Paula, Stredná škola, Norimberg, Nemecko

Dobrý deň, pani Betušová,

v prvom rade by som sa chcela ospravedlniť, že sa Vám ozývam až teraz, po takom dlhom čase. Čas mi tu letí, ani neviem ako:-) Prešiel už viac ako mesiac, no mne sa zdá, akoby som prišla len včera.

Na začiatok by som sa Vám veľmi pekne chcela poďakovať za Vašu pomoc na začiatku môjho pobytu. Bez nej by som Vám dnes nepísala z krásneho nemeckého Norimbergu:-)

Ďakujem Vám za správu od nemeckého partnera, veľmi ma potešila.
Skutočne je to tak, s rodinkou aj so školou som zatiaľ veľmi, možno až nadmieru, spokojná. Plní sa mi môj nemecký sen, za čo vďačím, samozrejme, aj Vám:-) Jediná vec, ktorá asi momentálne všetkých trošku trápi, je pomerne napätá situácia ohľadom korony. Dúfam však, že sa to v najbližšom čase začne aspoň trošku zlepšovať a opäť si spoločne s ostatnými študentami budeme môcť obzerať a vychutnávať krásy Nemecka.
Mali sme už totiž naplánované nejaké výlety (aj do vzdialenejších miest), lenže, ako nás všetkých naučilo posledných pár mesiacov, ťažko v súčasnosti plánovať niečo vopred. Pevne verím, že sa všetko čoskoro aspoň sčasti vráti do normálnych koľají.

Želám pekný zvyšok dňa a samozrejme veľa zdravia a síl v tomto náročnom období.

S pozdravom

Paula Č.- Norimberg 10/2020

D&D Team

D&D Team, s.r.o
Pod Rovnicami 37
841 04 Bratislava
+421 2 6542 4300

        

NAPÍŠTE NÁM