PRÁZDNINOVÉ POBYTY PRE DETI A MLÁDEŽ

ŠPANIELSKO

ŠPANIELSKO

Španielsko je „zlatá“ krajina v srdci Európy. Je treťou najväčšou krajinou Európy. Rozprestiera sa na Pyrenejskom polostrove, je spojivom medzi Európou a Afrikou a úspešne kombinuje európske tradície s maurskou kultúrou. Je obdarené slnečným jasom, prekvitajúcou kultúrou, históriou a umením.

Jeho schopnosť spojiť staré s novým vystihujú tradičné katedrály, ktoré susedia bok po boku s modernou architektúrou. Príjemné prostredie románskych a maurských miest ponúka typickú stredomorskú kuchyňu, futbal, býčie zápasy, ktoré nadchýnajú mladšie ale aj staršie generácie. Španielsko ponúka bohatú prírodu s pohoriami na severe, zelenými nížinami uprostred a úžasnými plážami lemujúcimi morské pobrežie, vďaka ktorému je typickou prímorskou krajinou.

Španielsko je magická krajina plná kontrastov a temperamentu. Diskotéky, ohnivé flamenco, maliari Velázquez a El Greco dotvárajú s modernou tvorbou majstrov Picassa a Salvadora Dalího jedinečnosť Španielska. Španielsko priťahuje návštevníkov nielen príjemnými cenami, ale hlavne krásnymi prírodnými scenériami, zaujímavými mestami a krásnym stredomorským pobrežím. Väčšina obyvateľov je katolíckej viery, úradným jazykom je španielčina. V regiónoch sa hovorí aj špecifickými jazykmi, napríklad katalánsky, galícijsky, baskicky a valencijsky, nie je problémom dohovoriť sa aj po anglicky a nemecky.

Španieli sú prívetiví, milí, temperamentní a srdeční. Pohostinnosť a gavalierstvo sú dôležitými črtami ich charakteru. Ak vás niekto pozve do svojho domu, nezabudnite mu priniesť malý darček.

Malaga pre náročných

15 - 20 rokov

ZOBRAZIŤ KURZ

Valencia

12 - 17 rokov

ZOBRAZIŤ KURZ

Tarragona pre náročných

13 - 17 rokov

ZOBRAZIŤ KURZ

Maravillas (Benalmádena)

15 - 20 rokov

ZOBRAZIŤ KURZ

Malaga – Letný tábor

11 - 17 rokov

ZOBRAZIŤ KURZ

Madrid – Letný tábor

5 - 17 rokov

ZOBRAZIŤ KURZ

Valencia – Letný tábor

13 - 17 rokov

ZOBRAZIŤ KURZ

Barcelona – Letný tábor

5 - 17 rokov

ZOBRAZIŤ KURZ

Barcelona

14 - 21 rokov

ZOBRAZIŤ KURZ

Marbella – Letný tábor

5 - 17 rokov

ZOBRAZIŤ KURZ

Salamanca – Letný tábor

5 - 17 rokov

ZOBRAZIŤ KURZ

Malaga

15 - 21 rokov

ZOBRAZIŤ KURZ

KONTAKTUJTE NÁS, RADI VÁM PORADÍME PRI VÝBERE KURZU

ING. IVETA BETUŠOVÁ

RIADITEĽKA / MAJITEĽKA

+421 903 725 459

Spoločnosť D&D Team, s.r.o. tento rok oslávi 29. výročie svojho vzniku. Od začiatku svojej činnosti sa špecializuje na organizovanie stredoškolských, jazykových a poznávacích pobytov v zahraničí.

Dôležitou prioritou našej spoločnosti je individuálny prístup ku klientovi, malý priateľský kolektív a samozrejme kvalitne ponúkané služby. Budeme veľmi radi, keď sa dáte presvedčiť a využijete naše služby. S maximálnym úsilím sa postaráme o Vašu spokojnosť.

S úctou

Ing. Iveta Betušová a kolektív D&D Team

Mgr. Slávka Barlíková

Stredné školy / Jazykové pobyty

+421 907 725 459

Mgr. Vanda Hudáková

Stredné školy

+421 911 725 459

Mgr. Veronika Lehotská

Skupinové pobyty pre školy

+421 940 604 599

Ing. Janka Krnáčová

Ekonomické oddelenie

+421 2 6542 4300

Mgr. Linda Opremčáková

Stredné školy v Kanade / aktuálne na MD

Bailey

Recepčný / Zvonček

D&D Team

D&D Team, s.r.o
Pod Rovnicami 37
841 04 Bratislava
+421 2 6542 4300

        

NAPÍŠTE NÁM