VEĽKÁ BRITÁNIA - CHESTER

English in Chester

English in Chester, založená v roku 1976, je stredne veľká súkromná jazyková škola. Tím profesionálnych a starostlivých ľudí robí všetko pre to, aby mohli poskytnúť prvotriedne zážitky každému študentovi. Škola sa nachádza v historických priestoroch v centre mesta Chester, ktoré boli zručne prispôsobené modernému vzdelávaniu. Neustále pracujeme na udržiavaní a zlepšovaní kvality študijného prostredia pre našich študentov. Takisto intenzívne investujeme do zdrojov vzdelávania vrátane technológií v triedach, aby sme našim študentom poskytli najlepšie skúsenosti v oblasti výučby anglického jazyka.

 

O organizácii TEN

TEN (The English Network) je združenie desiatich uznávaných, skúsených a nezávislých anglických jazykových škôl, ktoré sa nachádzajú v Anglicku. Od svojho počiatku v roku 2010 ponúka svojim študentom vysoké štandardy, profesionalitu a spoľahlivosť. Členovia TEN majú dovedna 400 rokov skúseností a garantujú cenné a nezabudnuteľné študentské zážitky. Od Bournemouthu po Torquay, školy majú spoločný záväzok odporučiť, pomáhať a poradiť zástupcom a študentom o všetkých aspektoch štúdia anglického jazyka.

Chester

Historické mesto Chester je skvelým miestom pre kurz angličtiny pre študentov všetkých vekových kategórií. Je tiež vynikajúcou základňou pre objavovanie krásnych miest a prírody v okolí.

Chester je nádherné mesto na život aj štúdium. Naši študenti vždy milujú Chester a cítia sa tu pohodlne a doma. Je to veľmi „anglické“ mesto, ktoré zahŕňa všetko, čo ľudia považujú za typicky anglické, od čiernobielych domov až po nádherné parky a záhrady. Chester je tiež perfektnou kombináciou tradičnej a modernej kultúry. Má perfektnú veľkosť; dostatočne veľké na to, aby ponúkalo naozaj dobrý rozsah služieb, ale nie príliš veľké na to, aby bola neosobné.

Chester je prosperujúce univerzitné mesto a je obľúbené u mladých ľudí. Je to jedno z najznámejších historických miest Británie s 2,000ročnou históriou. Priťahuje každoročne 8,25 milióna turistov. Cestovný ruch je pre mesto dôležitý, takže turistická infraštruktúra je veľmi dobre rozvinutá. Chester je bezpečné a príjemné mesto a starší aj mladší študenti si tu nájdu niečo, čo sa im páči.

English in Chester ponúka:

 • Kurzy základnej angličtiny (16+ rokov)
 • Kurzy 25+ rokov (každodenná angličtina, kombinované kurzy, pre jednotlivcov a dvojice)
 • Rozvojové kurzy pre učiteľov
 • Prípravné kurzy na skúšky
 • Kurzy 50+ rokov – jazyková dovolenka
 • Letné kurzy pre teenagerov
 • Skupinové kurzy

 

Kurz 25+ (30-35 lekcií týždenne)

Tento kurz prebieha v jazykovom vzdelávacom centre. Jedná sa o samostatnú historickú budovu oproti hlavnej škole. Centrum poskytuje pohodlné vzdelávacie prostredie s dobrými výcvikovými a technologickými zariadeniami vrátane iPadov, Apple TV a projektorov. K dispozícii je počítačová miestnosť a bezplatné WiFi pripojenie na internet v celej budove. Študenti a školitelia sa môžu stretnúť, čítať, relaxovať a využívať bezplatné priestory na prípravu čaju a kávy v priestrannom salóniku.

Každý je zaneprázdnený a nie je vždy ľahké nájsť si čas na kurz angličtiny. Kurz 25+ je navrhnutý tak, aby čo najlepšie využil krátke obdobie štúdia. Naším cieľom je zlepšiť Vašu istotu a presnosť, v angličtine. Kurz zahŕňa:

 • Anglický jazyk so zameraním na hovorovú angličtinu a konverzačné zručnosti
 • Cieľom lekcií je rozvíjať istotu pri používaní angličtiny v sociálnych aj odborných situáciách
 • Prostredie pre dospelých v budove venovanej našim dospelým študentom starším ako 25 rokov
 • Spoločenské akcie a možnosti výletov, ktoré vám pomôžu čo najlepšie využiť Váš krátky pobyt v Chesteri

Pred kurzom vyplníte dotazník a bude Vám navrhnutý kurzový program tak, aby zodpovedal Vašim potrebám. S našimi malými skupinkami je vzdelávanie vysoko efektívne a osobné.

 

Kurz 50+ (20 lekcií týždenne)

Tento kurz Vám umožňuje precvičiť si angličtinu, preskúmať región, spoznať nových ľudí a získať nových priateľov. Kurz zahŕňa rozvoj jazykov a inkluzívny sociálny program. Cieľom kurzu je pomôcť Vám užiť si učenie a používanie angličtiny. Tiež Vám pomôžeme objavovať krásny región, v ktorom sa škola nachádza.

Rozvoj jazykov (15 hodín týždenne)

Lekcie vám umožňujú:

 • lepšie porozumenie hovorenej angličtiny
 • vylepšiť presnosť v používaní jazyka
 • získať istotu a prirodzene rozprávať v anglickom jazyku
 • získať formálne a neformálne slovnú zásobu v rôznych kontextoch

 

Inkluzívny sociálny program

Sociálny program plánujú naši skúsení pracovníci, ktorí Vás sprevádzajú na všetkých cestách. Každý kurz zahŕňa dve popoludňajšie akcie a jeden poldenný výlet každý týždeň s celodennou exkurziou cez víkend v polovici kurzu. K dispozícii je voliteľná týždenná večerná akcia za príplatok. Máte tak možnosť:

 • preskúmať krásne mesto Chester a jeho okolie,
 • navštíviť mnohé významné turistické atrakcie,
 • navštíviť výnimočne krásne národné parky, napr. North Wales, Lake District alebo The Peak District a známe mestá ako Liverpool a Manchester.

Považujeme ubytovanie za jednu z najdôležitejších častí jazykového pobytu v Spojenom kráľovstve. Skúsenosť s ubytovaním by mala byť rovnako nezabudnuteľná a odmeňujúca ako skúsenosť s výučbou jazyka. Taktiež môže výrazne prispieť k procesu učenia poskytnutím kultúrneho prostredia v novom jazyku.

Veľká väčšina našich študentov všetkých vekových kategórií si vyžiada ubytovanie v rodine. Niektoré z našich rodín ubytovávajú tých istých študentov už roky a sú teraz dobrými priateľmi.

Našich študentov hostia veľmi rozdielne rodiny. Pravidelne ich navštevujeme a osobne ich poznáme. Žijú v rôznych častiach mesta a v rôznych typoch domov. Všetci ponúkajú našim študentom vrelé a srdečné privítanie.

English in Chester má šťastie, že je jedinou celoročnou jazykovou školou akreditovanou British Councilom v Chesteri. V dôsledku toho si môžeme vyberať hostiteľské rodiny pre náš register ubytovania. Spätná väzba študentov potvrdzuje, že štandard ubytovania v našich rodinách je veľmi vysoký.

Pre študentov, ktorí uprednostňujú nezávislý spôsob života, navrhujeme Waterside Court. Táto študentská rezidencia s vlastným stravovaním je veľmi blízko školy a je k dispozícii po celý rok. Odporúčame tiež partnerské hotely, ktoré sa nachádzajú veľmi blízko školy.

Pre niektoré kurzy (letné kurzy pre teenagerov a 50+ kurzy) ponúkame inkluzívny sociálny program, ktorý bol vytvorený špeciálne pre tieto vekové skupiny. Pre ostatných študentov ponúkame voliteľný rôznorodý spoločenský program. Každá podujatie je platené samostatne a študenti si zaplatia za výlety a aktivity, o ktoré sa zaujímajú. Vždy ponúkame celý rad podujatí, takže si každý príde na svoje.

 

English Plus a večerné podujatia

Počas celého týždňa ponúkame bezplatné a lacné večerné spoločenské udalosti, ako napríklad prechádzky mestom, kávové večery a návštevy tradičných krčiem. V škole usporadúvame akcie, ktoré Vám poskytnú viac príležitostí precvičiť si neformálnu, prirodzenú angličtinu. Týždenné a mesačné podujatia zahŕňajú: knižný klub, filmové a herné popoludnie, kreslenie a workshopy.

 

Exkurzie

Víkendové celodenné výlety do Lake Districtu a North Walesu sú ponúkané celoročne raz za týždeň. Existuje veľa príležitostí na návštevu Liverpoolu a Manchesteru a ďalšie výlety do destinácií ako York, Shrewsbury a Llangollen.

Vaše vlastné spoločenské aktivity a Stretnite sa s Britmi

Organizátor nášho sociálneho programu má veľa informácií o miestach, ktoré môžete navštíviť, a môže vám pomôcť pri organizovaní Vašich vlastných sociálne aktivity. Náš sortiment informačných listov a balení poskytuje komplexné pokyny o tom, kam ísť, ako sa tam dostať a čo tam môžete vidieť a robiť. Program „Stretnite sa s Britmi“ je navrhnutý tak, aby Vám pomohol zapojiť sa do miestnej komunity, stretnúť sa s britskými ľuďmi a precvičiť si angličtinu s rodenými hovoriacimi.

Vek: od 16 rokov

Typ kurzu

Vek

2 týždne

3 týždne

extra týždeň

English for Travel, Study & Your Career (28L)

16+

 680,- / 780,-EUR 980,- / 1 120,-EUR  300,- / 345,-EUR

English for Everyday Life & the Workplace (30L)

25+

1 160,- / 1 330,-EUR 1 700,-/ 1 945-EUR 540,- / 620,-EUR

Cena v GBP/EUR

Aktuálnu cenovú kalkuláciu vrátane všetkých poplatkov Vám zašleme na vyžiadanie.

Ceny v GBP sú nemenné.

Presné ceny v EUR budú prepočítané na základe aktuálneho kurzu v deň vyhotovenia konečnej faktúry.

 

V cene je zahrnuté:

 • výučba – počet lekcií podľa typu kurzu,
 • registračný poplatok,
 • testy na začiatku pobytu,
 • študentská karta na požiadanie,
 • prístup na internet,
 • učebné materiály,
 • uvítací balíček a študentská príručka,
 • niektoré sociálne aktivity,
 • certifikát na konci kurzu.

V cene nie je zahrnuté:

 • ubytovanie,
 • letenka,
 • transfer z/na letisko,
 • niektoré sociálne aktivity,
 • cestovné poistenie,
 • vreckové.

Termíny:

Kurzy začínajú v pondelok. Začiatočníci vo vybraných termínoch.

Príchod: nedeľa       Odchod: sobota

ZÍSKAJTE BEZPLATNÚ PONUKU  Fotogaléria

  Ďalšie pobyty v ponuke

  Cambridge

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Brighton

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Liverpool

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Manchester

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Torquay

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Bournemouth

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Eastbourne

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Wimbledon

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Portsmouth

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Brighton pre náročných

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Eastbourne pre náročných

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Bournemouth pre náročných

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Chester

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Torquay pre náročných

  ZOBRAZIŤ KURZ

  D&D Team

  D&D Team, s.r.o
  Pod Rovnicami 37
  841 04 Bratislava
  +421 2 6542 4300

          

  NAPÍŠTE NÁM