ŠPANIELSKO - Granada

Škola Enforex bola založená v roku 1989. Od tej doby sa úspešne rozrastá a v súčastnosti každoročne víta 35 000 študentov z viac ako 52 rôznych krajín sveta. Vo svojich 24 akademických centrách sa snaží o vytvorenie kreatívneho vysoko motivujúceho medzinárodného prostredia aby mali študenti tie najlepšie podmienky pre štúdium jazyka. Škola má akreditáciu z Instituto Cervantes a je členom mnohých medzinárodných organizácií ako FIYTO, NAFSA, ALTO, FEDELE…

Granada

Malebné mesto na juhu Španielska. Leží v Andalúzii, v nadmorskej výške 738 m. Žije tu 236 982 obyvateľov.

V Granade sa nachádza slávna Alhambra, andalúzska pevnosť a palác, vyhlásená za dedičstvo UNESCA v roku 1984 spolu s Generalife a štvrťou Albayzín. Toto historické bohatstvo, ovocie trojitého vplyvu moslimov, židov a kresťanov robia z Granady dôležité turistické a kultúrne stredisko v Španielsku.

Standard kurz

Tento typ kurzu zahŕňa 20 lekcií španielčiny týždenne. Je vhodný pre tých, ktorí sa chcú jazyku venovať intenzívnejšie no využiť čas aj na vlastné záujmy. 4 hodiny denne sú venované písaniu, čítaniu, počúvaniu a rozprávaniu v snahe zaviesť novo nadobudnuté vedomosti do praktického použitia.

 

Intensive kurz + 5 kultúrnych lekcií

Kurz je vhodný pre tých, ktorí chcú čas strávený v Španielsku využiť čo najúčinnejšie. Ide o intenzívny program, ktorý okrem 20 lekcií španielčiny zahŕňa 5 kultúrnych lekcií týždenne. Vysoká intenzita kurzu a autentické prostredie umožní študentom naplno sa ponoriť do štúdia a novonadobudnuté vedomosti ihneď overiť v praxi.

 

Super Intensive kurz + 5 kultúrnych lekcií

Kurz zahŕňa 25 lekcií španielčiny a 5 kultúrnych lekcií a je určený tým, ktorí chcú zo svojho pobytu v Španielsku vyťažiť čo najviac v prospech štúdia jazyka. Popri kurze však je stále dostatok času na zábavu a výlety do okolia.

 

Kultúrne lekcie

Pre spestrenie výučby a lepšie spoznanie miestnej kultúry, myslenia ľudí a spôsobu ich života ponúka škola možnosť doplniť kurz o kultúrne lekcie. Hodina denne je tak venovaná témam, ktoré študentom pomôžu dozvedieť sa viac o španielskej histórii a civilizácii. Tieto lekcie sprostredkujú komplexnejší pohľad na španielsku a latinsko-americkú kultúru a to prostredníctvom rôznych médií – kina, literatúry, televízie, dennej tlače, hudby a tanca. Spoznanie týchto aspektov uľahčí komunikáciu s miestnymi ľuďmi a upevňovanie ako aj nadobúdanie nových vedomostí sa stane omnoho jednoduchším a zábavnejším.

 

Certifikát

Po ukončení kurzu každý študent obdrží certifikát, na ktorom bude uvedené aký kurz absolvoval, rozsah hodín a dosiahnutý stupeň znalosti. Súčasťou je report o dosiahnutom pokroku, ktorý detailnejšie hodnotí dosiahnutý pokrok v jednotlivých oblastiach jazyka.

Hostiteľská rodina

Ubytovanie v hostiteľskej rodine je tým najlepším spôsobom ako pochopiť miestnych ľudí, porozumieť ich kultúre a tradíciám a lepšie tak pochopiť spôsob ich myslenia, čo je nevyhnutné pre úplné pochopenie jazyka. Všetky rodiny sú starostlivo vyberané s cieľom urobiť pobyt pre študenta čo najpríjemnejším. Snahou školy je vyberať rodiny, ktoré študentov berú ako členov rodiny. Snaží sa tiež aby dochádzanie do školy nevyžadovalo viac ako 20-30 minút.

 

Aktivity

Každý mesiac sa uskutočňujú popoludňajšie aktivity a návštevy, víkendové výlety a exkurzie do múzeí, kostolov, k architektonickým pamiatkám, do blízkych miest a ostatných zaujímavých oblastí.Tieto aktivity sú integrálnou súčasťou vyučovacieho procesu a pomáhajú študentom získať a rozšíriť perspektívu španielskej kultúry a umožňujú im využiť poznatky z tried.

Vek: od 16 rokov

Typ kurzu

2 týždne

3 týždne

4 týždne

extra týždeň

Standard 20L

 393,- 562,- 731,- 159,-

Intensive 20+5L

433,- 622,- 811,- 179,-

Intensive 20+5+5L

645,- 940,- 1 235,- 285,-

Cena v EUR

Ubytovanie

Strava

cena / týždeň

hostiteľská rodina

2-posteľová izba

polpenzia 149,-

hostiteľská rodina

1-posteľová izba

polpenzia 179,-

Cena v EUR

Aktuálnu cenovú kalkuláciu vrátane všetkých poplatkov Vám zašleme na vyžiadanie.

V cene je zahrnuté:

 • výučba- počet lekcií týždenne podľa typu kurzu,
 • registračný poplatok,
 • vstupný test, certifikát o absolvovaní kurzu,
 • prístup na internet v škole.

V cene nie je zahrnuté:

 • vratný depozit za ubytovanie,
 • transfer z / na letisko,
 • doprava, letenka,
 • cestovné poistenie.

Termíny:

Kurzy začínajú v pondelok.

Príchod: nedeľa               Odchod: sobota

ZÍSKAJTE BEZPLATNÚ PONUKU  Fotogaléria

  Ďalšie pobyty v ponuke

  Barcelona

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Malaga pre náročných

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Alicante

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Tenerife

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Sevilla

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Valencia

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Marbella

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Granada

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Salamanca

  ZOBRAZIŤ KURZ

  D&D Team

  D&D Team, s.r.o
  Pod Rovnicami 37
  841 04 Bratislava
  +421 2 6542 4300

          

  NAPÍŠTE NÁM