USA - Boston

LSI má vyše 40-ročnú skúsenosť úspešnej výučby jazykov. Škola LSI poskytuje perfektné prostredie pre výučbu, všetci učitelia sú trénovaní a kvalifikovaní s overenými vyučovacími schopnosťami, čo znamená, že každá lekcia bude mať pre vás zmysel a prinesie ďalší pokrok v štúdiu jazyka, ktorý ste si zvolili. Team LSI je pyšný na kvalitu svojich služieb – jeho snahou je čo najlepšie sa prispôsobiť vašim potrebám. Tento individuálny prístup je zreteľným prvkom starostlivosti o klientov.

Škola LSI sa nachádza v obchodnej časti medzi čínskou štvrťou a kultúrnymi a finančnými štvťami. Veľa tried má steny z červených tehál, čo je typické pre miestnu architektúru. Škola pre svojich študentov ponúka počítačovú miestnosť a k dispozícii má tiež dennú tlač. Okrem štúdia škola organizuje pre študentov návštevy múzeií, prehliadky historických pamiatok vo forme prechádzky, baseballové zápasy, snowboarding a víkendové výlety do Cape Cod, New Yorku a Montrealu.

 

Boston

Najväčšie mesto Nového Anglicka ponúka svojim navštevníkom obdivuhodnú historickú architektúru z červených tehál. Boston sa pýši titulom hlavného akademického veľkomesta na svete s viac ako 50 univerzitami vrátane Harvardu a MIT. Boston je teda ideálne miesto na štúdium. Okrem histórie, turisti obdivujú aj čistotu a množstvo miest na prechádzky. V blízkosti mesta sa nachádzajú aj prekrásne piesočnaté pláže. Príroda je však neopakovateľná počas jesene, keď sa celá krajina stáva jedným nádherným obrazom z padajúceho lístia stromov.

Štandard 20

Počas lekcií sa rapídne zdokonalíte v komunikácii, ktorú si vyžadujú každodenné situácie. Každý deň sú 2 lekcie zamerané na gramatiku, slovnú zásobu, výslovnosť. Ďalšie 2 lekcie sú zamerané na komunikáciu, porozumenie, čítanie a písanie. Počas lekcií používate učebnice, množstvo materiálov a cvičení, nahrávky, časopisy, noviny.

 

Intensive 25

Pre študentov, ktorí chcú mať viac času na poobedné aktivity, ale nechcú prísť o poobedné konverzačné hodiny.

 

Intensive 30

Dopoludnia (prvé 4 lekcie ) majú študenti rovnaký program ako pri kurze Štandard 20. Popoludní sú 2 lekcie zamerané na zdokonalenie a rozšírenie vedomostí nadobudnutých dopoludnia. Zahŕňajú diskusie na rôzne témy, kladie sa dôraz na každodenné situácie. Témy môžu byť zamerané na film a divadlo, médiá, aktuality, politiku, miestnu kultúru, internet, atď.

 

 • Business English 30 lekcií týždenne
 • Prípravné kurzy na skúžky TOEFL a cambridgské certifikáty
 • Kombinované kurzy s individuálnymi hodinami

Lekcie: trvajú 50 minút
Minimálny vek: 16 rokov
Počet študentov v skupine: max. 14 študentov

Hosťovská rodina

Starostlivo vyberané rodiny ponúkajú priateľskú atmosféru, pohodlné prostredie v ktorom môžete zažiť skutočný život v krajine kde študujete. Veľa našich študentov udržiava kontakt s rodinou aj po návrate na Slovensko. Študent si môže vybrať lôžkovú izbu alebo 2-lôžkovú izbu v prípade ak pôjdu 2 študenti v rovnakom termíne. Ubytovanie je s polpenziou alebo plnou penziou.

Rezidencia

Vybrať si môžete 1-lôžkovú alebo 2-lôžkovú izbu. Bývanie v rezidencii vám umožní stretnúť študentov z celého sveta a využívať vybavenie zdarma. Kúpeľne sú spoločné, čistota izieb sa zabezpečuje pravidelne a postelná bielizeň sa mení raz do týždňa. Vo väčšine rezidencií si študenti varia sami v plne vybavených kuchynkách.

Hotel

Podľa vašich nárokov vám vieme zabezpečiť rôzne kategórie hotelov blízko školy.

Voľný čas

Nezáleží na tom aké sú vaše záujmy alebo životný štýl, vždy sa nájde spôsob ako vhodne a zábavne využiť voľný čas. Výlety, múzeá a galérie, divadlá a kiná, reštaurácie a kluby, spoločné programy a športové aktivity sú pravidelnou súčasťou programu. Niektoré aktivity sú zdarma a veľa ďalších je za znížené ceny. Ak máte záujem o konkrétny šport, škola vie vyjsť v ústrety.

Vek: od 16 rokov

Typ kurzu

2 týždne

3 týždne

4 týždne

extra týždeň

General 20L

 660,-/580,- 915,-/805,- 1 170,-/1 030,-  255,-/225,-

Intensive 25L

 740,-/650,-  1 035,-/910,-  1 330,-/1 170,-  295,-/260,-

Intensive 30L

780,-/685,- 1 095,-/965,- 1 410,-/1 240,-  315,-/275,-

Cena v USD/EUR

Ubytovanie

Typ izby

Strava

cena / týždeň

hosťovská rodina

jednoposteľová raňajky 245,-/215,-

hosťovská rodina

jednoposteľová polpenzia 305,-/270,-

rezidencia Back Bay

2-4 posteľová bez stravy 445,-/390,-

rezidencia Townhouse

dvojposteľová bez stravy  335,-/295,-

Cena v USD/EUR

Aktuálnu cenovú kalkuláciu vrátane všetkých poplatkov Vám zašleme na vyžiadanie.

Ceny v USD sú nemenné.

Ceny v EUR  sú iba orientačné. Presné ceny budú prepočítané na základe aktuálneho kurzu v deň vyhotovenia konečnej faktúry.

** Je možné tiež zabezpečiť ubytovanie v rezidencii, apartmánoch a hoteloch. Dvojposteľová izba je možná iba v prípade, ak si pobyt zarezervujú v tých istých termínoch 2 študenti.

V cene je zahrnuté:

 • registračný poplatok,
 • výučba podľa typu kurzu,
 • vstupné testy,
 • učebné materiály,
 • certifikát o absolvovaní kurzu,
 • informačný balíček,
 • využívanie počítačovej miestnosti.

V cene nie je zahrnuté:

 • poplatok za víza, prípadne cestovnú autorizáciu,
 • transfer z / na letisko,
 • letenka,
 • komplexné poistenie,
 • administratívny poplatok za ubytovanie,
 • deposit pri ubytovaní v rezidencii.

Sezónny príplatok:

Ubytovanie.

Termíny:

Kurzy začínajú v pondelok. Pre začiatočníkov vo vybraných termínoch.

Príchod: nedeľa      Odchod: sobota

ZÍSKAJTE BEZPLATNÚ PONUKU  Fotogaléria

  Ďalšie pobyty v ponuke

  Fort Lauderdale

  ZOBRAZIŤ KURZ

  New York

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Los Angeles

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Chicago

  ZOBRAZIŤ KURZ

  San Francisco / Berkeley

  ZOBRAZIŤ KURZ

  San Diego

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Honolulu, Hawaii

  ZOBRAZIŤ KURZ

  Washington

  ZOBRAZIŤ KURZ

  New York – Manhattan, SoHo

  ZOBRAZIŤ KURZ

  D&D Team

  D&D Team, s.r.o
  Pod Rovnicami 37
  841 04 Bratislava
  +421 2 6542 4300

          

  NAPÍŠTE NÁM