+421 903 725 459 ·   +421 2 6542 4300 ·   

New York - Manhattan College

Anglo poskytuje letné jazykové kurzy pre študentov vo veku od 10 do 17 rokov a je akreditované British Councilom. Letné programy ponúka na starostlivo vybraných univerzitách v Spojenom kráľovstve, USA a v Írsku.

Manhattan College bola založená v roku 1853 a sídli v skutočne výnimočnej lokalite. 23-akrový kapmus v historickej štvrti Riverdale, Bronx, je v blízkosti desiatok reštaurácií, obchodov či jedného z najväčších parkov v New Yorku, ktorým je Van Cortlandt Park. To všetko iba 35 minút od centra Manhattanu. Škola zabezpečuje bezpečný spôsob na využitie všetkého, čo New York ponúka. Kampus sa pôvodne nachádzal priamo na Manhattane, no v roku 1923 sa presťahoval, aby mohol poskytnúť dostatočný priestor väčšiemu počtu študentov. Inštitúcia s bohatou históriou sa aj napriek tomu rozhodla ponechať si pôvodný názov. Manhattan College sa identifikuje ako nezávislá katolícka inštitúcia, ktorej dlhodobým cieľom je vzdelávať sociálne znevýhodnených.

New York

Škola ponúka študentom to najlepšie z oboch svetov: nádherný kampus s priateľskou komunitou v rodinnej atmosfére a jednoduchý prístup k jednému z najzaujímavejších miest na svete, ktorým je New York. Hoci sa blízkosťou k New York City pýši mnoho škôl, len veľmi málo z nich poskytuje pravý vysokoškolský kampus, ktorý študentom zabezpečuje priestor a množstvo voľnočasových aktivít. New York City sa nachádza na východe USA v južnom cípe pri ústí rieky Hudson a patrí medzi najľudnatejšie mestá na svete.

Počas tohto jazykového pobytu študenti absolvujú 20 lekcií týždenne (15 hodín) a majú k dispozícii triedy s moderným vybavením. Sú v bezpečnom a podpornom prostredí, kde získavajú vedomosti o rôznych témach, ktoré sú pre nich relevantné a zaujímavé. Počas kurzu si rozšíria slovnú zásobu a rozvinú svoje komunikačné schopnosti v anglickom jazyku.  Študenti sa taktiež naučia porozumieť rôznym kultúram a spriatelia sa s ľuďmi z celého sveta.

Rezidencia

Študenti sú ubytovaní v univerzitnej rezidencii, v 2 až 3-posteľových izbách. Tento spôsob rozdelenia je efektívny na precvičovanie angličtiny aj mimo vyučovania. V rezidencii je k dispozícii aj kuchynka a práčovňa na každom poschodí. Kampus ponúka veľkú jedáleň, športovú halu či rekreačné miestnosti s pingpongovými stolmi.  Personál sa stará o bezpečnosť a pohodlie študentov. K dispozícii je samozrejme aj podpora našej agentúry, v prípade akýchkoľvek problémov sa študenti môžu obrátiť na 24-hodinovú D&D Team linku.

Študenti sa môžu venovať športom, zúčastňovať sa filmových večerov či diskoték. Škola zabezpečuje pravidelné výlety do New York City, týždennú metro kartu a 4 večere mimo kampusu za 2 týždne (jedna z nich v Hard Rock Café). Exkurzie: Empire State Building, Metropolitan, Guggenheim Museums, Socha slobody, American Museum of Natural History, 9/11 Memorial & Museum, výlet na Staten Island.

Typ ubytovania

Termíny

Vek

2 týždne

3 týždne

4 týždne

rezidencia

17.06. – 12.08.

12 – 17

3 050,-/ 2 815,- 4 425,-/ 4 080,- 5 800,-/ 5 350,-

Cena v USD / EUR

*Ceny v USD sú nemenné.

Ceny v EUR sú orientačné. Presné ceny v EUR budú prepočítané na základe aktuálneho kurzu v deň vyhotovenia konečnej faktúry.


V cene je zahrnuté:

 • výučba 20 lekcií týždenne,
 • vstupný test,
 • záverečný certifikát,
 • ubytovanie v rezidencii,
 • plná penzia, 2 x „večera v meste“,
 • program exkurzií a aktivity s kvalifikovaným dozorom,
 • transfer z / na letisko,
 • registračný poplatok,
 • 24-hodinový dozor.

 

V cene nie je zahrnuté:

 • víza, cestovná autorizácia ESTA 14,-USD
 • vratný depozit za ubytovanie,
 • letenka, asistencia,
 • cestovné poistenie,
 • vreckové.

 

Termíny:

Pobyty začínajú:    17.06.2020

Pobyty končia:       12.08.2020

 

Príchod: nedeľa   Odchod: nedeľa

ZÍSKAJTE BEZPLATNÚ PONUKU  Ďalšie pobyty v ponuke

  New York – Fordham University

  11 - 18 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  New York – Manhattan College

  12 - 17 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  New York – Brooklyn Freestyle

  14 - 17 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Los Angeles pre náročných

  13 - 18 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Miami pre náročných

  14 - 18 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Boca Raton

  12 - 18 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Fort Lauderdale pre náročných

  15 - 18 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Havaj – Honolulu

  12 - 17 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Oxford Royale Academy – Yale

  16 - 18 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  West Palm Beach

  12 - 17 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Boston

  14 - 17 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Malibu

  10 - 17 rokov

  ZOBRAZIŤ KURZ

  D&D Team

  D&D Team, s.r.o
  Pod Rovnicami 37
  841 04 Bratislava
  +421 2 6542 4300

          

  NAPÍŠTE NÁM