Paríž

Sprachcaffe Paríž

Zažite vysoko kvalitné vyučovanie francúzštiny v jazykovej škole v Paríži. Príjemná, uvoľnená atmosféra je ideálnym priestorom pre učenie. Ponorte sa do francúzskeho jazyka a životného štýlu, popri štúdiu zažijete množstvo zábavy a prinesiete si nezabudnuteľné spomienky na svetoznáme mesto, pulzujúce srdce Francúzska.

Škola Sprachcaffe Languages Plus bola založená v roku 1983 bratmi Sarno pochádzajúcim z Ríma. Ich sloganom je učiť sa jazyky a spoznať, stretnúť sa s ľuďmi. Meno “Sprachcaffe” bolo inšpirované talianskou tradíciu “Caffe letterario”. V preklade “Literárne kaviarne” sú stretnutia intelektuálov v Taliansku, ktoré sa využívajú, aby sa diskutovalo o mnohých aktuálnych témach z oblastí – politika a kultúra. Táto tradícia priviedla bratov Sarno k myšlienke založiť “”Caffè Linguistico”, teda “Linguistics café” alebo “Sprachcaffe”, s cieľom dať ľuďom z celého sveta možnosť stretnúť sa navzájom, v uvoľnenom prostredí a rozprávať sa s každým v rôznych jazykoch.

Paríž

je mesto úžasných atrakcií, od svetoznámej Eiffelovej veže cez mnohé kaviarne pozdĺž Seiny. Užite si nakupovanie po Champs – Elysées – nádherné Jimmy Choo, Coco Chanel alebo Versace butiky.
Bez ohľadu na to, aké sú vaše preferencie, v Paríži máte úplnú istotu, že nájdete niečo, čo pritiahne vaše oko a zaujme svojou fantáziou. Od bohatej umeleckej prítomnosti cez historicky úžasné francúzske ulice po dych berúcu krásu zelene – Paríž je mesto, ktoré má všetko, … kde je možné všetko.

Jazyková škola v Paríži ponúka všeobecný kurz francúzštiny v rozmedzí 20 lekcií za týždeň (1 lekcia = 60 minút). Maximálny počet študentov v skupine je 15. Vyučovanie jazyka je dynamické a kreatívne, s dôrazom na komunikáciu.

Veková kategória študentov 14 – 17 rokov je počas letného jazykového pobytu pod 24h dozorom, mládež od 18 – 21 rokov má flexibilný program, s ohľadom na vek a záujmy študentov.

Hostiteľská rodina

Pri výbere tohto typu ubytovania majú študenti možnosť precvičovať si svoje jazykové znalosti aj mimo školy a podarí sa im z prvej ruky spoznať francúzsku kultúru a zvyky. Hosťovské rodiny sú starostlivo vyberané na základe nasledujúcich faktorov: – Čo najkratšia vzdialenosť medzi domom rodiny a školou. – Čo najväčší komfort ubytovania. – Dostupnosť ubytovania v dané termíny.
Rodiny sú starostlivo vyberané a s radosťou uvítajú zahraničných študentov vo svojej domácnosti. Táto voľba ti umožní spoznať kultúru a jazyk, je to skvelá príležitosť ako prehĺbiš svoje poznatky o krajine, v ktorej študuješ. Atmosféra v rodine je neformálna, uvoľnená a každá rodina je pravidelne kontrolovaná školou, takže máš istotu kvality.

V izbe budeš ubytovaný so študentom inej národnosti.

V ponuke sú poobedňajšie a večerné športové, kultúrne a zábavné aktivity. Medzi aktivity patrí plavba po rieke Siena, exkurzia na Eiffelovu vežu, celodenný výlet do Musée de Louvre, nakupovanie v obchodných centrách, filmové večery, exkurzia Champs Elysée.

Typ ubytovania

Termíny

Vek

2 týždne

3 týždne

4 týždne

hostiteľská rodina

28.06. – 15.08.

15 – 21

1 375,- 2 015,- 2 655,-

Cena v EUR

V cene je zahrnuté:

 • výučba 20 lekcií / týždeň,
 • učebné materiály, vstupný test,
 • certifikát o absolvovaní kurzu,
 • ubytovanie v hostiteľskej rodine,
 • plná penzia,
 • program aktivít a exkurzií,
 • obojsmerný transfer z / na letisko,
 • registračný poplatok,
 • 24-hodinový dozor.

 

V cene nie je zahrnuté:

 • možnosť intenzívneho kurzu za príplatok,
 • cestovné poistenie,
 • letenka,
 • vreckové.

 

Termíny:

28.06. – 15.08.2020

 

Príchod: nedeľa     Odchod: sobota

ZÍSKAJTE BEZPLATNÚ PONUKU  Fotogaléria

  Ďalšie pobyty v ponuke

  Paríž – rezidencia

  13 - 17 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Paríž – hostiteľská rodina

  15 - 21 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Biarritz

  13- 17 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Nice

  8 - 12 rokov / 12 - 17 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Cannes

  12 - 15 rokov / 16 - 17 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Antibes

  8 - 11 rokov / 12 - 17 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Antibes Junior Premium

  13 - 17 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  D&D Team

  D&D Team, s.r.o
  Pod Rovnicami 37
  841 04 Bratislava
  +421 2 6542 4300

          

  NAPÍŠTE NÁM