Veľká Británia - Unpaid work

DESCRIPTION

Škola LSI - Unpaid Work Experience - Intership

Upaid Work Experience je program, ktorý ponúka neplatenú prácu v profesionálnom anglickom prostredí. Je určený pre tých, ktorý chcú získať hodnotnú pracovnú skúsenosť do svojho životopisu, vylepšiť si konkrétnu terminológiu v angličtine a nadobunúť cenné pracovné zručnosti.

Hodí sa najmä pre mladších študentov s dobrou úrovňou angličtiny, ktorý už majú základné skúsenosti s vybranou pozíciou. Ak máš dobrú angličtinu a relevantné zručnosti, máš väčšiu šancu získať lepšiu pracovnú pozíciu. Vo všeobecnosti sú stáže na full-time.

Pred umiestnením musíš absolvovať intenzívny 4-týždňový kurz angličtiny – v Londýne, Brightone alebo Cambridge.

 

Ako dlho trvá moj Unpaid Work Experience?

Minimálna doba práce je 4 týždne a pracovať môžeš maximálne 6 mesiacov. Je na tebe, akú dĺžku pobytu si zvolíš, mysli však na to, že zamestnávatelia preferujú kandidátov na dlhšie obdobie. Jednoduche povedané, čím dlhšie zostaneš, tým lepšiu prácu ti vedia zamestnávatelia ponúknuť. Ak si však budeš chcieť svoju stáž predĺžiť a tvoj zamestnávateľ bude súhlasiť, samozrejme môžeš.

 

Kde budem pracovať?

Tvoje pracovné umiestnenie bude v rovnakom meste, ako si vyberieš na štúdium – teda Londýn, Brighton alebo Cambridge. Keďže Londýn je neporovnateľne väčší je tu aj omnoho väčšia ponuka pracovných miest. Do práce budeś chodiť mestskou dopravou, maximálne hodinu.

 

Aký budem mať plat?

Stáže nie sú platené, preto musíš počítať s tým, že všetky náklady sú na tebe.

 

Potrebujem víza?

Keďže si občanom EU víza nepotrebuješ.

 

Kde budem bývať?

LSI ti ponúka buď ubytovanie v hosťovskej rodine (s raňajkami alebo polpenziou) alebo v rezidencii (bez stravy). Ak sa rozhodnes pre vlastne ubytovanie, pracovníci LSI accommodation team ti s tým radi pomôžu.

 

V akých oblastiach si môžem vybrať prácu?

V podstate akúkoľvek – od marketingu až po architektúru. Najskôr však treba prehodnotiť úroveň jazyka, predchádzajúce skúsenosti a kvalifikácie. Preto je nie vždy možné nájsť pracovnú pozíciu podľa tvojich predstáv. Preto v prihláške vyplnuješ 3 rôzne odvetia, v ktorých by si chcel svoju stáž absolvovať.

 

Aký je postup?

Počas prvého týždňa výučby ťa bude kontaktovať pracovník LSI zodpovedný za tvoje umiestnenie a preberie s tebou tvoj dotazník a tvoje požiadavky. Na zaklade tohto životopisu ti vytvorí štandardizovaný životopis a začnú ti hľadať najvhodnejšie umiestnenie.

Počas posledných týždňov tvojho kurzu absolvuješ dohodnuté pohovory vo vybraných spoločnotiach. Je nutné brať tieto pohovor naozaj zodpovedne – spoločnosti totiž nie sú povinné ťa prijať. Ak na pohovore uspeješ, si povinný ponúknutú prácu prijať.

 

Podmienky:

  • vek nad 18 rokov
  • level angličtiny upper intermediate
  • pre vybrané pozície aspoň minimálna prax
  • povinný intenzívny 4-týždňový kurz angličtiny

 

Cena:

Unpaid Work Experience  450,-GBP 

Cena zahŕňa len zabezpečenie stáže.

Ceny kurzov a ubytovania:

Londýn

Cambridge

Brighton

 

Nástupné termíny:

kedykoľvek počas roka, najlepšie aspon 8 týždňov pred plánovaným začiatkom

D&D Team

D&D Team, s.r.o
Pod Rovnicami 37
841 04 Bratislava
+421 2 6542 4300

        

NAPÍŠTE NÁM