JAZYKOVÉ POBYTY PRE DOSPELÝCH

JUHOAFRICKÁ REPUBLIKA

Juhoafrická republika

V dnešnej dobe je jazyk veľmi dôležitou súčasťou v živote každodenného života človeka či už pri kariérnom raste, cestovaní naprieč svetom alebo v dorozumievaní sa s cudzími ľuďmi. Angličtina, ako jeden zo svetových jazykov, otvára mnoho dverí v živote človeka, môže byť cestou k úspešnej budúcnosti. Či už sa ľudia učia cudzí jazyk pre rozširovanie ich vedomostí, kariérny rast alebo jednoducho pre veľa životných skúseností, môžu si byť istý, že vďaka jazyku sa nikde nestratia. Angličtina je oficiálnym jazykom v 53 krajinách sveta, no najväčšie zastúpenie má v USA.

Juhoafrická republika je považovaná za vstupnú bránu do Afriky, aj keď sa paradoxne nachádza na juhu. Je centrom ekonomického rozvoja,  dopravným uzlom pre mnohé dopravné spoločnosti a zároveň multikultúrnym centrom.

Kdekoľvek sa v Juhoafrickej republike nachádzate, môžete si byť istý, že nájdete nepočetné množstvo vecí, ktoré vás zaujmú. Ponúka rozmanitú prírodu, len národných parkov sa tu nachádza 12. Na východe sa tiahnu Dračie hory, na západe púšť a stredná časť je domovom typickej africkej zvery. Nesmieme zabudnúť na úžasné pláže z jemného piesku obmývané neuveriteľne čistou vodou, ideálne na relax, kúpanie i potápanie. Turistov často zaujmú aj dychvyrážajúce historické a kultúrne pamiatky z čias osídľovania a kolonizácie Afriky.

Kapské mesto

ZOBRAZIŤ KURZ

D&D Team

D&D Team, s.r.o
Pod Rovnicami 37
841 04 Bratislava
+421 2 6542 4300

        

NAPÍŠTE NÁM