+421 903 725 459 ·   +421 2 6542 4300 ·   

TITLE

DESCRIPTION

Jerguš, jazykovo – poznávací pobyt v Škótsku, 2019

Dobrý deň, pani Betušová,

Môj syn Jerguš bol s výletom do Škótska veľmi spokojný, prišiel nadšený s kopou zážitkov. Mrzelo ho, že si nestihli pozrieť New Castle, a že v Cambridge boli na omši, radšej by si pozrel mestečko. No má kopu iných zážitkov, veľa nám rozprával.

Bol spokojný aj s rodinou (Butlerovci). Dom mali znútra ževraj veľmi pekný, luxusný, aj v izbe bolo dostatok miesta pre štyroch (2 dvojposchodové postele). Dostávali dostatok jedla, dokonca sa ich pani domáca na začiatku opýtala, čo budú chcieť na večere a podľa toho im večer pripravovala stravu, mali pizzu, cestoviny s omáčkou, mäso s ryžou, hot dogy, garlic bready. Raňajky mali pestré, vyložené veci na stole, mohli si zobrať toasty, a či už šunku, alebo lekvár, cereálie. Aj obedy mali postačujúce. Trošku mu nechutil neupečený tastový chlieb ako sendvič na obed, ale zjedol. Okrem toho dostávali ovocie, keksík, čipsy. Hladný nebol, vyskúšal nové chute.

Myslím, že to bola veľmi dobrá skúsenoť pre deti po každej stránke: sami bez rodičov v cudzom svete, cudzia reč, rodina, iné zvyky, strava, krásna krajina, nákupy v obchodoch v cudzej reči, cesta autobusom, trajekt… Ešte aj počasie im vyšlo ako na objednávku.

Veľmi pekne ďakujeme za profesionálne služby a starostlivosť o nášho syna a za nezabudnuteľné zážitky.

Prajem všetko dobré a veľa spokojných klientov.

S pozdravom,

Zuzana Sivošová

Gymnázium sv. rodiny Gerceňova jún 2019

D&D Team

D&D Team, s.r.o
Pod Rovnicami 37
841 04 Bratislava
+421 2 6542 4300

        

NAPÍŠTE NÁM