Biarritz

Alpadia

Škola bola založená v roku 1996 a od tej doby si drží reputáciu jednej z najlepších škôl v Európe ponúkajúcich jazykové pobyty. Alpadia sa sústreďuje na organizovanie jazykových pobytov v týchto krajinách: Švajčiarsko, Nemecko, Francúzsko a Anglicko. Školu navštevuje niekoľko stoviek študentov z viac ako 100 krajín sveta. Školy Alpadia sú známe tým, že ponúkajú študentom veľmi bohatý program, z ktorého si môžu vybrať množstvo aktivít a exkurzií. Učiteľský zbor tvorí niekoľko aktívnych pozitívne naladených učiteľov, ktorí sa vždy snažia urobiť pre študenta maximum – či  už po akademickej alebo inej stránke. Učitelia sú starostlivo vyberaní z veľkého množstva uchádzačov, musia spĺňať niekoľko kritérií, ako napr. profesionalita, vzdelanosť a prax. Robia všetko preto, aby práve ich hodiny boli zábavné, zaujímavé a interaktívnym spôsobom vedú študentov k pozitívnemu vzťahu k učeniu.

Biarritz

Jazyková škola sa nachádza v malebnom Baskicku St. Pée-sur-Nivelle, v blízkosti pláže a pohorí a 13 km juhovýchodne od Biarritzu. Prímorské letovisko sa nachádza na pobreží Atlantického oceánu v Biskajskom zálive asi 18 kilometrov severne od hraníc so Španielskom. Mesto bolo založené už v roku 840, takže má bohatú históriu a je naozaj čo objavovať: či už Ázijské múzeum, Morské múzeum a múzeum čokolády.

Učiť sa francúzsky na Alpadia Biarritz je obohacujúcou a príjemnou skúsenosťou, pretože vám poskytuje nástroje na zlepšenie vašich jazykových zručností a zvýšenie dôvery rozprávať v tomto jazyku. Lekcie sú dynamické a interaktívne, povzbudzujú komunikáciu a výmenu o témach, ktoré zaujímajú triedu.

Každý deň v týždni prebiehajú 3 hodiny jazykových kurzov (4 lekcie) v malých skupinách s motivujúcimi a dynamickými učiteľmi.

Jazyková škola taktiež ponúka INTENSIVE COURSE za poplatok, ktorý obsahuje ďalšiu lekciu denne, zameranú hlavne na ústnu komunikáciu a vývoj spoločných projektov. Možnosť 5 ďalších hodín týždenne je ideálne pre maximálne využitie vašich skupinových kurzov a podporu rýchleho pokroku.

Rezidencia

V Alpadia Biarritz zostanete ubytovaní v modernej rezidencii zloženej z 3-posteľových izieb s krásnym výhľadom na Baskické hory. So spoločným sociálnym zariadením pre 6-8 študentov je k dispozícii spoločenský salónik, ako aj vnútorná a vonkajšia herná oblasť, kde si môžete vo voľnom čase posedieť. Rezidencia je vzdialená len pár metrov od učební a jedálne. WiFi je dostupná v celom areáli jazykovej školy.

Jedinečná lokalita medzi horami a morom ponúka veľký výber aktivít! Od vodných športov a zábavy na pláži až po horské prechádzky a historické objavy. Baskický región vás poteší a prekvapí bohatstvom prírodných krás a kultúrneho dedičstva.

Každé popoludnie v týždni je venované vonkajším a vnútorným aktivitám. Od tímových športov až po kultúrne výlety, od okružných prehliadok až po nákupy, budete mať dostatok času na precvičovanie jazyka a zábavu mimo učebne.

V ponuke sú zahrnuté tieto aktivity:

basketbal, badminton, futbal, volejbal, hádzaná, florbal, stolný tenis, prehliadky a exkurzie do čokoládového múzea, Ocean and Surf Múzeum, Adventure Park a mnoho iných!

Typ kurzu

Typ ubytovania

Termíny

Vek

2 týždne

3 týždne

Standard 20 L

rezidencia

28.06. – 15.08. 13 – 17 1 675,- 2 475,-

Intensive 25 L

1 795,- 2 655,-

   Cena v EUR

V cene je zahrnuté:

 • výučba 20 lekcií týždenne (Standard) / výučba 25 lekcií týždenne (Intensive),
 • vstupné testy a interview,
 • učebné materiály,
 • ubytovanie v rezidencii s plnou penziou na 3-posteľových izbách,
 • program a aktivity s kvalifikovaným dozorom,
 • 24-hodinový dozor,
 • registračný poplatok.

V cene nie je zahrnuté:

 • extra aktivity Premium+,
 • intenzívny kurz / extra individuálne lekcie,
 • doprava, letenka,
 • transfer z / na letisko,
 • cestovné poistenie,
 • vreckové.

Dostupné aktivity za príplatok:

Varenie:               100,-EUR

Jazda na koni:      130,-EUR

Vodné športy:     210,-EUR

 

Príchody: nedeľa       Odchody: nedeľa

ZÍSKAJTE BEZPLATNÚ PONUKU  Fotogaléria

  Ďalšie pobyty v ponuke

  Paríž – rezidencia

  13 - 17 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Paríž – hostiteľská rodina

  15 - 21 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Biarritz

  13- 17 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Nice

  8 - 12 rokov / 12 - 17 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Cannes

  12 - 15 rokov / 16 - 17 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Antibes

  8 - 11 rokov / 12 - 17 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Antibes Junior Premium

  13 - 17 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  D&D Team

  D&D Team, s.r.o
  Pod Rovnicami 37
  841 04 Bratislava
  +421 2 6542 4300

          

  NAPÍŠTE NÁM