TITLE

DESCRIPTION

Peter, Stredná škola vo Vancouveri, Kanada, 2019

Dobrý deň p. Ing. Betušová

     Chceme sa Vám týmto spôsobom poďakovať za služby ,ktoré Vaša agentúra poskytuje. Náš syn Peťo si Vás sám vybral a všetky očakávania, všetky dohodnuté a sľubované požiadavky boli z Vašej strany splnené. Hneď pri prvom našom osobnom stretnutí s Vami  sme mali pocit , že ste seriózna a skúsená agentúra a vo všetkých požiadavkách ste boli vždy ochotní a ústretoví.

    Peťovi sa veľmi páčilo , bol spokojný so štúdiom a mal veľmi milú rodinu, čo bola veľká devíza pri jeho adaptovaní sa do prostredia. Štúdium ukončil na samé Á-čka , spoznal mnoho milých ľudí aj z Kanady aj z mnoho iných krajín. Neboli žiadne problémy , takže sa mu odchádzalo ťažšie.

    Tiež sa chcem spolu s manželkou poďakovať aj za pomoc zo zaobstaraním leteniek pre nás – rodičov. Vancouver, ale aj okolie , vrátane Národných parkov , Seattlu  sa nám veľmi páčilo a videli sme prostredie a ľudí  v ktorom náš syn pôsobil 5 mesiacov . Bohužiaľ nám nastali problémy so zdravotným stavom mojej manželky tesne pred odchodom let sa nám posunul o 3 dni, ale nakoniec to dobre dopadlo. Veľká vďaka aj Vašej agentúre , že ste boli ochotní nám vyriešiť aj túto nepríjemnú situáciu a  zaobstarali ste nám náhradné letenky.

Chcem sa poďakovať slečne Nociarovej , ktorá bola vždy milá, ochotná a pohotovo reagovala na naše otázky , či požiadavky.

Poznáme v našom aj širšom okolí veľa ľudí a budeme im odovzdávať len najlepšie referencie na Vašu agentúru a keď niekto prejaví záujem o štúdium v zahraničí odporučíme len Vás.

Ďakujeme a prajeme Vám veľa úspechov !

S pozdravom Peter a Viera Kevélyovci

D&D Team

D&D Team, s.r.o
Pod Rovnicami 37
841 04 Bratislava
+421 2 6542 4300

        

NAPÍŠTE NÁM