VEĽKÁ BRITÁNIA - LONDON

LSI

LSI má vyše 40-ročnú skúsenosť úspešnej výučby jazykov. Škola LSI poskytuje perfektné prostredie pre výučbu, všetci učitelia sú trénovaní a kvalifikovaní s overenými vyučovacími schopnosťami, čo znamená, že každá lekcia bude mať pre vás zmysel a prinesie ďalší pokrok v štúdiu jazyka, ktorý ste si zvolili. Team LSI je pyšný na kvalitu svojich služieb – jeho snahou je čo najlepšie sa prispôsobiť vašim potrebám. Tento individuálny prístup je zreteľným prvkom starostlivosti o klientov.

Škola London Central sa nachádza priamo v srdci West End, v centre mesta. V jej blízkosti sa náchádza British Museum, University College London, obchodná ulica Oxford Street a moderná oblasť Soho. Vďaka výbornej polohe školy budete mať všetky atrakcie len na skok. Škola bola nedávno zmodernizovaná, k dispozícii je počítačová miestnosť s voľným prístupom na internet, študijné materiály, knižnica a študovňa. Náš spoločenský program a program na voľný čas zahŕňa prehliadky so sprievodcom, zlacnené hudobné a divadelné výlety, návštevu múzea a galérie, študentské párty a denný výlet do Oxfordu, Cambridge, Brighton alebo Stonehenge.

Škola v London Hampstead je priestorná a presvetlená budova, prekrásna záhrada a príjemná priateľská atmosféra sú ideálnym miestom pre štúdium. Školské študentské centrum ponúka voľný prístup na internet, programové vybavenie určené na samoštúdium, plne vybavené jazykové laboratórium. Nájdete tu aj školskú knižnicu, kde si môžete požičať kniky, kazety a CD..

London Central

Miesto kde nájdede nádherné galérie, prvotriedne múzeá, gurmánske reštaurácie, energické divadlá, históriu a nekonečnú zábavu. Či už navštívite Londýn prvýkrát alebo ste boli v Londýne už viackrát, vždy nájdete niečo nové, niečo iné, nepoznané a vzrušujúce miesta. Galérie a múzeá sú jedinečné a v niektorých je vstup zdarma. Obedujte v gurmánskych reštauráciách, poseďte si v príjemných kaviarňach, sledujte svet okolo seba, prechádzajte sa v nádherných parkoch, užite si zábavu v londýnskych kluboch.

London Hampstead

Hampstead je moderná časť Londýna, len 15 minút hromadnou dopravou od centra mesta. Táto časť je domovom mnohých spevákov, hercov, umelcov a spisovateľov, ktorých možno stretnúť v mnohých kluboch, butikoch a reštau-ráciách. Jeden z najväčších a najkrajších parkov, Hampstead Heath je vzdialený len pár minút chôdze.

Standard 20

Počas lekcií sa rapídne zdokonalíte v komunikácii, ktorú si vyžadujú každodenné situácie. Každý deň sú 2 lekcie zamerané na gramatiku, slovnú zásobu, výslovnosť. Ďalšie 2 lekcie sú zamerané na komunikáciu, porozumenie, čítanie a písanie. Počas lekcií používate učebnice, množstvo materiálov a cvičení, nahrávky, časopisy, noviny.

 

Intensive 24

Pre študentov, ktorí chcú mať viac času na poobedné aktivity, ale nechcú prísť o poobedné konverzačné hodiny.

 

Intensive 30

Dopoludnia (prvé 4 lekcie ) majú študenti rovnaký program ako pri kurze Štandard 20. Popoludní sú 2 lekcie zamerané na zdokonalenie a rozšírenie vedomostí nadobudnutých dopoludnia. Zahŕňajú diskusie na rôzne témy, kladie sa dôraz na každodenné situácie. Témy môžu byť zamerané na film a divadlo, médiá, aktuality, politiku, miestnu kultúru, internet, atď.

 

V ponuke sú aj špecializované kurzy:

 • business kurzy pre manažérov
 • pre vekovú skupinu 40+
 • akademický semester a rok
 • prípravné kurzy na medzinárodné skúšky
 • zážitkové kurzy:

Art, History and Culture

Food and Drink

English and Football

Music

Dance

Hiking

Golf

 

 

Hostiteľská rodina

Starostlivo vyberané rodiny ponúkajú priateľskú atmosféru, pohodlné prostredie v ktorom môžete zažiť skutočný život v krajine kde študujete. Veľa našich študentov udržiava kontakt s rodinou aj po návrate na Slovensko. Študent si môže vybrať 1-posteľovú izbu alebo 2-posteľovú izbu v prípade ak pôjdu 2 študenti v rovnakom termíne. Ubytovanie je s polpenziou alebo plnou penziou.

Rezidencia

Vybrať si môžete 1-posteľovú alebo 2-posteľovú izbu. Bývanie v rezidencii vám umožní stretnúť študentov z celého sveta a využívať vybavenie zdarma. Kúpeľne sú spoločné, čistota izieb sa zabezpečuje pravidelne a posteľná bielizeň sa mení raz do týždňa. Vo väčšine rezidencií si študenti varia sami v plne vybavených kuchynkách.

Hotel

Podľa vašich nárokov vám vieme zabezpečiť rôzne kategórie hotelov blízko školy.

Voľný čas

Nezáleží na tom aké sú vaše záujmy alebo životný štýl, vždy sa nájde spôsob ako vhodne a zábavne využiť voľný čas. Výlety, múzeá a galérie, divadlá a kiná, reštaurácie a kluby, spoločné programy a športové aktivity sú pravidelnou súčasťou programu. Niektoré aktivity sú zdarma a veľa ďalších je za znížené ceny. Ak máte záujem o konkrétny šport, škola vie vyjsť v ústrety.

Vek: od 16 rokov

Typ kurzu

2 týždne

3 týždne

4 týždne

extra týždeň

General 20L

 470,- / 535,- 665,- / 760,- 860,- / 985,-  195,- / 220,-

Intensive 24L

510,- / 585,- 725,- / 830,- 940,- / 1 075,- 215,- / 245,-

Intensive 30L

550,- / 630,- 785,- / 900,- 1 020,- / 1 165,-  235,- / 270,-

Cena v GBP / EUR

Ubytovanie

Strava

cena / týždeň

hostiteľská rodina

1-posteľová izba

raňajky 155,- / 175,-

hostiteľská rodina

1-posteľová izba

polpenzia 205,- / 235,-

Cena v GBP / EUR

Aktuálnu cenovú kalkuláciu vrátane všetkých poplatkov Vám zašleme na vyžiadanie.

Ceny v EUR sú iba orientačné. Presné ceny sú prepočítané na základe aktuálneho kurzu v deň vyhotovenia konečnej faktúry.

Možnosť ubytovania aj v rezidenciách a hoteloch. Informácie Vám zašleme na vyžiadanie.

 

V cene je zahrnuté:

 • výučba podľa typu kurzu,
 • registračný poplatok,
 • vstupný test, certifikát o absolvovaní kurzu,
 • prístup na internet v škole.

 

V cene nie je zahrnuté:

 • administratívny poplatok za ubytovanie,
 • letný sezónny poplatok za kurz,
 • učebné materiály,
 • letný sezónny poplatok za ubytovanie,
 • ubytovanie – Zóna 2, Zóna 3,
 • vratný depozit za ubytovanie,
 • aktivity a exkurzie,
 • transfer z / na letisko,
 • letenka,
 • cestovné poistenie.

Termíny:

Kurzy začínajú v pondelok. Začiatočníci majú vybrané nástupné termíny.

Príchod: nedeľa       Odchod: sobota

ZÍSKAJTE BEZPLATNÚ PONUKU  Fotogaléria

  Ďalšie pobyty v ponuke

  Cambridge

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Brighton

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Liverpool

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Manchester

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Torquay

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Bournemouth

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Eastbourne

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Wimbledon

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Portsmouth

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Brighton pre náročných

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Eastbourne pre náročných

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Bournemouth pre náročných

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Chester

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Torquay pre náročných

  ZOBRAZIŤ KURZ

  D&D Team

  D&D Team, s.r.o
  Pod Rovnicami 37
  841 04 Bratislava
  +421 2 6542 4300

          

  NAPÍŠTE NÁM