Austrália

Austrália

AUSTRÁLIA

Austrália, známa svojimi geografickými divmi, je najväčším ostrovom a najmenším kontinentom sveta. Napriek svojej obrovskej rozlohe má len 18 miliónov obyvateľov, z ktorých väčšina žije vo veľkomestách. Podmienky sú ideálne pre každého a zvlášť pre milovníkov prírody a slnečnej zimy. Budeš mať možnosť stretnúť pôvodných obyvateľov, pozorovať koaly a kengury, vidieť na vlastné oči Veľkú útesovú bariéru, prezrieť si Sydney so slávnou operou a krásnym prístavom. Austrália je rajom pre mladých ľudí, ktorí hľadajú dobrodružstvo. Podnebie praje športom ako plávanie, surfovanie, potápanie, cyklistika, pešia turistika, tenis, horolezectvo. Austrálčania sú športovo založený národ.

Angličtina a dejiny Austrálie sú povinné, ostatné predmety si môže študent zvoliť (obyčajne 4). Školský systém vychádza z britského modelu a má vysoký štandard. Na školách je zaužívané nosenie uniforiem.

Austrálske rodiny zvyknú tráviť víkendy spolu – výletmi na pláže, športom, návštevami miest alebo pokojným oddychom v záhrade.

Melbourne

ZOBRAZIŤ KURZ

Brisbane

ZOBRAZIŤ KURZ

Adelaide

ZOBRAZIŤ KURZ

D&D Team

D&D Team, s.r.o
Pod Rovnicami 37
841 04 Bratislava
+421 2 6542 4300

        

NAPÍŠTE NÁM