VEĽKÁ BRITÁNIA - PORTSMOUTH

LSI Portsmouth

LSI Portsmouth, založená v roku 1985, je nezávislá škola s povesťou akademickej excelencie a v súčasnosti je na 1. mieste v rebríčku anglických škôl. Nachádza sa v univerzitnej oblasti plnej kaviarní, obchodov, divadiel a reštaurácií kde sa to hemží britskými i zahraničnými študentmi. Od školy je aj more len na skok – z vyšších poschodí je výhľad nielen na pláž, ale aj na ostrov Wight.

 

O organizácii TEN

TEN (The English Network) je združenie desiatich uznávaných, skúsených a nezávislých anglických jazykových škôl, ktoré sa nachádzajú v Anglicku. Od svojho počiatku v roku 2010 ponúka svojim študentom vysoké štandardy, profesionalitu a spoľahlivosť. Členovia TEN majú dovedna 400 rokov skúseností a garantujú cenné a nezabudnuteľné študentské zážitky. Od Bournemouthu po Torquay, školy majú spoločný záväzok odporučiť, pomáhať a poradiť zástupcom a študentom o všetkých aspektoch štúdia anglického jazyka.

Portsmouth

Prístavné mesto na južnom pobreží Anglicka, v ktorom sa nachádza námorná základňa. Toto dynamické a živé mesto je známe pre svoje námorné dedičstvo a historické lodenice. V lodeniciach je umiestnené aj známe interaktívne Národné Múzeum Kráľovského Loďstva a drevená vojnová loď HMS Victory, kde Nelson zomrel v bitke pri Trafalgare. Portsmouth je známy aj vďaka tomu, že sa tu narodil Charles Dickens a bol tiež domovom Arthura Conana Doyle a Rudyarda Kiplinga.

Všeobecná angličtina

Tento kurz sa v ranných hodinách sústredí na gramatiku a v poobedných na rozprávanie, čítanie, počúvanie a písanie. Zahŕňa 22.5 lekcií týždenne. Počas celého kurzu majú študenti možnosť rozširovať svoju slovnú zásobu a zlepšiť si výslovnosť. Všetky učebné materiály sú v cene. Maximálny počet študentov v triede je 12, priemerný vek študentov 23 rokov a minimálny vek študentov kurzu je 18 rokov.

 

Všeobecná angličtina + business angličtina

Tento kurz ponúka študentom možnosť skombinovať angličtinu na každodennú komunikáciu s angličtinou na pracovisko. Zahŕňa 25 lekcií týždenne. Maximálny počet študentov v rannej triede je 12 a v poobednej business triede 4, priemerný vek študentov 30 rokov a minimálny vek študentov kurzu je 25 rokov. Počas ranného vyučovania majú študenti šancu zlepšovať sa bežnej angličtine prostredníctvom rôznych aktivít. V business triede budú umiestnení v 4člennej skupine študentov rôznych národností aby simulovali reálny multikultúrny kontext: vyjednávanie, diskusie o aktuálnych otázkach, prezentácie, telekonferencie, atď. Študenti tohto kurzu majú tiež možnosť obedovať s učiteľmi, aby si zlepšili konverzačnú angličtinu a majú k dispozícii exkluzívnu Executive lounge s prístupom k internetu a kávou a čajom zadarmo.

 

Všeobecná angličtina 30+ rokov

Tento kurz zahŕňa 15 lekcií týždenne. Minimálny vek študentov je 30 rokov. Priemerný počet študentov v triede je 5, maximálny počet 8. Program sa skladá z ranného vyučovania a voliteľných poobedných hodín. Sústredí sa najmä na komunikáciu s možnosťou precvičenia v praxi. Všetky učebné materiály sú v cene. Študenti tohto kurzu majú tiež možnosť pridať sa k Executive študentom na obed s učiteľmi či využiť Executive lounge.

Hostiteľská rodina

Ubytovanie v hostiteľskej rodine je ideálny spôsob na zlepšenie ovládania anglického jazyka a zoznámenie sa s britskou kultúrou. Keďže sa v Portsmouthe nachádza málo jazykových škôl, rodiny, ktoré škola sama vyberá, patria k tým najlepším. K dispozícii sú 1-posteľové izby, na vyžiadanie aj 2-posteľové. Počas týždňa poskytuje rodina študentovi raňajky a večeru, cez víkend všetku stravu. Veľa študentov si počas pobytu kúpi bicykel z druhej ruky aby mohli využiť množstvo cyklistických chodníkov. Ponúkame aj domáce ubytovanie pre viac ako štyroch študentov, kde je menej kontaktu s hostiteľskou rodinou.

 

Študentský dom

Tento druh ubytovania ponúka študentom väčšiu nezávislosť. Všetky študentské domy sa nachádzajú iba tri minúty chôdze od školy. 1-posteľové izby v ponuke sú Superior (s vlastnou sprchou a umývadlom) alebo Full En-Suite (vlastná kúpeľňa za príplatok). V dome sa nachádzajú kuchyne, práčovňa a internet zadarmo.

Škola ponúka bohatý program poobedných i víkendových aktivít a exkurzií. Študenti môžu navštevovať univerzitnú telocvičňu, využívať univerzitnú kaviareň a bar a pridať sa k univerzitným sociálnym aktivitám a výletom.

Sociálne aktivity:

 • Každý pondelok futbalový zápas,
 • týždenný konverzačný klub (zadarmo),
 • športové podujatia,
 • oslavy,
 • kultúrne a vzdelávacie aktivity.

Víkendové exkurzie:

 • Londýn (20,-GBP),
 • Bath,
 • Stonehenge a Salisbury (30,-GBP),
 • Cambridge,
 • Oxford,

Vek: od 16 rokov

Typ kurzu

Vek

2 týždne

3 týždne

extra týždeň

Full-time General English (22,5hod.)

16+

 640,- / 735,-EUR 920,- / 1 055,-EUR  280,- / 320,-EUR

General English + Business English (25hod.)

25+

1 370,- / 1 570,-EUR 2015,- / 2 310,-EUR 645,- / 740,-EUR

General English for Adults over 30 – Core (15hod.)

30+

830,- / 950,-EUR 1 205,- / 1 380,-EUR  375,- / 430,-EUR

Cena v GBP/EUR

Aktuálnu cenovú kalkuláciu vrátane všetkých poplatkov Vám zašleme na vyžiadanie.

Ceny v GBP sú nemenné.

Presné ceny v EUR budú prepočítané na základe aktuálneho kurzu v deň vyhotovenia konečnej faktúry.

 

V cene je zahrnuté:

 • výučba – 15-25 lekcií týždenne podľa programu,
 • učebné materiály,
 • certifikát po ukončení,
 • prístup k internetu (wifi a PC),
 • niektoré sociálne aktivity,
 • registračný poplatok.

V cene nie je zahrnuté:

 • sociálny program a exkurzie za príplatok,
 • letenka,
 • transfer z/na letisko,
 • poplatok za skúšky,
 • cestovné poistenie,
 • vreckové.

 

Termíny:

Kurzy začínajú v pondelok. Začiatočníci vo vybraných termínoch.

Príchod: nedeľa       Odchod: sobota

ZÍSKAJTE BEZPLATNÚ PONUKU  Fotogaléria

  Ďalšie pobyty v ponuke

  Cambridge

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Brighton

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Liverpool

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Manchester

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Torquay

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Bournemouth

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Eastbourne

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Wimbledon

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Portsmouth

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Brighton pre náročných

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Eastbourne pre náročných

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Bournemouth pre náročných

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Chester

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Torquay pre náročných

  ZOBRAZIŤ KURZ

  D&D Team

  D&D Team, s.r.o
  Pod Rovnicami 37
  841 04 Bratislava
  +421 2 6542 4300

          

  NAPÍŠTE NÁM