AUSTRÁLIA - Sydney

Škola Kaplan už 70 rokov  pôsobí na trhu a uspokojuje rôznorodú a náročnú klientelu. Ponúka široký výber kurzov a viac než 40 destinácií. Vyučovanie v Kaplane je efektívne, založené na sústavnej inovácii a modernizácii.

Kaplan má v Sydney 2 školy – Sydney City a Sydney Manly. Sydney City sa nachádza v samom centre mesta, odkiaľ je ľahko dostupná mestká doprava a nádherné pláže. Výučba prebieha v modernej 6-poschodovej budove, kde si možete vybrať kurz od štandardnej angličtiny až po obchodný variant.

Ďalším bonusom tejto medzinárodne pôsobiacej inštitúcie je možnosť absolovať tu FCE alebo CAE Cambridge skúšku a získať certifikát. Škola má vlastnú knižnicu, viac než 60 počítačov, a WiFi sieť s dosahom až na balkón budovy. Ak túžite študovať u protinožcov, Kaplan je výborná voľba.

Sydney

Sydney je hlavné mesto štátu Nový Južný Wales a tiež najväčšie a najstaršie mesto Austrálie. S predmestiami má dnes viac ako 4,6 milióny obyvateľov a považuje sa za svetové obchodné, kultúrne a turistické centrum. Sydney je pravidelne vyhlasované za jedno z najvhodnejších miest na život na svete. Obdiv si získalo vďaka svojmu prístavu, prekrásnemu pobrežiu, teplému a príjemnému podnebiu a kozmopolitnej kultúre. V roku 2000 sa Sydney predstavilo ako bravúrne hostiteľské mesto, keď sa tu konali letné olympijské hry.

Intenzívna angličtina – 28 lekcií týždenne

Najrýchlejšia cesta k plynulej komunikácii. Kurz sa skladá z 20 lekcií štandardnej angličtiny, 8 špecificky zameraných hodín a 7 hodín štrukturovaného štúdia. Špecificky zamerané lekcie sa plne prispôsobia Vašej jazykovej úrovni, nárokom a záujmom. Študenti sa na nich zaoberajú slovnou zásobou, súčasným dianím vo svete, miestnou kultúrou alebo obchodnou angličtinou. Hodiny štruktúrovaného štúdia dávajú priestok pre aktivity ako projekty, jazykové cvičenia, nteraktívne počítačové programy, študijné kluby a debaty.

 

Akademický rok / semester

Akademický rok v Oxforde trvá 9 mesiacov, semester je ponúkaný v dvoch variantoch – na 5 a 6 mesiacov. Tieto pobyty sa začínajú niekoľkokrát do roka a majú rovnakú týždennú štruktúru predmetov ako štandardný alebo intenzívny kurz angličtiny.

 

Ďalšie kurzy v ponuke:

Prípravné kurzy na medzinárodné skúšky IELTS, FCE, CAE

Hostiteľská rodina

Ubytovanie v starostlivo vyberaných hostiteľských rodinách je výborná voľba, ak sa chcete čo najviac žiť s atmosférou Austrálie. Je to tiež vhodná alternatíva pre účastníkov pod 18 rokov. Rodiny sú umiestnené v rôznych častiach mesta a pri ich výbere sa maximálne zohľadňujú požiadavky klientov. K tomuto typu ubytovania patrí tiež polpenzia a na výber sú iba jednoposteľové izby.

 • Typ izby : 1-posteľová
 • Minimálny vek : 16
 • Počet jedál : 14 jedál / týždeň

Vek: od 16 rokov

Typ kurzu

2 týždne

3 týždne

4 týždne

extra týždeň

Intensive 28L

733,-/460,- 969,-/605,- 1 205,-/755,- 237,-/150,-

Cena v AUD/EUR

Ubytovanie

Typ izby

Strava

cena / týždeň

hostiteľská rodina

1-posteľová (18+ rokov) polpenzia 325,-/205,-
hostiteľská rodina 1-posteľová (16-17 rokov) polpenzia 355,-/220,-

Cena v AUD/EUR

Aktuálnu cenovú kalkuláciu vrátane všetkých poplatkov Vám zašleme na vyžiadanie.

Ceny v AUD sú nemenné.
Ceny v EUR sú iba orientačné. Presné ceny budú prepočítané na základe aktuálneho kurzu v deň vyhotovenia konečnej faktúry.

 

V cene je zahrnuté:

 • výučba – počet lekcií týždenne podľa typu kurzu,
 • vstupné testy, certifikát o absolvovaní kurzu,
 • registračný poplatok,
 • prístup na internet v škole.

 

V cene nie je zahrnuté

 • víza,
 • transfer na letisko,
 • obedy,
 • doprava, letenka,
 • cestovné poistenie,
 • administratívny poplatok za ubytovanie,
 • učebné materiály.

 

Termíny:

Kurzy začínajú v pondelok.

Príchod: nedeľa              Odchod: sobota

ZÍSKAJTE BEZPLATNÚ PONUKU  Fotogaléria

  Ďalšie pobyty v ponuke

  Melbourne

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Brisbane

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Adelaide

  ZOBRAZIŤ KURZ

  D&D Team

  D&D Team, s.r.o
  Pod Rovnicami 37
  841 04 Bratislava
  +421 2 6542 4300

          

  NAPÍŠTE NÁM