Edinburgh - Kaplan

Škola Kaplan pôsobí na trhu už 70 rokov   a uspokojuje rôznorodú a náročnú klientelu. Ponúka široký výber kurzov a viac než 40 destinácií. Vyučovanie v Kaplane je efektívne, založené na sústavnej inovácii a modernizácii.

Kaplan v Edinburghu sídli v samotnom srdci mesta, len niekoľko minút od štýlových obchodov na Princes Street a historického Edinburského hradu. Budova bola postavená v elegantnom gregoriánskom štýle s excelentným moderným vybavením, čo umožňuje študentom okúsiť historickú Britániu s komfortom modernej technológie.

Edinburgh

Edinburgh je hlavným mestom Škótska a zároveň druhým najväčším po Glasgowe. Má 471 650 obyvateľov a pre svoj bohatý kultúrny život ho nazývajú aj Atény severu. Nachádza sa na juhovýchodnom pobreží škótska, blízko Severného mora. Je vynikajúcim miestom na štúdium angličtiny, najmä vďaka priateľskému prístupu jeho obyvateľov.

Rekreačná angličtina – 20 lekcií (15hodín) týždenne

Najlepší spôsob ako skombinovať kurz angličtiny s dovolenkou. Kurz sa skladá z 20 lekcií štandardnej angličtiny (15 hodín). Lekcia má 45 minút, počas ktorých sa intenzívne venujete angličtine – a popoludní si ju môžete precvičiť počas obhliadky mesta.

 

Všeobecná angličtina – 27 lekcií (20 hodín) týždenne

Polo-intenzívny kurz, ktorý vám umožní zosúladiť komplexnú výučbu v triede so štruktúrovaným štúdiom a voľným časom. Dotácia je 20 lekcií (15 hodín) + 7 lekcií štruktúrovaného štúdia (5,25 hodiny).  Počas štruktúrovaného štúdia sa venujete rôznym cvičeniam, projektom a knihám. Máte prístup do jazykového klubu a ku všetkých študijným materiálom. Zároveň ste stále monitorovaný skúseným pedagógom, ktorý vás vie vo vašom samoštúdiu nasmerovať.

 

Intenzívna angličtina – 35 lekcií (26 hodín) týždenne

Najrýchlejšia cesta k plynulej komunikácii. Kurz sa skladá z 20 lekcií štandardnej angličtiny, 8 špecificky zameraných hodín a 7 hodín štruktúrovaného štúdia. Špecificky zamerané lekcie sa plne prispôsobia Vašej jazykovej úrovni, nárokom a záujmom. Študenti sa na nich zaoberajú slovnou zásobou, súčasným dianím vo svete, miestnou kultúrou alebo obchodnou angličtinou. Hodiny štruktúrovaného štúdia dávajú priestor pre aktivity ako projekty, jazykové cvičenia, interaktívne počítačové programy, študijné kluby a debaty.

 

Obchodná angličtina – 35 lekcií (26 hodín) týždenne

20 lekcií štandardnej angličtiny kombinovanými s 8 lekciami zameranými na obchodný žargón a 7 lekciami štruktúrovaného štúdia za týždeň. Kurz rozvíja všeobecnú aj špecifickú stránku jazyka.

Angličtina na špeciálne účely – 28 lekcií (21 hodín) týždenne

20 lekcií štandardnej angličtiny kombinovanými s 8 lekciami zameranými na špeciálne potreby študentov, prispôsobenými oblasti ich záujmu. Kurz rozvíja všeobecnú aj špecifickú stránku jazyka.

Akademický rok / semester

Akademický rok v Edinburghu trvá  32 týždňov, semester je ponúkaný v dvoch variantoch – na 5 a 6 mesiacov. Tieto pobyty sa začínajú niekoľkokrát do roka a majú rovnakú týždennú štruktúru predmetov ako štandardný alebo intenzívny kurz angličtiny.

V ponuke aj prípravné kurzy na medzinárodnú skúšku IELTS.

Hostiteľská rodina

Rodiny sú starostlivo vyberané a s radosťou uvítajú zahraničných študentov vo svojej domácnosti. Táto voľba Vám umožní spoznať kultúru a jazyk, je to skvelá príležitosť ako si prehĺbite svoje poznatky o krajine, v ktorej študujete. Atmosféra v rodine je neformálna, uvoľnená a každú rodinu pravidelne navštevuje náš personál, takže máte istotu najvyššieho štandardu. Izby sú jednolôžkové a ubytovanie sa nachádza vždy maximálne 60 minút od školy. Stravujete sa s rodinou a Váš program zahŕňa raňajky a večeru každý deň.

 

Rezidencie a hotely

Pre študentov, ktorí majú radi väčšiu nezávislosť a chcú spoznať nových ľudí z celého sveta je vhodná rezidencia či hotel. Vybavenie je moderné a veselé s vynikajúcim komfortom. Rezidencia Canal Point sa nachádza vo vzdialenosti 15 minút od školy ponúka študentom skvelé možnosti nočného života. Študenti sú ubytovaní v samostatných izbách s vlastnou kúpeľňou a zdieľanou kuchyňou.

Aktivity

Počas pobytu môžete využiť pestrý program aktivít a exkurzií. Čo sa týka kultúry, nájdete tu múzeá a galérie, pričom do mnohých z nich je vstup bezplatný, krásne historické pamiatky ako je Edinburský hrad a iné. Večer môžete stráviť čas v jednom z nádherných divadiel, v kine alebo reštaurácii. Priľahlé pláže ponúkajú tiež mnohé aktivity.

Vek: od 16 rokov

Typ kurzu

2 týždne

3 týždne

4 týždne

extra týždeň

Vacation 20L

400,-/447,- 600,-/671,- 800,-/894,- 200,-/224,-

General 27L

456,-/510,- 684,-/765,- 912,-/1 020,- 228,-/255,-

Intensive 35L

520,-/581,- 780,-/872,- 1 040,-/1 163,- 260,-/291,-

Cena v GBP/EUR*

Ubytovanie

Typ izby

Strava

cena / týždeň

hosťovská rodina

jednoposteľová polpenzia 190,-/212,-
Rezidencia Canal Point, en suite jednoposteľová bez stravy 230,-/257,-

Cena v GBP/EUR*

Aktuálnu cenovú kalkuláciu vrátane všetkých poplatkov Vám zašleme na vyžiadanie.

Ceny v GBP sú nemenné.

Ceny v EUR sú iba orientačné. Presné ceny sú prepočítané na základe aktuálneho kurzu v deň vyhotovenia konečnej faktúry.

 

V cene je zahrnuté:

 • výučba podľa typu kurzu,
 • vstupný test, certifikát o absolvovaní kurzu,
 • registračný poplatok,
 • prístup na internet v škole.

 

V cene nie je zahrnuté:

 • administratívny poplatok za ubytovanie,
 • učebné materiály,
 • transfer z/na letisko,
 • letný sezónny poplatok,
 • letenky,
 • cestovné poistenie.

Termíny:

Kurzy začínajú v pondelok.

Príchod: nedeľa       Odchod: sobota

ZÍSKAJTE BEZPLATNÚ PONUKU  Fotogaléria

  Ďalšie pobyty v ponuke

  Edinburgh pre náročných

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Edinburgh

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Aberdeen

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Edinburgh – Kaplan

  16+

  ZOBRAZIŤ KURZ

  D&D Team

  D&D Team, s.r.o
  Pod Rovnicami 37
  841 04 Bratislava
  +421 2 6542 4300

          

  NAPÍŠTE NÁM