší pokrok v štúdiu jazyka, ktorý ste si zvolili. Team LSI je pyšný na kvalitu svojich služieb – jeho snahou je čo najlepšie sa prispôsobiť vašim potrebám. Tento individuálny prístup je zreteľným prvkom starostlivosti o klientov.

LSI Toronto sa nachádza v unikátnej modernej budove v srdci Rosedalu, krásnej rezidenčnej štvrti Toronta. Škola je blízko stanice metra a v okolí nájdete množstvo reštaurácií a parkov len kúsok od školy. Hlavná obchodná štvrť  Yorkville je tiež len pár ulíc pešky. LSI Toronto je vybavené spoločenskou miestnosťou s mikrovlnkami a chladničkou, či počítačovou miestnosťou s voľným prístupom na internet.

Škola LSI vo Vancouveri je skvelo situovaná priamo v downtowne mesta. V okolí nájdete najlepšie obchodné centrá, galérie a divadlá vo Vancouveri. Všetko v pešej vzdialenosti. Od školy sú tiež výborné dopravné linky – v blízkosti je Seabus aj Skytrain. LSI Vancouver sa nachádza na prvom poschodí modernej budovy. Má pohodlné a dizajnové učebne, počítačovú miestnosť s prístupom na internet a knižnicu s najrôznejšími študijnými a multimediálnymi materiálmi. Tiež tu nájdete spoločenskú miestnosť s mikrovlnkami a chladničkou.

So všetkým vám poradí priateľský personál školy.

Toronto

S populáciou cez 4.5 milióna je Toronto najväčšie mesto v Kanade. Nachádza sa medzi Rocky Mountains na západe a prériami na východe. Bezpečné a moderné mesto, ktoré v sebe spája atmosféru veľkého dynamického mesta, s pocitom malého priateľského mestečka. Centrum mesta je malé, nachádza sa v ňom veľa sklenených mostov nazvaných +15, ktoré spájajú jednotlivé budovy. Použitím +15 môžete prejsť celé centrum bez toho, aby ste vyšli von. Toronto ponúka taktiež prekrásny výhľad z jazera Ontario.

Vancouver

Vancouver je považované za jedno z najkrajších miest Kanady a má z kanadských miest najpríjemnejšiu klímu, takže si môžete vychutnať vonkajšie aktivity počas celého roka. Prirodzená krása prírody, ktorá ho obkolesuje, ponúka veľa možností – od opaľovania na jednej z 8 pláží, plachtenia v Tichom oceáne, až po snowboardovanie a lyžovanie v horách. Keďže je tu veľa etnicko-kultúrnych spoločenstiev, môžete tu nájsť z každého niečo – navštívte čínske mestečko v strede mesta či relaxujte v jednej z mnohých kaviarní, ovplyvnených hollywoodskym filmovým umením a pod.

Program Club 40+

V cene jazykového pobytu je zahrnutých 20 lekcií/ týždenne v spojenom kolektíve rôznych vekových kategórií. V poobedňajších hodinách sú naplánované 3 aktivity alebo exkurzie týždenne.

Hosťovská rodina

Účastníci jazykového pobytu sú ubytovaní vo vybraných hosťovských rodinách. Každá sa nachádza v pešej vzdialenosti od areálu školy (do 25 minút). V rodinách majú účastníci zabezpečenú stravu v polpenzii.  Zväčša sú ubytovaní v samostatných jednoposteľových izbách. Hosťovské rodiny umožňujú zdokonalovanie jazyka aj po vyučovacích hodinách a zároveň ponúkajú kultúrny zážitok autentickej anglickej rodiny.

*V prípade záujmu škola sprostredkováva ubytovanie aj v blízkych hoteloch alebo rezidenciách.

V cene jazykového pobytu sú zahrnuté rôzne aktivity a exkurzie na miesta ako sú múzeá, galérie, divadlá, záhrady, návšteva pivovarov a vinární, výlety a exkurzie do okolitých miest a mnohé ďalšie.

Vek: 40+

Program

Ubytovanie

týždeň

Toronto 40+ Hosťovská rodina

jednoposteľová

polpenzia

805,-/513,-
Vancouver 40+

Cena v CAD/ EUR

 

** Ceny v CAD sú nemenné a ceny v EUR sú iba orientačné, presná suma bude prepočítaná na základe aktuálneho kurzu v deň vyhotovenia konečnej faktúry

* Cena bývania v rezidencii na vyžiadanie

 

V cene je zahrnuté:

  • 20 lekcií anglického jazyka / týždeň
  • učebné materiály
  • ubytovanie v hostiteľskej rodine
  • 3 exkurzie alebo výlety týždenne

V cene je zahrnuté:

  • letenka, asistencia
  • komplexné poistenie
  • vreckové
  • extra exkurzie a platené aktivity
  • sezónny príplatok za ubytovanie 17.6.-26.8.2018 – 25,- CAD
  • registračný poplatok 140,- CAD

Začiatok kurzov:

Prvý pondelok,  každý mesiac.

ONLINE PRIHLÁŠKA

ZÍSKAJTE BEZPLATNÚ PONUKU

Fotogaléria

Toronto, Vancouver

40 +

ZOBRAZIŤ KURZ

KONTAKTUJTE NÁS, RADI VÁM PORADÍME PRI VÝBERE KURZU

ING. IVETA BETUŠOVÁ

RIADITEĽKA

+421 903 725 459

Spoločnosť D&D Team, s.r.o. tento rok oslávi 25. výročie svojho vzniku. Od začiatku svojej činnosti sa špecializuje na organizovanie stredoškolských, jazykových a poznávacích pobytov v zahraničí.

Dôležitou prioritou našej spoločnosti je individuálny prístup ku klientovi, malý priateľský kolektív a samozrejme kvalitne ponúkané služby. Budeme veľmi radi, keď sa dáte presvedčiť a využijete naše služby. S maximálnym úsilím sa postaráme o Vašu spokojnosť.

S úctou

Ing. Iveta Betušová a kolektív D&D Team

Mgr. Slávka Barlíková

Stredné školy v USA, UK a Írsku

+421 907 725 459

Mgr. Mária Šprtová

Jazykové pobyty pre deti, mládež a dospelých

Mgr. Linda Opremčáková

Aktuálne na MD 🙂

Ing. Blanka Šipkovská

Ekonomické oddelenie a fakturácia

D&D Team

D&D Team, s.r.o
Pod Rovnicami 37
841 04 Bratislava
+421 2 6542 4300

        

NAPÍŠTE NÁM