Chiang Mai

International House

International House bola založená v roku 1953 a je sieťou 150 jazykových škôl po celom svete, ktoré sa zaviazali dodržiavať najvyššie štandardy v oblasti vzdelávania a podnikania.

Kľúčovým cieľom je zvýšiť úroveň výučby jazykov na celom svete. Jedným z dôležitých spôsobov, ako to urobiť, je prostredníctvom vzdelávania učiteľov, pre ktoré má International House celosvetovú reputáciu. Vyučuje vlastných učiteľov, aby umožnili študentom jednoducho, rýchlo a efektívne sa učiť v jazyku podľa vlastného výberu v bohatom jazykovom a kultúrnom prostredí. Škola je akreditovaná Cambridge English certifikátom a zamestnáva rodených anglicky hovoriacich certifikovaných lektorov.

Chiang Mai

„Klenot severu Thajska“, aj takto nazývajú toto očarujúce mesto na severe krajiny, ktoré je preslávené svojou krásou a tradíciami. V okolí mesta je malebný vidiek, ktorý je ideálny pre milovníkov prírody a ľudí so športovým duchom. Môžete sa ísť bicyklovať v okolitých horách, navštíviť budhistické chrámy a svätyne, navštíviť tradičné thajské trhy či objavovať krásy národných parkov.

Vyučuje sa 15 hodín týždenne s max. 12 študentmi v skupine. Kombinujú sa dynamické a komunikačné lekcie anglického jazyka so širokou škálou outdoorových a kultúrnych aktivít v jednom z najzaujímavejších miest Thajska. Jazykový kurz je zameraný na všetky základné oblasti anglického jazyka, čiže čítanie, písanie, počúvanie a komunikácia.

Ak sa chcete angličtine venovať viac, máte možnosť absolvovať intenzívny kurz, v ktorom sa vyučuje 25 hodín týždenne, pričom v poobedných hodinách sú lekcie v menších skupinách. Národnostný mix študentov je veľmi pestrý – max 10-15% zastúpenie za každú krajinu. Lekcie dávajú možnosť študentom preberať rôzne množstvo tém, ktoré zlepšia ich slovnú zásobu a gramatiku. S intenzívnym programom budete komunikovať v angličtine plynulo za veľmi krátku dobu.

Takisto máte možnosť pobytu aj pre rodiny s deťmi.

Ponúkané kurzy: General English 15/25L, Business English, Prípravné kurzy na medzinárodné certifikáty – SAT, IELTS, IGCSE, TOEFL, ACT, GED, TOEIC; Individuálne hodiny, tréning pre učiteľov.

 

Aktivity a Exkurzie

Počas týždňa vás čaká veľké množstvo aktivít s kvalifikovaným personálom jazykovej školy ako je prehliadka mesta, túra v okolitých horách, návšteva trhov s bavlnou, filmové večery a mnohé iné.

Počas víkendov môžete očakávať celodenné výlety napríklad v oblasti Pai, kde sa nachádza obrovský kaňon, neuveriteľné scenérie a vodopády. Ďalšie výlety sú do mesta Chiang Rai, ktoré je známe ako „brat“ mesta Chiang Mai s príjemnou atmosférou a možnosťou učenia sa o budhistickej kultúre. Ďalším miestom je národný park Doi Ithanon, ktorý je známy svojou nedotknutou prírodou, vodopádmi, malými dedinkami, možnosťou sledovania zvierat v ich prirodzenom prostredí.

Rezidencia

Tradičné a krásne ubytovanie ideálne na relax a užívanie si času v Thajsku. Nachádza sa tu plavecký bazén, reštaurácia a miestnosti, kde môžete študovať počas vášho voľného času v pokojnom a tichom prostredí. Z izieb budete mať jedinečný výhľad na nádherné pohoria v okolí. Izby sú plne zariadené s manželskou posteľou.

Vek: od 16 rokov

Typ kurzu

Počet lekcií

2 týždne

3 týždne

Extra týždeň

General English

15 lekcií / týždenne

14 400,- THB / 430,- EUR 20 100,- THB / 600,- EUR 5 900,- THB / 180,- EUR
Intensive English

25 lekcií / týždenne

22 000,- THB / 660,- EUR 31 500,- THB / 940,- EUR  9 500,- THB / 280,- EUR
Business English

25 lekcií / týždenne

22 000,- THB / 660,- EUR 31 500,- THB / 940,- EUR  9 500,- THB / 280,- EUR

Ceny v THB / EUR

Typ ubytovania

Typ izby Cena / týždeň

Rezidencia s polpenziou

1 – posteľová

7 875,- THB / 230,- EUR

Cena v THB / EUR

Aktuálnu cenovú kalkuláciu vrátane všetkých poplatkov Vám zašleme na vyžiadanie.

Ceny v THB sú nemenné.
Ceny v EUR sú iba orientačné. Presné ceny budú prepočítané na základe aktuálneho kurzu v deň vyhotovenia konečnej faktúry.

 

V cene je zahrnuté:

 • Výučba 15 hodín týždenne s max. 12 študentmi v skupine,
 • Vstupný test, učebné materiály, certifikát,
 • Registračný poplatok,
 • Bohatý program aktivít s kvalifikovaným sprievodcom, výlety, exkurzie,
 • Prístup na internet v škole.

V cene nie je zahrnuté:

 • Víza,
 • Transfer z / na letisko,
 • Doprava, letenka.

Termíny:

Nástup na pobyt je možný každý pondelok.

Príchod: pondelok     Odchod: pondelok

ZÍSKAJTE BEZPLATNÚ PONUKU  Fotogaléria

  D&D Team

  D&D Team, s.r.o
  Pod Rovnicami 37
  841 04 Bratislava
  +421 2 6542 4300

          

  NAPÍŠTE NÁM