Vancouver & Victoria - Bodwell

Bodwell´s University Summer Program

Prestížna stredná škola v kanadskej Britskej Kolumbii organizuje letné kempy pre študentov vo veku od 10 – 17 rokov. Už 25 rokov sú pre mladých zvedavých študentov v lete otvorené kampusy troch známych univerzít na západe Kanady, kde majú možnosť zažiť skutočné kanadské vzdelávanie okorenené zábavnými športovými a kultúrnymi aktivitami, pri ktorých môžu nájsť kamarátov zo všetkých kútov sveta. Bodwell ponúka pobyt nielen v jednotlivých mestách, ale aj ich kombinácie a jedinečný program Tri Mestá, kde študenti navštívia všetky tri lokality a môžu spoznať Kanadu v celej jej kráse.

Vancouver – (UBC) University of British Columbia

Jedna z najprestížnejších univerzít sveta, ktorá je považovaná za mesto v meste. Kampus je obkolesený tisícmi hektárov dažďových pralesov s výhľadom na Tichý oceán. Univerzita je zmesou prírodnej krásy s ľudskými silami, kvôli čomu je každé leto strediskom mnohých športových, kultúrnych aj vzdelávacích udalostí.

 

Victoria – (UVic) University of Victoria

Umiestnená priamo v hlavnom meste provincie Britská Kolumbia s kampusom len 15 minút od centra mesta. Mesto je v lete prezývané aj „záhradným mestom“, vďaka svojim pestrým farbám, teplému podnebiu a priateľskej atmosfére. Ponúka študentom ideálne možnosti na preskúmanie kanadského kultúrneho dedičstva v blízkosti Tichého oceánu.

Vancouver & Victoria

Vancouver rád privíta študentov všetkých národností, oceňuje rôzne kultúry a podporuje vzájomnú akceptáciu. Týmto spôsobom rozvíja aj vzdelávanie a kreatívne zručnosti. Učebné osnovy a mimoškolské aktivity sú starostlivo navrhnuté tak, aby kládli dôraz na oslavovanie rozmanitosti. Programy zdôrazňujú vývoj pozitívnej globálnej perspektívy pre mladých ľudí.

Študenti sa naučia, že dnes sú ľudia z celého sveta omnoho viac prepojení a mali by byť k sebe láskaví. Na vlastné oči uvidia multikultúrny Vancouver a ľudí z rôznych kútov sveta, ktorí dokážu spoločne žiť v prívetivom a tolerantnom duchu. Heslo: Sila v rozmanitosti.

 

Západné pobrežie Kanady je bohaté na krásnu prírodu, ktorá našich študentov inšpiruje. Počas cestovania a objavovania krajiny s kvalifikovaným personálom sú schopní aktívne sa vzdelávať. Medzi aktivitami nájdete pozorovanie veľrýb či navštevovanie parkov, lesov a pobreží v okolí Victorie. V týchto programoch si študenti vytvoria vzťah k prírode a porozumejú, že je dôležité  ochraňovať životné prostredie.

Učitelia na všetkých školách sú kvalifikovaní profesionáli a mnoho z nich sa špecializuje na výučbu angličtiny ako druhého jazyka. Študentom poskytujú interaktívny prístup, ktorým sa snažia zlepšiť predovšetkým verbálnu komunikáciu v angličtine. Študenti absolvujú 15 hodín výučby anglického jazyka týždenne. Do tried sú rozdelení podľa znalosti angličtiny, veku a rôzneho mixu národností, pre multikultúrny zážitok. Dôraz sa kladie na verbálnu komunikáciu, gramatiku, čítanie a písanie. Všetky učebné osnovy navrhnuté Bodwellom obsahujú rôzne témy, ktorými sa daný týždeň študenti zaoberajú (napr. Kanada, multikulturalizmus či ekosystém).

Rezidencia

Zahraniční študenti budú bývať v rezidenciách, v ktorých počas školského roka žijú univerzitní študenti. Izby sú 1 a viac posteľové. Vybavenie kampusu tvoria tenisové kurty, salóniky či športové ihriská. Naši poradcovia žujú na mieste, aby dokázali študentom poskytnúť 24-hodinovú starostlivosť a podporu. Zaoberajú sa rôznymi oblasťami ako vzdelávanie, poradenstvo, či rekreačné aktivity. Milo a trpezlivo pracujú s mládežou z celého sveta. K dispozícii je samozrejme aj podpora našej agentúry, v prípade akýchkoľvek problémov sa študenti môžu obrátiť na 24-hodinovú D&D Team linku.

Výlety a rôzne podujatia vedú poradcovia. Môžete navštíviť známe turistické pamiatky a atrakcie, jazdiť na kanoe či objavovať pláže a parky. Každý večer sa konajú team-buildingové aktivity a raz za týždeň väčšie podujatia v kampuse.

 

 • Bowling
 • Korčuľovanie
 • Tanec
 • Fitnes
 • Tenis
 • Joga
 • Filmová noc
 • Prechádzky prírodou
 • Divadlo
 • Pozorovanie veľrýb

Typ ubytovania

Termíny

Vek

2 týždne

3 týždne

4 týždňov

univerzitná rezidencia 19.07. – 08.08. 9 – 17 5 500,-/ 3 805,-

Cena v CAD / EUR

Ceny v CAD sú nemenné.

Ceny v EUR sú orientačné. Presné ceny v EUR budú prepočítané na základe aktuálneho kurzu v deň vyhotovenia konečnej faktúry.

 

V cene je zahrnuté:

 • výučba podľa typu programu, 1 lekcia = 45min,
 • ubytovanie podľa typu programu,
 • plná penzia,
 • učebné materiály, vstupný test,
 • certifikát o absolvovaní kurzu,
 • bohatý program aktivít s kvalifikovaným dozorom,
 • výlety a exkurzie,
 • obojsmerný transfer z / na letisko,
 • registračný poplatok,
 • 24-hodinová asistencia.

 

V cene nie je zahrnuté:

 • cestovná autorizácia eTA 7,- CAD,
 • vratný depozit za ubytovanie,
 • letenka,
 • cestovné poistenie,
 • vreckové.

 

Termíny:

19.07. – 08.08.2020

 

Príchod: nedeľa    Odchod: sobota

ZÍSKAJTE BEZPLATNÚ PONUKU  Fotogaléria

  Ďalšie pobyty v ponuke

  Toronto – hostiteľská rodina

  14 - 18 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Calgary – Teen Activity

  14 - 17 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Victoria – Teen Activity

  12 - 17 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Lakefield

  9 - 16 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Swallowdale

  7 - 15 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Toronto – Trinity College

  14 - 18 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Toronto – St. Michael´s

  13 - 17 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Vancouver – Teen Activity

  12 - 16 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  St. Giles -Toronto

  9 - 17 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  St. Giles -Vancouver

  10 - 18 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Kelowna – Ice Hockey

  8 - 17 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Vancouver – hostiteľská rodina

  14 - 18 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Vancouver – Bodwell rezidencia

  9 - 17 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Vancouver & Victoria – Bodwell

  9 - 17 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Vancouver & Whistler/Squamish – Bodwell

  9 - 17 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Tri Mestá – Vancouver & Victoria & Whistler/Squamish – Bodwell

  9 - 17 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  New Brunswick – Rothesay Netherwood

  11 - 17 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Britská Kolumbia – Brentwood College

  11 - 17 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Montreal – Bilingual Experience – hostiteľská rodina

  13 - 17 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  D&D Team

  D&D Team, s.r.o
  Pod Rovnicami 37
  841 04 Bratislava
  +421 2 6542 4300

          

  NAPÍŠTE NÁM