JAZYKOVÉ KURZY PRE DOSPELÝCH

Jazykové pobyty pre dospelých a manažérov

NAŠA PONUKA

Jazykové pobyty pre dospelých a manažérov

Prirodzená cesta získavania vedomostí a možnosť okamžitého využitia novozískaných poznatkov v praxi, to všetko nesmierne motivuje každého študenta nezávisle od veku. Učenie prebieha v podstate po celú dobu pobytu. Ste ďaleko od svojich povinností a môžete sa plne venovať učeniu jazyka. Veľkým pozitívom je, že spoznáte novú krajinu a množstvo nových ľudí, ich kultúru.

Vstupom našej krajiny do EÚ sa nám otvorila možnosť výhodne študovať na univerzitách kdekoľvek vo svete, ako aj nové zaujímavé pracovné príležitosti, pri ktorých je nutná dobrá znalosť cudzích jazykov. Investícia do štúdia cudzieho jazyka je tou najlepšou investíciou v dnešnej dobe.

Intenzívne kurzy

20 – 25 hodín týždenne je ideálnych pre tých, ktorí okrem gramatiky potrebujú zlepšiť aj komunikáciu a plynulosť v hovorenom jazyku.

Super intenzívne kurzy

28 – 30 hodín týždenne je určených pre tých, ktorí potrebujú za kratšiu dobu získať znalosť jazyka. Sú to náročnejšie kurzy, ale na druhej strane veľmi efektívne. Vyučovanie sa uskutočňuje predpoludním aj popoludní. Tieto kurzy odporúčame hlavne zaneprázdneným ľuďom, ktorí si kvôli nedostatku času nemôžu dovoliť dlhodobejší kurz. Pri týchto kurzoch sa dosahuje rýchly progres.

Mini-group kurzy

sú skupiny charakteristické počtom 3 – 5 študentov. Umožňuje to individuálnejší prístup a možnosť študenta viac sa zapájať do vyučovacieho procesu.

One-to-one kurz

je kurz, ktorý umožňuje individuálny prístup učiteľa k študentovi. Kurz je vhodný pre tých, ktorí potrebujú v krátkom čase získať vedomosti a zručnosť komunikovať v danom jazyku. Tento kurz odporúčame kombinovať napríklad  s intenzívnym kurzom, prípadne s vyššie spomínaným mini-group kurzom v malých skupinkách.

Prečo práve executive program?

Dobrá znalosť cudzích jazykov je v súčasnej dobe  pre manažérov a pre každú firmu nevyhnutnosťou, a to tak pri jednaní so zahraničnými obchodnými partnermi ako aj pre úspešný chod každej spoločnosti. Mnohé z jazykových škôl si uvedomujú, že zamestnanci z rôznych organizácií, inštitúcií a firiem nie sú schopní pri svojich každodenných povinnostiach časovo zvládnuť bežné jazykové kurzy ktoré si vyžadujú dlhšie časové odbodie. Profesionáli a manažéri tiež často vyžadujú oveľa viac ako ostatní – nové nápady, ako aj zlepšenie, nie len jazykových, ale predovšetkým profesionálnych znalostí.
Executive programy ponúkajú jazykové kurzy pre zaneprázdnených profesionálov, ktorí nemajú času nazvyš. Kurzy sú veľmi intenzívne a ponúkajú najrýchlejší možný spôsob vzdelávania a zlepšovania jazykových znalostí vo veľmi krátkom čase. Umožňujú účastníkom vybrať vhodný program, kde sa venuje mimoriadna pozornosť ich konkrétnym potrebám.

Kurzy sa zameriavajú na:

  • Prehľad gramatiky, ktorá zdokonalí precíznosť v používaní anglického jazyka
  • Rozšírenie slovnej zásoby využívanej v obchodných situáciách vrátane krátkych medzinárodných rozhovorov
  • Dynamické konverzačné cvičenia zamerané na zdokonalenie vyjadrovania vlastných názorov, ideí, využitie novej slovnej zásoby a výrazov tak ako aj používanie komplikovaných a komplexnejších vetných spojení
  • Cvičenia zamerané na porozumenie všeobecného a obchodného písaného textu alebo všeobecnej konverzácie
  • Praktické cvičenia zamerané na široký okruh situácií v obchodnej sfére vrátane prezentácií, vyjednávaní, telefonických rozhovorov a stretnutí.

Výhody executive kurzov

* Veľmi vysoká intenzita výučby (30, 40 a viac lekcií týždenne).
* Malé skupinky ( 2,4 alebo 6 študenti v skupinke – individuálny prístup učiteľa).
* Individuálna výučba tzv. one-to-one kurzy ( 1 študent – učiteľ ).
* Kurzy pre študentov na všetkých jazykových úrovniach od začiatočníkov po pokročilých.
* Flexibilné nástupné termíny a dĺžka trvania kurzu.

Typy kurzov

V ponuke nájdete široký výber kurzov, s flexibilným časovým rozvrhom šitých na mieru práve Vám. Či máte záujme o učenie sa v skupine alebo skôr o individuálny prístup, v jednom z našich programov určite nájdete to, čo vyhovuje Vašim potrebám.

Pracovníci D&D Team-u sú vždy pripravený pomôcť Vám s výberom toho najvhodnejšieho kurzu!!!

Ubytovanie

Executive hosťovská rodina

Pre executive študentov poskytujeme ubytovanie v tzv. executive hosťovských rodinách, ktoré poskytujú vyšší štandard ubytovania než bežné rodiny. Zariadenie domu je na vyššej úrovni a študenti majú často k dispozícii vlastnú kúpeľňu. Hostiteľmi bývajú vzdelaní ľudia, ktorí sa snažia, aby sa u nich študenti cítili pohodlne, ako členovia rodiny. Býva zvykom, že raňajky a večere absolvujú študenti spoločne s rodinou.

Hotel

Pre záujemcov je k dispozícii množstvo kvalitných hotelov podľa vlastného výberu v blízkosti škôl.

Hostiteľské rodiny 

sú vhodné pre ľudí, ktorí potrebujú j v cudzine príjemné rodinné prostredie, a to aj napriek tomu, že sa musia prispôsobiť zvykom a životnému štýlu danej rodiny. Tento typ ubytovania umožňuje účastníkovi kurzu aj po skončení vyučovania  preveriť si nadobudnuté vedomosti priamo v praxi. Od rodiny súčasne získava informácie o kultúre daneého národa a o ich spôsobe života.

Hotely

využívajú hlavne pracovne vyťažení ľudia, ktorí si vyberajú ubytovanie v hoteli pre svoj komfort.

Každý typ ubytovania má svoje výhody aj nevýhody. Sme tu preto, aby sme Vám podľa Vašich požiadaviek pomohli vybrať to najlepšie.

Doprava

Naším cieľom je poskytnúť klientom komplexný balíček služieb, ktorého súčasťou je aj zabezpečenie dopravy a transferu na miesto pobytu. Vo väčšine prípadov ide o leteckú a autobusovú dopravu. Predložíme vám niekoľko variant a vy sa môžete rozhodnúť v závislosti od ceny, ale aj podľa typu leteckých a dopravných spoločností. Po príchode do cudzej krajiny vám zabezpečíme transfer na miesto pobytu podľa vašich požiadaviek.

Poistenie

Pri poistení našich pobytov v zahraničí dlhodobo spolupracujeme s poisťovňou UNION. Na krátkodobé pobyty odporúčame komplexné cestovné poistenie. Bližšie informácie vám poskytneme na požiadanie.

Víza

Vstupom do EÚ sa nám zredukoval počet krajín vyžadujúcich víza. Na niektorých ambasádach máme oprávnenie žiadať za klienta udelenie vstupných víz. Za túto službu je účtovaný nenávratný poplatok v závislosti od krajiny. Informácie o dokumentoch potrebných k vízam pošleme na požiadanie a pomôžeme pri kompletizácii dokumentov.

PONUKA KRAJÍN

Veľká Británia

PREZRIEŤ

Austrália

PREZRIEŤ

Škótsko

PREZRIEŤ

Nový Zéland

PREZRIEŤ

Nemecko

PREZRIEŤ

Rakúsko

PREZRIEŤ

Španielsko

PREZRIEŤ

Francúzsko

PREZRIEŤ

Portugalsko

PREZRIEŤ

Taliansko

PREZRIEŤ

Švajčiarsko

PREZRIEŤ

Latinská Amerika

PREZRIEŤ

Japonsko

PREZRIEŤ

Juhoafrická republika

PREZRIEŤ

Thajsko

PREZRIEŤ

D&D Team

D&D Team, s.r.o
Pod Rovnicami 37
841 04 Bratislava
+421 2 6542 4300

        

NAPÍŠTE NÁM