Zürich

LSI má vyše 40-ročnú skúsenosť úspešnej výučby jazykov. Škola LSI poskytuje perfektné prostredie pre výučbu, všetci učitelia sú trénovaní a kvalifikovaní s overenými vyučovacími schopnosťami, čo znamená, že každá lekcia bude mať pre vás zmysel a prinesie ďalší pokrok v štúdiu jazyka, ktorý ste si zvolili. Team LSI je pyšný na kvalitu svojich služieb – snažia sa zistiť, aká je vaša potreba a čo najlepšie ju uspokojiť. Tento individuálny prístup je zreteľným prvkom starostlivosti o klientov.

Zürich

Je ideálne situovaný v srdci Európy a jeho malebné historické centrum sa tiahne pozdĺž brehu rieky Limmat. Množstvo útulných kaviarní v centre mesta láka jeho návštevníkov a obyvateľov. Škola sa nachádza v známej štvrti Seefeld, iba pár minút od jazera a centra mesta a slúži ako skvelý východiskový bod na spoznávanie okolia. Nachádza sa na troch poschodiach rekonštruovanej budovy z 19. storočia a má k dispozícii moderne vybavené triedy s prístupom na internet a študentským salónikom. Na svoje si príde každý – pre milovníkov umenia a histórie mesto ponúka široký výber múzeí, divadiel či uznávaný operný dom a pre športovcov sa dá ľahko zariadiť všetko cez pešiu turistiku, rafting, lyžovanie, snowboarding až po horské bicyklovanie.

Standard 20L

Jazykový kurz ponúka 20 lekcií týždenne (4L denne) pričom každá trvá 50 min s maximálne 12 študentmi v skupine. Počas jazykového pobytu si rapídne zlepšíte svoje komunikačné schopnosti v každodenných situáciách. Naučíte sa gramatiku, správne vyslovovanie a slovnú zásobu. Ďalej sa zamierate na čítanie, písanie, počúvanie a rozprávanie.

Intensive 30L

Kurz je zameraný na 30 lekcií týždenne každá s trvaním 50 min. V krátkom čase budete schopní naučiť sa nemecký jazyk plynule. Jazykový pobyt má rovnaký obsah ako balíček Standard iba vo väčšom množstve lekcií a ich intezite.

Hostiteľská rodina

Rodiny sú starostlivo vyberané a s radosťou uvítajú zahraničných študentov vo svojej domácnosti. Táto voľba umožňuje spoznať kultúru a jazyk, je to skvelá príležitosť ako prehĺbiť svoje poznatky o krajine. Atmosféra v rodine je neformálna, uvoľnená a priateľská. Môžete si vybrať 1-posteľovú alebo 1-posteľovú ensuite izbu, študenti rovnakej národnosti nie sú ubytovaní spolu, iba ak na požiadanie.

Ubytovanie je vrátane raňajok a večerí.

Vzdialenosť do školy môže byť 5-25 min.

Aktivity

Medzi klasické aktivity počas jazykového pobytu patrí: volejbal, picnic, výlet loďou, Rapperswil, Čokoládovňa, Street parade, kino.

Vek: od 16 rokov

Typ kurzu

2 týždne

3 týždne

4 týždne

extra týždeň

Standard 20L 830,- / 735,- 1 185,- / 1 050,- 1 540,- / 1 365,- 355,- / 315,-
Intensive 30L 1 030,- / 910,- 1 485,- / 1 315,- 1 940,- / 1 720,- 445,- / 405,-

Cena v CHF / EUR

Ubytovanie

Typ izby

Strava

cena / týždeň

hostiteľská rodina

1-posteľová polpenzia 420,- / 370,-
hostiteľská rodina 1-posteľová ensuite polpenzia 500,- / 445,-

Cena v CHF / EUR

Aktuálnu cenovú kalkuláciu vrátane všetkých poplatkov Vám zašleme na vyžiadanie.

Ceny v CHF sú nemenné.

Presné ceny budú vypočítané podľa dňa uzatvorenia zmluvy.

V cene ja zahrnuté:

 • výučba podľa typu kurzu, 1 lekcia = 50 min,
 • registračný poplatok 120,- CHF,
 • vstupný test, certifikát o absolvovaní kurzu,
 • prístup na internet v škole,
 • uvítací balíček.

 

V cene nie je zahrnuté:

 • učebné materiály,
 • transfer z / na letisko,
 • administratívny poplatok za ubytovanie,
 • aktivity,
 • doprava, letenka,
 • cestovné poistenie.

 

Termíny:

Kurzy začínajú v pondelok.

Príchod: nedeľa          Odchod: sobota

ZÍSKAJTE BEZPLATNÚ PONUKU  Fotogaléria

  Zürich

  ZOBRAZIŤ KURZ

  D&D Team

  D&D Team, s.r.o
  Pod Rovnicami 37
  841 04 Bratislava
  +421 2 6542 4300

          

  NAPÍŠTE NÁM