Programy pre 40+

ŠVAJČIARSKO

Švajčiarsko

Švajčiarsko je jedna z alpských krajín nachádzajúca sa v strednej Európe. Je známa na celom svete skvelou čokoládou, excelentným syrom a nádhernou prírodou. Susedí s Nemeckom, Francúzskom, Talianskom, Rakúskom a Lichtenštajnskom a je mixom rôznych kultúr a dejín. Švajčiarsko má 4 oficiálne jazyky – nemčinu, francúzštinu, taliančinu a románčinu. Oblasti, v ktorých sa hovorí štyrmi odlišnými jazykmi, majú aj odlišnú kultúru. Vo francúzsko -taliansky hovoriacej časti je mentalita obyvateľov živá a komunikatívna. Ľudia žijúci v horách sú menej otvorení a môžu sa javiť trochu rezervovaní. Celkovo, Švajčiari sú kozmopolitní, otvorení a spolupracujúci s celým svetom.

Švajčiarsko je krajina, kde všetko funguje ako hodinky. Ľudia tvrdo pracujú a očakávajú, že všetko bude perfektne fungovať, od cestovného poriadku vlakov po dohody. Byť dochvíľny a spoľahlivý, to sú typické švajčiarske vlastnosti.

Krajina je svetoznáma svojimi fantastickými alpskými scenériami, svojimi veľkolepými hotelmi, čistými a peknými mestami, dedinami a samotami. Okrem čistého vzduchu uvidíte rozsiahle lúky, pokojné nádherné jazerá, úchvatné vodopády a množstvo riek. Vzdialenosti sú krátke, to znamená, že ich môžete preklenúť verejnou dopravou , ktorá patrí k najlepším na svete.

Švajčiarsko má povesť tvrdej práce, ako akademicky, tak profesionálne a je svetovo známe svojou precíznosťou a spoľahlivosťou. Švajčiarsko si je vedomé svojich prírodných krás a usiluje sa chrániť svoje prírodné zdroje. Je známe ako jedna z najčistejších krajín sveta a to aj vďaka uvedomelosti obyvateľov v oblasti životného prostredia.

Zurich

40 +

ZOBRAZIŤ KURZ

KONTAKTUJTE NÁS, RADI VÁM PORADÍME PRI VÝBERE KURZU

ING. IVETA BETUŠOVÁ

RIADITEĽKA / MAJITEĽKA

+421 903 725 459

Spoločnosť D&D Team, s.r.o. tento rok oslávi 29. výročie svojho vzniku. Od začiatku svojej činnosti sa špecializuje na organizovanie stredoškolských, jazykových a poznávacích pobytov v zahraničí.

Dôležitou prioritou našej spoločnosti je individuálny prístup ku klientovi, malý priateľský kolektív a samozrejme kvalitne ponúkané služby. Budeme veľmi radi, keď sa dáte presvedčiť a využijete naše služby. S maximálnym úsilím sa postaráme o Vašu spokojnosť.

S úctou

Ing. Iveta Betušová a kolektív D&D Team

Mgr. Slávka Barlíková

Stredné školy / Jazykové pobyty

+421 907 725 459

Mgr. Vanda Hudáková

Stredné školy

+421 911 725 459

Mgr. Veronika Lehotská

Skupinové pobyty pre školy

+421 940 604 599

Ing. Janka Krnáčová

Ekonomické oddelenie

+421 2 6542 4300

Mgr. Linda Opremčáková

Stredné školy v Kanade / aktuálne na MD

Bailey

Recepčný / Zvonček

D&D Team

D&D Team, s.r.o
Pod Rovnicami 37
841 04 Bratislava
+421 2 6542 4300

        

NAPÍŠTE NÁM