ÍRSKO - Dublin

Škola Kaplan už 70 rokov  pôsobí na trhu a uspokojuje rôznorodú a náročnú klientelu. Ponúka široký výber kurzov a viac než 40 destinácií. Vyučovanie v Kaplane je efektívne, založené na sústavnej inovácii a modernizácii.

Škola sa nachádza v nádhernej gregoriánskej budove s výhľadom na rieku Liffey. V škole sa nachádza veľká spoločenská miestnosť s počítačmi, plne vybavená študovňa a bezplatný prístup na wifi.

Dublin

Hlavné mesto Írska, v ktorom žije asi 1,5 milióna obyvateľov, sa nachádza na východe ostrova, na pobreží Írskeho mora. Dublin je jedným z rušných a zaujímavých európskych miest, v ktorom sa kombinuje literatúra a mýtická história s dynamikou kozmopolitného moderného sveta. Toto krásne mesto, so zachovalými budovami z 18. storočia a elegantnými gregoriánskymi námestiami, leží  pri ústí rieky Liffey tečúcej do Írskeho mora. V centre mesta je veľký zelený park, v ktorom budete mať príležitosť zahrať si s Dublinčanmi ich národnú hru hurling.

Standard – 20 lekcií týždenne

Najlepší spôsob ako skombinovať kurz angličtiny s dovolenkou. Kurz sa skladá z 20 lekcií štandardnej angličtiny (15 hodín). Lekcia má 45 minút, počas ktorých sa intenzívne venujete angličtine – a popoludní si ju môžete precvičiť počas obhliadky mesta.

 

Intensive – 27 lekcií týždenne

Polointenzívny kurz, ktorý vám umožní zosúladiť komplexnú výučbu v triede so štruktúrovaným štúdiom a voľným časom. Dotácia je 20 lekcií (15 hodín) + 7 lekcií štruktúrovaného štúdia (5,25 hodiny).  Počas štrukturovaného štúdia sa venujete rôznym cvičeniam, projektom a knihám. Máte prístup do jazykového klubu a ku všetkých študijným materiálom. Zároveň ste stále monitorovaný skúseným pedagógom, ktorý vás vie vo vašom samoštúdiu nasmerovať.

Akademický rok / semester

Akademický rok v Oxforde trvá 9 mesiacov, semester je ponúkaný v dvoch variantoch – na 5 a 6 mesiacov. Tieto pobyty sa začínajú niekoľkokrát do roka a majú rovnakú týždennú štruktúru predmetov ako štandardný alebo intenzívny kurz angličtiny.

Hostiteľská rodina

Rodiny sú starostlivo vyberané a s radosťou uvítajú zahraničných študentov vo svojej domácnosti. Táto voľba Vám umožní spoznať kultúru a jazyk, je to skvelá príležitosť ako si prehĺbite svoje poznatky o krajine, v ktorej študujete. Atmosféra v rodine je neformálna, uvoľnená a každú rodinu pravidelne navštevuje náš personál, takže máte istotu najvyššieho štandardu. V závislosti od lokality si môžete vybrať 1-posteľovú alebo 2-posteľovú izbu. Stravujete sa s rodinou a Váš program zahŕňa raňajky a obed každý deň.

Rezidencie a hotely

Pre študentov, ktorí majú radi väčšiu nezávislosť a chcú spoznať nových ľudí z celého sveta je vhodná rezidencia či hotel. Vybavenie je moderné a veselé s vynikajúcim komfortom.

Vek: od 16 rokov

Typ kurzu

2 týždne

3 týždne

4 týždne

extra týždeň

Standard 20 L

630,- 880,- 1 129,- 236,-

Intensive 26 L

741,- 1 045,- 1 351,- 301,-

Cena v EUR

Ubytovanie

Strava

cena / týždeň

hostiteľská rodina

1-2-posteľová izba

polpenzia 183,-

Cena v EUR

Aktuálnu cenovú kalkuláciu vrátane všetkých poplatkov Vám zašleme na vyžiadanie.

V cene je zahrnuté:

 • výučba podľa typu kurzu,
 • registračný poplatok,
 • vstupný test, certifikát o absolvovaní kurzu,
 • prístup na internet v škole.

V cene nie je zahrnuté:

 • učebné materiály,
 • administratívny poplatok za ubytovanie,
 • letný sezónny poplatok za ubytovanie,
 • transfer z / na letisko,
 • letenka,
 • cestovné poistenie.

Termíny:

Kurzy začínajú v pondelok.

Príchod: nedeľa       Odchod: sobota

ZÍSKAJTE BEZPLATNÚ PONUKU  Fotogaléria

  Ďalšie pobyty v ponuke

  D&D Team

  D&D Team, s.r.o
  Pod Rovnicami 37
  841 04 Bratislava
  +421 2 6542 4300

          

  NAPÍŠTE NÁM