JAZYKOVÉ POBYTY PRE DOSPELÝCH

ŠPANIELSKO

ŠPANIELSKO

Španielsko je „zlatá“ krajina v srdci Európy. Je treťou najväčšou krajinou Európy. Rozprestiera sa na Pyrenejskom polostrove, je spojivom medzi Európou a Afrikou a úspešne kombinuje európske tradície s maurskou kultúrou. Je obdarené slnečným jasom, prekvitajúcou kultúrou, históriou a umením.

Jeho schopnosť spojiť staré s novým vystihujú tradičné katedrály, ktoré susedia bok po boku s modernou architektúrou. Príjemné prostredie románskych a maurských miest ponúka typickú stredomorskú kuchyňu, futbal, býčie zápasy, ktoré nadchýnajú mladšie ale aj staršie generácie. Španielsko ponúka bohatú prírodu s pohoriami na severe, zelenými nížinami uprostred a úžasnými plážami lemujúcimi morské pobrežie, vďaka ktorému je typickou prímorskou krajinou.

Španielsko je magická krajina plná kontrastov a temperamentu. Diskotéky, ohnivé flamenco, maliari Velázquez a El Greco dotvárajú s modernou tvorbou majstrov Picassa a Salvadora Dalího jedinečnosť Španielska. Španielsko priťahuje návštevníkov nielen príjemnými cenami, ale hlavne krásnymi prírodnými scenériami, zaujímavými mestami a krásnym stredomorským pobrežím. Väčšina obyvateľov je katolíckej viery, úradným jazykom je španielčina. V regiónoch sa hovorí aj špecifickými jazykmi, napríklad katalánsky, galícijsky, baskicky a valencijsky, nie je problémom dohovoriť sa aj po anglicky a nemecky.

Španieli sú prívetiví, milí, temperamentní a srdeční. Pohostinnosť a gavalierstvo sú dôležitými črtami ich charakteru. Ak vás niekto pozve do svojho domu, nezabudnite mu priniesť malý darček.

Barcelona

ZOBRAZIŤ KURZ

Malaga pre náročných

ZOBRAZIŤ KURZ

Alicante

ZOBRAZIŤ KURZ

Tenerife

ZOBRAZIŤ KURZ

Sevilla

ZOBRAZIŤ KURZ

Valencia

ZOBRAZIŤ KURZ

Marbella

ZOBRAZIŤ KURZ

Granada

ZOBRAZIŤ KURZ

Salamanca

ZOBRAZIŤ KURZ

D&D Team

D&D Team, s.r.o
Pod Rovnicami 37
841 04 Bratislava
+421 2 6542 4300

        

NAPÍŠTE NÁM