Bucksmore - Young Professionals USA

Bucksmore

 • je celosvetovo známa kvalitná anglická letná jazyková škola, ktorá ponúka medzinárodným študentom širokú škálu kurzov anglického jazyka,
 • za 40 rokov svojho pôsobenia uvítala vo svojich jedinečných letných kempoch a programoch pre deti a mládež viac ako 10 000 študentov, z viac ako 100 krajín sveta,
 • ponúka veľmi pestré a nezabudnuteľné zážitky počas popoludňajších a večerných aktivít, zároveň kultúrne exkurzie a výlety, všetko so vstupmi, ktoré sú už započítané v cene pobytu,
 • je zaručená voľba pre zlepšenie anglických jazykových schopností.

Léman Manhattan New York City

Je to prestížna škola, ktorá sa nachádza priamo v srdci finančnej štvrte na Manhattane v najvyšších poschodiach 23 podlažnej budovy s výhľadom na Sochu Slobody . Škola je situovaná len necelých 100 metrov od slávnej sochy „Charging Bull“. V škole sa okrem moderných učební a zariadení taktiež nachádza aj bazén, športová hala a poslucháreň.

Študenti majú vynikajúcu možnosť navštíviť Times Square, 9/11 Memorial a Empire State Building, ktoré sú situované v blízkosti rezidencie maximálne 20 min. pešo.

Jazykový pobyt pozostáva z 25 lekcií s maximálne 11 študentmi v skupine a 2 celodenných exkurzií týždenne a bohatého programu voľnočasových aktivít.

Program pre ambicióznych študentov ponúka náhľad do rozličných profesií. New York ponúka študentom perfektné prostredie všeobecný prehľad o svete a kariére, ktorá ich čaká.

Syllabus kombinuje 3 základné komponenty výučby: teoretická výučba, praktické workshopy a „study action days“, počas ktorých študenti navštívia oblasti a firmy, ktoré sú úzko spojené s ich vybraným štúdiom.

Štúdium zahŕňa tieto oblasti:

 • Biznis a Financie
 • Medicína
 • Fashion a Dizajn
 • Medzinárodné vzťahy a Právo

 

Biznis a Financie:

Ponúka študentom možnosť lepšie porozumieť, ako rôzne biznisy fungujú, ako sú štrukturované, aké povinnosti a opatrenia sú zahrnuté v správnom vedení firmy.

Príklad preberaných tém: Fúzie a akvizície, Dáta a analýza, Finančný manažment, Svetový trh, Obchodné ciele a etika, Správanie spotrebiteľa

Medicína:

Počas štúdia študenti rozvíjajú komunikáciu pomocou využívania univerzálnych vedeckých konvencií, ako aj zlepšovanie objektivity, iniciatívy a presnosti. Študenti majú možnosť kombinácie prax a teórie za účelom zlepšenia pochopenia daných problémov, rozširovania vedomostí, ktoré sú potrebné pre ich budúcu kariéru vo sfére medicíny.

Príklad preberaných tém: Enzymatické funkcie, Štruktúra buniek, DNA, RNA, Patogény a transmisie, Kapsidy, Bielkoviny, Globálne zdravotné epidémie

Fashion a Dizajn:

Študenti si rozšíria svoje vedomosti o hlavné prvky módneho dizajnu: farba, silueta, tvar, proporcie, textúra, štruktúra a forma.

New York umožňuje študentom doplniť svoje vzdelávanie návštevami módnych atrakcií, ako sú fashion výstavy, návrhárske výstavy a Metropolitné múzeum umenia.

Príklad preberaných tém: Analýza farieb, High street fashion, Trvalo udržateľná móda, Tkaniny a textúry, Identita značiek

Medzinárodné vzťahy a právo:

Kurz predstavuje študentom medzinárodné právo v rôznych aspektoch a zameriava sa predovšetkým na historické prípady, ako aj operácie, zdroje a fungovanie moderného medzinárodného práva.

New York je preplnený národnosťami z celého sveta, taktiež je aj domovom svetového ústredia OSN, ktoré študenti navštívia.

Príklad preberaných tém: Pôvod medzinárodného práva, Územná zvrchovanosť, Medzinárodné zmluvy, Enviromentálne právo, Humanitárne právo a Medzinárodný trestný súd, Medzinárodné organizácie a OSN

 

Na konci jazykového pobytu študenti dostanú výstupný test a po úspešnom ukončení certifikát o návšteve školy a osobné hodnotenie.

Príklad týždenného programu: (viď. fotogaléria)

Rezidencia

Rezidencia sa nachádza len 5 min. pešo od školy v obytnej zóne Wall Street. Každý deň budú študenti cestou do školy prechádzať okolo ikonických častí New Yorku ako sú New York Stock Exchange a Federal Hall. Budú žiť vo vysoko kvalitných dvojposteľových en-suite izbách, každá s vlastnou kúpeľňou a osobnou donáškou bielizne a WiFi.

Program aktivít sa odohráva popoludní a večer. Zúčastňujú sa ho taktiež celoroční študenti školy, aby sa zaistilo, že študenti budú vždy komunikovať v angličtine. Ponuka aktivít je rozmanitá: karaoke, športový turnaj, talentová show, diskotéka, You bet!, Get Your Own Back a mnohé iné. Každý týždeň zahŕňa dva akademicky relevantné dni exkurzií, ktoré sú súčasťou akademického programu. Medzi exkurzie patrí návšteva Philadelphie, Washington D.C., Ocean City, Hershey´s World, Rockerfeller centre, Times Square a Broadway show, návšteva Liberty a Ellis Island, pešia túra New Yorkom.

Typ ubytovania

Termíny

Vek

2 týždne

3 týždne

4 týždne

rezidencia

07.07. – 04.08. 13- 18 5 000,- / 4 610,- 7 500,- / 6 915,- 10 000,- / 9 220,-

Cena v USD / EUR

Aktuálnu cenovú kalkuláciu vrátane všetkých poplatkov Vám zašleme na vyžiadanie.

Ceny v USD sú nemenné.

Ceny v EUR sú orientačné. Presné ceny budú prepočítané na základe aktuálneho kurzu v deň vyhotovenia konečnej faktúry.

 

V cene je zahrnuté:

 • výučba 25 lekcií týždenne s maximálne 11 študentmi v skupine
 • vstupné testy a interview,
 • učebné materiály, hodnotenie a certifikát,
 • ubytovanie v 2- posteľových en-suite izbách,
 • plná penzia,
 • program a aktivity s kvalifikovaným dozorom,
 • uvítací balíček,
 • študijné výlety a exkurzie,
 • transfer z / na letisko vo vybraných časoch,
 • 24-hodinový dozor,
 • registračný poplatok.

V cene nie je zahrnuté:

 • letenka,
 • transfer z iného letiska alebo mimo vybraných časov,
 • cestovné poistenie,
 • vreckové.

 

Termíny:

Kurzy začínajú v pondelok.

Príchody: utorok       Odchody: utorok

ZÍSKAJTE BEZPLATNÚ PONUKU  Fotogaléria

  Ďalšie pobyty v ponuke

  Letné akademické jazykové pobyty – Academic Summer

  7 - 17 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Bucksmore London Advanced Studies

  13 - 16 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Letné akademické jazykové pobyty – Summer at University

  10 - 17 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  KE Foundation Multi-Centre Program – Anglicko

  15 - 17 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  KE Foundation Multi-Centre Program – Kanada

  15 - 17 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  KE Foundation Multi-Centre Program – USA

  15 - 17 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Dicker – English Plus

  12 - 17 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Lancing – English Plus

  13 - 18 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Brighton – English For The Future

  15 - 19 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Felsted – Letná škola

  8 - 17 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Sevenoaks – Letná škola

  14 - 17 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Bucksmore – Young Professionals USA

  13 - 18 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Bucksmore – Young Leaders

  13 - 18 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Bucksmore – Oxbridge Preparation

  16 - 18 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  D&D Team

  D&D Team, s.r.o
  Pod Rovnicami 37
  841 04 Bratislava
  +421 2 6542 4300

          

  NAPÍŠTE NÁM